Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Ma nisi ti to kapirao kako treba sigurno, 100 % si gotivio Kyle-a ili Stan-a
    Trudio sam se uzmi to u obzir...imao sam majicu sa Cartmanom ako se broji

    Sjecam se niko to nije gledao kod nas u startu,a na OBN-u srijedom islo to i Jerry Springer mrtvi poslije njih

    Petkom navece je bio OZ i samo mrtva glava me je mogla sprijeciti da to ne pogledam...poslije toga spavanje i sutra fudbal rano ujtru
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Trudio sam se uzmi to u obzir...imao sam majicu sa Cartmanom ako se broji
      Uvek sam mrzeo te likove ne znam zasto
      Pogotovo one sa onom majicom gde je gomila Cartmana iz razlicitih epizoda sa razilicitim odelima.

      Posle se i njemu promenio bio glas tu sam se smorio, ne mogu da se setim kada, ne znam da li se promenio lik ili je Trey( ili Mat ne mogu da se setim ko daje glasove) odlucio da promeni Cartmanov glas.

      Ja maltretirao ortaka koji je tada medju prvima imao brzi SBB net da mi skida, secam se sa zigom komedi centrala u cosku, ocajan snimak preko real media playera
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Od pete sezone HIMYM nije to sto je bio i tu se slazem... Cinjenica je da su mogli to da zavrse jos pre ali bi bilo prefosirano. Ovo jeste da smara ali ipak ce sve biti kako treba na kraju .

        Meni je i The Office jako dobra serija. I ako i ona pocne da smara nakon nekog vremena... Zato su mucke i prijatelji van svake kategorije. I Simpsonovi .
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Mucke nisam spomenula zato sto mi je to drugaciji tip komedije od Prijatelja, ali sigurno je jedna od najboljih serija ikada
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            Uvek sam mrzeo te likove ne znam zasto
            Obicna bijela majica sa njegovim likom dobio za rodjendan od nekih prijatelja nekad pocetkom srednje skole

            Ja nosim sportsku odjecu uvijek,nikad to forsirao ni volio nisam

            Ja ne volim majice sa natpisima bendova,Iron Maden najcesce
            Last edited by AK47; 01-10-13, 14:19.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Meni SP ima vrhunskih epizoda, ali ima i smorenih do bola, dje nema trika da se nasmijem. I vazda je lakse napraviti smijesnu seriju ako psujes i svasta pricas, zato su mi Simpsonovi uvijek bili za koplje ispred, to je humor sa nacinom. Homer mi je sigurno najsmijesniji lik svih vremena.
              Sto se SP tice ima epizoda koje obozavam, kao npr. Good Times with Weapons, to je cista genijalnost.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Meni SP ima vrhunskih epizoda, ali ima i smorenih do bola, dje nema trika da se nasmijem. I vazda je lakse napraviti smijesnu seriju ako psujes i svasta pricas, zato su mi Simpsonovi uvijek bili za koplje ispred, to je humor sa nacinom. Homer mi je sigurno najsmijesniji lik svih vremena.
                Sto se SP tice ima epizoda koje obozavam, kao npr. Good Times with Weapons, to je cista genijalnost.
                Rainforest Shmainforest
                Chinpokomon
                Fat Camp
                Cartmanland
                Towelie
                Fun with Veal
                Fat Butt and Pancake Head
                Casa Bonita
                Pre-School
                Free Willzyx

                i mnoge, mnoge druge
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment




                • TATA

                  Last edited by AK47; 01-10-13, 14:34.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Arrested Development, Friends, Office, Simpsons i Only fools and horses neki moj TOP 5, mada Sainfelda moram da gledam, a nekako bih na listu morao pogurati i Curb Your Enthusiasm
                    Zaboravih Arrested. Ako izuzmemo ovu poslednju sezonu, onda je savrsena. Mozda i na prvom mestu

                    Comment


                    • da, i ja zaboravih Arrested. suvi kvalitet
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by Rondo9 View Post
                        Jeste da se vas dvojica vise razumete u te stvari, ali meni je kraj Sopranovih nenadjebiv.
                        Zadnja sezona je mogla da bude mnogo bolje odradjena. Posebno prvi deo.

                        Inace, epizoda "Pine Barrens" mi je mozda nesto najbolje sto je ikad snimljeno za TV.

                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Kad je rezirao Busemi .
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by apacrow View Post
                            Spoiler
                            Zadnja sezona je mogla da bude mnogo bolje odradjena. Posebno prvi deo.

                            Inace, epizoda "Pine Barrens" mi je mozda nesto najbolje sto je ikad snimljeno za TV.

                            Jeste to sve, ali mi je ona poslednja scena najbolji zavrsetak bilo cega.

                            I za Pine Barrens se slazem, ja sam celo vreme posle toga cekao kad ce onaj Rus da iskoci iz nekog zbuna
                            sigpic

                            Comment


                            • BB - 62 epizode. 62 element u periodnom sistemu elemenata je Samarium koji se koristi u lecenju raka pluca

                              Comment


                              • Zbog vasih spoilova sam brzinom svjetlosti pregledao ovu 4. sezonu, tacnije ostale mi jos 3 epizode, a jos juce sam bio na 3. sezoni
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X