Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato sam i napisao "mozda" .
    sigpic

    Comment


    • http://screenrant.com/breaking-bad-alternate-endings/
      sigpic

      Comment


      • Zavrsih je sinoJ.

        Spoiler
        Kakav oprostaj On i njegova oprema za kuvanje

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Mene su oni odavno smorili, trebali su ranije da zavrse seriju, ali pogledacu i ovu sezonu, moram da vidim kako je upoznao mamu.
          Ne znam... Ja sad kad pogledam meni je svaka sezona imala neki smisao. 9 je najbolja do sad posto se drze price i dalje imaju provale koje su smesne... I nacin na koji ce svi polako upoznavati majku pre njega je zaista kul .
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Ja gledam ali mi realno nije ni u 20 komedija. Bukvalno jedan covjek drzi seriju, a i njegove fore su vise dosadile.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Bonomo View Post
              Ne znam... Ja sad kad pogledam meni je svaka sezona imala neki smisao. 9 je najbolja do sad posto se drze price i dalje imaju provale koje su smesne... I nacin na koji ce svi polako upoznavati majku pre njega je zaista kul .
              Prijatelji, Rejmond ili i jos par serija su stvarno bile komedije, koje su drzale nivo svih sezona i koje su stvarno bile smesne, a ja se kod ovih u okviru jedne epizode jednom do dva puta nasmesim
              Na pocetku su stvarno bili odlicni, ali su jednostavno popustili
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Serija treba da se zove: "Kako sam u 3 jebene sezone blejao na Barnijevom vencanju". Na silu cu odgledati tu poslednju sezonu.

                Trenutno gledam Sajnfelda. To je tata za 90% danasnjih serija...

                1. Prijatelji
                2. Filadelfija
                3. South Park
                4. Office
                5. Family Guy
                (Seinfelda sam tek na nekih 20% pa necu jos da ga svrstavam u top5)

                Comment


                • Family Guy je meni preforsiran nekako,a Raymonda bi mogao gledati jednu te istu epizodu 100 puta kao sto vjerovatno i jesam dosta njih ...Phila je brutalna,meni mozda i najdraza
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Arrested Development, Friends, Office, Simpsons i Only fools and horses neki moj TOP 5, mada Sainfelda moram da gledam, a nekako bih na listu morao pogurati i Curb Your Enthusiasm
                    sigpic

                    Comment


                    • Ovo je vristanje od smijeha

                      sigpic

                      Comment


                      • Meni je HIMYM bas prijao, secam se da sam krenuo na neko leto da ih gledam, bukvalno gutao epizode i sa ortacima prepricavao fore, bas su bili pozitivni nekako neisiljeni. Ali posle 5e sezone sve je krenulo nizbrdo, vise se ni ne secam sta se desavalo posle 5e a najnebitnija stvar mi je ko ce mu biti zena. koliko sam shvatio ona crnka je sto se sad pojavila u 9oj sezoni? Bas nebitna stvar, jbte prvih pet sezona sam premotavao kao Prijatelje za vreme obroka bili su bas ekipa. Dzaba kad 3 od 5 glavnih likova krenu da ti idu na k****.


                        Najbolja komedija naravno Prijatelji ne vredi vise trositi reci.
                        U top 3 mi je sigurno South Park mnogo lepih secanja, sa burazom gutao seriju bas je bila tradicija. Do 9e sezone nenormalan nivo, podizanje granice, ali cim je uletela bolja grafika, Justin Biber teme, krenulo je to sve polako da se raspada. Pa sta da kazem kad je doslo do toga da od omiljene serije nisam pogledao 3 epizode iz poslednjih 5 sezona
                        Prvih devet - vintage
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • http://www.imdb.com/title/tt0096579/...nm_flmg_act_37

                          Sta kazete na ovu?

                          Comment


                          • Dobro SP je svima ostala u sjecanju iz djetinjstva...drugaciji nivo skroz
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Dobro SP je svima ostala u sjecanju iz djetinjstva...drugaciji nivo skroz
                              Ma nisi ti to kapirao kako treba sigurno, 100 % si gotivio Kyle-a ili Stan-a
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ovo je vristanje od smijeha

                                Ovo je ipak hajlajt epizode.

                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X