Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebem vam spoilere.

    Kraj trece sezone je vrh, vrhova, idemo na tu famoznu 4. sezonu
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      P.S. Vladane kao sto rekoh...
      Nisam bio da se na kraju iskupi ali je sve maestralno odradjeno, kraj kakav zasluzuje serija. Vazno je da je priznao da je sve radio za sebe, a fora sa Skini Pitom i Bedzerom je nenormalno dobra.





      sigpic

      Comment


      • Jos sumiram utiske, ali kao sto rece Apa mozda i najbolja poslednja epizoda neke serije.
        sigpic

        Comment


        • Aaaa, na Pink Movies Blues Brothers.
          Eee otkad ovo nisam gledala...

          Comment


          • Better Call Saul se sad ceka. I posle BrBe BrBa
            sigpic

            Comment


            • Nego oli da cujes sto se desilo u BB?
              sigpic

              Comment


              • Naravno da necu! Ceo dan izbegavam tvoje, Erikove, Apine postove u ovoj temi. Kako vidim da se spominje BB odmah prelazim dalje.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Dobro brate, ne bih ni najmeravao da ti kazem. Ne bih ja to nikad uradio dusi mojoj. Inace nikad nije kasno da odgledas strasan film, vazno je da si ga odgledao. Slozices se da je Bergman maestro, ali jesi li vidio najjaci dio - Skajler ranila Mari, Henk ubio Dzesija
                  sigpic

                  Comment




                  • Sa tobom se vise ne slazem!

                    Video sam samo na brzinu!! Ako je tacno ovog trenutka prestajem da gledam seriju i da se nosi u pm!

                    Zasto li sam ja cekao da odgledam ovaj film ovoliko dugo, meni nije jasno..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Tacno je, sori
                      sigpic

                      Comment


                      • Sad se ceka Battle Creek, zajednicki projekat Vince Gilligana (Breaking Bad) i David Shorea (House MD).
                        Premijera vec najavljena za pocetak sledece TV sezone. Gilligan ce producirati seriju, kao i rezirati par
                        epizoda, dok ce David Shore biti showrunner. Policijska drama je u pitanju, emitovace je CBS.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • How i met your mother 9 sezona ce biti najbolja do sad . Umirem od smeha a tek su tri epizode izasle .
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Davno sam to gledao, nakupili su 9 sezona

                            Comment


                            • Originally posted by Bonomo View Post
                              How i met your mother 9 sezona ce biti najbolja do sad . Umirem od smeha a tek su tri epizode izasle .
                              Mene su oni odavno smorili, trebali su ranije da zavrse seriju, ali pogledacu i ovu sezonu, moram da vidim kako je upoznao mamu.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Jos sumiram utiske, ali kao sto rece Apa mozda i najbolja poslednja epizoda neke serije.
                                Jeste da se vas dvojica vise razumete u te stvari, ali meni je kraj Sopranovih nenadjebiv.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X