Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo vam Justified pa gledajte, pa to je nenormalno dobra serija, sa konstatnim rastom kvaliteta.

    Zasto bih gledao njegove jedne te iste fore osam sezona? Odgledam dvije i znam sve.
    sigpic

    Comment


    • Mah i Breaking Bad uglavnom pokazuje kako je 'strasan' American dream, gdje covjek mora da se ubije da bi spasio zivot, metaforicki receno.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Mah i Breaking Bad uglavnom pokazuje kako je 'strasan' American dream, gdje covjek mora da se ubije da bi spasio zivot, metaforicki receno.
        WTF?!Jesam li ja drugu seriju gledao ili?Kakav American dream?

        Comment


        • Realno tek sam na 3. sezoni, ali njegov primarni cilj kuhanja kristala je da osigura obitelj finansijski kada njega ne bude. To je do sada bila poanta serije, za dalje ne znam, saznat cu.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • To mu je samo izgovor da postane min madafaka, ono sto u sebi ustvari zeli.
            sigpic

            Comment


            • Ja odgledao 2 sezone Dextera i mogu reci da je ono nenormalan nivo koji se ne moze ponoviti. Sad ovu trecu sezonu mnogo sporo odgledavam. Skoro pa nedeljno tj jedna serija u nedelji dana. Dok one dve sam u dahu odgledao.

              BB je dobra zato sto je spora, nekome je to dosadno, ali ide sve onako kako treba natenane. Ne smori te posle 2 sezone. Jes da sam ja tek na drugoj, al imam osecaj da ce njegova prica biti sve zanimljivija

              Comment


              • Haus je cisto sranje, a nije ni BB nesto posebna...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Ja odgledao 2 sezone Dextera i mogu reci da je ono nenormalan nivo koji se ne moze ponoviti. Sad ovu trecu sezonu mnogo sporo odgledavam. Skoro pa nedeljno tj jedna serija u nedelji dana. Dok one dve sam u dahu odgledao.
                  Da su odrzali nivo bila bi to jedna od najboljih serija svih vremena lagano. Ali je i te dvije sezone cetvrta sezona BBa sjebala pjeske.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja sam nastavio iz jednog jedinog razloga, a zapeo sam na pocetku druge sezone bio.

                    Razlog: Vidio sam ovdje na ovoj temi sliku Skyler i Walta kako stoje u nekom skladistu, a ispred njih velika kocka dolara, rekao bih 5 kubika dolara..
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Da su odrzali nivo bila bi to jedna od najboljih serija svih vremena lagano. Ali je i te dvije sezone cetvrta sezona BBa sjebala pjeske.
                      Necemo sada pretjerivati meni su prve 2.sezona Dexa bolje nego prve 2.sezone BB,vecina serija pada nakon pocetka samo najvece se dizu kroz seriju

                      Comment


                      • Family Guy objasnjava.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by FC Nadal View Post
                          Necemo sada pretjerivati meni su prve 2.sezona Dexa bolje nego prve 2.sezone BB,vecina serija pada nakon pocetka samo najvece se dizu kroz seriju
                          Pa kazem cetvrta sezona BB, nisam pominjao prve dvije
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Da su odrzali nivo bila bi to jedna od najboljih serija svih vremena lagano. Ali je i te dvije sezone cetvrta sezona BBa sjebala pjeske.
                            Kad je odgledam dacu svoj sud. Od BB-a ocekujem samo bolje kako serija odmice.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Pa kazem cetvrta sezona BB, nisam pominjao prve dvije
                              Jedna sezona je ravna jednoj epizodi. Ako je serija dobra to znaci da su skoro sve epizode dobre. A ne ovako, prve dve sezone od ukupno pet i nisu bas nesto, a kazes da je najbolja.
                              Last edited by Black Mamba 24; 29-09-13, 23:06.
                              sigpic

                              Comment


                              • svaka serija ima svoje uspone i padove, pa cak i one najvece.

                                nije vazno kako pocnes, vazno je kako zavrsis.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X