Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Haus je sranje spram BB. Haus uvijek sve rijesi svojim supergenijalnimironicnim mozgom. BB je ozbiljna serija. Kraj jedne ere, serije vise nece imati potrebu da postoje, ljestvica ce biti toliko visoko postavljena da niko nikad nece moci da je preskoci.
    sigpic

    Comment


    • Ja se smaram sa 3. sezonom.

      Ja ne znam jesam li ja jedini ili je stvarno serija u pojedinim momentima izludjujuce smorna i spora. Mislim shvatam, da je to i fazon serije sto se skoro sve prikazuje kao real time, ali ovo se moglo ubrzat..

      E da, jos jedna stvar. Ovo je jedina serija u kojoj ne mogu da predvidim sta ce da se desi unaprijed 5 epizoda kao u nekim drugim serijama, ali me uzasno nervira, kada god se nesto dobro desi bude neko sranje. Bukvalno kao sto Walt kaze 'one step forward, two steps back'
      Last edited by maliajnstajn; 29-09-13, 22:30.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Haus je sranje spram BB. Haus uvijek sve rijesi svojim supergenijalnimironicnim mozgom. BB je ozbiljna serija.
        Ovo govorim drugu a on se mukica zaljubiska u Hausa pa neda izgovorit. Hoce bre da bije zbog njega, al steta sto ima samo 60 kg pa mu se ne moze

        Comment


        • House je genijalna serija, ne mozes sve sa BB da uporedjujes Vlajko.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Haus jeste genijalna serija ali istrosena do kraja i pretjeranih 8 sezona..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • BB cu i ja uskoro poceti gledati, Ljubo mi predlozio, tj. to sam izabrala sa njegovog spiska.
              A inace, to ce mi biti prva serija u zivotu, ako ne racunam da sam ponekad u srednjoj skoli gledala Hausa (ono sto sam uhvatila na TV-u iz 1. i 2. sezone ) i CSI isto tako, sta sam uhvatila na TV-u... Ali redovno nisam nikada pratila seriju.

              Edit: 8 sezona Hausa? Gdje ja zivim, nekad se pricalo da je peta posljednja.
              Last edited by eM; 29-09-13, 22:34.

              Comment


              • I ja moram da stanem u odbranu Hausa,posto vec gledam drugi put serijal
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Haus je sranje spram BB. Haus uvijek sve rijesi svojim supergenijalnimironicnim mozgom. BB je ozbiljna serija. Kraj jedne ere, serije vise nece imati potrebu da postoje, ljestvica ce biti toliko visoko postavljena da niko nikad nece moci da je preskoci.
                  Nemas pojma, House je savrsena serija, i jeste napocetku genijalac koji resava sve cudne slucajeve, ali posle to postaje mnogo dublje, komplikovanije i bolje.
                  najbolja serija

                  a Hugh Laurie je genije
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Da zivimo bez interneta i da se serije pustaju jednom nedeljno i da je to samo Haus, e onda bi mogli reci da je Haus genijalna serija.
                    Svaka epizoda je na isti kalup. Zasto bih gledao deja vu konstantni?
                    sigpic

                    Comment


                    • Vlajko, neverovatno je kakve gluposti si napisao u samo 3 posta
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ajde pogledajte BB pa da pricamo o dubini
                        sigpic

                        Comment


                        • Cim zavrsim sa Houseom, pocela sam 6. sezonu, a kako gledam, za 10-tak dana je to gotovo
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ja zavrsio sa Dexterom juce,a stavljen na skidanje BB tako da ocekivanja su velika
                            sigpic

                            Comment


                            • Iskreno ja sam veci ljubitelj serija koje se nastavljaju iz epizode u epizodu, House je brutalno iskreno svaka epizoda na isti kalup, dobro Vlajko kaze. Ali fazon Housa nije to njegovo rjesavanje medicinskih fenomena, vec uglavnom njegovo ludovanje, ignorancija i koristenje sarkazma, odnosno sakrivanja od necega, uglavnom boli
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Iskreno ja sam veci ljubitelj serija koje se nastavljaju iz epizode u epizodu, House je brutalno iskreno svaka epizoda na isti kalup, dobro Vlajko kaze. Ali fazon Housa nije to njegovo rjesavanje medicinskih fenomena, vec uglavnom njegovo ludovanje, ignorancija i koristenje sarkazma, odnosno sakrivanja od necega, uglavnom boli
                                pa normalno da je to poenta serije, pusti ti Vlajka, on troluje
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X