Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Sad sam tek videla da je vec izasla neka verzija 1. epizode Homelanda i to pre skoro mesec dana, je l' pogledao neko?
    Napisao ja to još pre 3 nedelje ili više, nego me ljudi iskulirali Iskreno ne mogu da dočekam početak nove sezone. Uz TWD, GoT i BWE, Homeland je serija koju gledam sa uživanjem.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Originally posted by Mladen View Post
      Napisao ja to još pre 3 nedelje ili više, nego me ljudi iskulirali Iskreno ne mogu da dočekam početak nove sezone. Uz TWD, GoT i BWE, Homeland je serija koju gledam sa uživanjem.
      Meni je promakao taj post, ali jos bolje, posto bi tako dosla u iskusenje da pogledam epizodu, a sad cu sigurno izdrzati nekako
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Bio sam i ja. Baš me čudi kako sam odustao od download-a

        Elem, izašla prva epizoda iz 17. sezone South Park-a
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Mislim da na Pinku 2 ide serije BB,pa koga interesuje

          Comment


          • I to su uspjeli da useru. Cista hemija
            Inace pokrenuli su Pink Horor, a taj kanal postoji preko 20 godina
            sigpic

            Comment


            • Prica mi drugarka da je pre par dana isao Up in the Air na nekom od Pinkova,
              i da se dva ili tri puta vratio unazad za nekih 30-45 minuta.

              Parola: Sta se bunite kad je dzabe!

              Isti taj Pink uredno krade titlove sa neta i potpisuje ih sa PinkSubs ili vec kako...
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Video sam par puta sredina serije i lik koji radi prevode za prijevodi-online ubaci samo da se zna odakle je prevod, i ovi zaboravili da skinu!
                Bas sam se iznenadio kada sam video
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Kao TV Politika (pa i Pink) '90-tih.

                  Ko još gleda to đubre.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Kao TV Politika (pa i Pink) '90-tih.

                    Ko još gleda to đubre.
                    Pazi, onaj pink music zna da pusti ponekada blok ex-yu 80 tih tako da nije lose. Ako neko slusa
                    Femili zna da ubode sa nekim filmom.
                    Onaj redovni sam izbacio iz upotrebe jos pre 5 godina.
                    Generalno su krs! Ocajni, jadni, bedni. Ali eto ova 2 znaju da ubodu nesto pristojno... Retko mnogo retko, ali desi se. Verovatno im se omakne!
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Kao TV Politika (pa i Pink) '90-tih.

                      Ko još gleda to đubre.
                      Vesele 90s. Pink krade filmove sa SkyMovies, Politika pusta VHS sa sve
                      bad trackingom, a na Palmi Miki Vujović objasnjava nase poreklo.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • U poslednje vreme bacim pogled na Pink 2 zbog Hausa i malo sam gledao trecu sezonu BB, pa pocinjem za koji dan sve od pocetka.Veliki propust za mene znam.

                        Solidne prve dve epizode HIMYM, ubedljivo najbolje scene su bile sa Marsalom.Majka je pokupila i moje simpatije.Nikako da dodje ni to prvo vencanje.O drugom da ne pricamo. xD
                        Preterali su u drugoj epizodi sa recepcionarom, ali zavrsna fora je bila odlicna u toj drugoj epizodi.

                        Sto se tice SP, Alek Boldvin i Shitter.Baters je faca, umro sam od smeha za njegovo ispovedavanje sluzbenici DMV-a.Za one koji ne znaju pravili su ovoliku pauzu zbog igre koja ce izaci pre katolickog Bozica.Bice ukupno 10 epizoda u ovoj sezoni.

                        Uostalom krenuo sam da gledam i poslednju sezonu Spartaka, nisam nesto odusevljen ali me tera da gledam dalje.Ova cetvrta epizoda je bas imala surov kraj, a s druge strane nam ukazuje koliko su Rimljani bili surovi(tu mislim na njihovo desetkovanje).Moram da priznam da mi se bas svidjaju novi negativci, tako da ne zalim sta ce se desiti na kraju posto je to ocigledno, ali nas mogu iznenaditi na druge nacine.Bolje oni nego Glaba koji mi je bas bio omrazeni lik od pocetka serije.

                        Sada cekam jos samo da filmovizija postavi nove dve epizode Teorije Velikog Praska.

                        U skorije vreme cu prihvatiti preporuku naseg voljenog clana Kondicije i pogledati Vikinge.

                        Comment


                        • Zbog Skyler cu razbiti kompjuter, a tek sam pri kraju druge sezone BrB

                          kako neki lik moze onako biti iritantan to je nehumano, sto je najgore podsjeca me na jednu dobru trebu s kojom sam izaso i jedva ziv ostao, boze sacuvaj koliko facialne ekspresije i dialozi unistavaju zivot u meni
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Neeeeeeeee! Samo ne Mr. Eko

                            Comment


                            • Za nekoliko sati bice zavrsena najbolja serija svih vremena. Bice suludo snimanje serija nakon nje jer niti jedna vise nece moci da bude na tom nivou, vise nema ni svrhe snimati serije.
                              sigpic

                              Comment


                              • moracu i ja da pogledam tu seriju, smorili ste koliko pricate o njoj
                                ali prvo moram House-a da zavrsim, top 3, ako nije i najbolja serija koju sam gledala
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X