Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Kako je moguce da nisi gledao Lost Mislim da je Lost definitivno top 5 serija u poslednjih 20-30 godina, u tu kategoriju bih stavio Breaking Bad od aktivnih i nadam se da ce i Game of Thrones biti kada zavrsi a na odlicnom je putu da bude.

    Meni su Dez i Sawyer bili najjaci likovi, Ben takodje kao i Locke a Dzek mi je bio antipatican totalno, Kinezi mi isto nikad nisu bili preterano dragi...
    Neam pojma veruj mi

    Dzek je i meni mrzan

    Comment


    • Ma najmrznija je Kate, Sajid je bio dobar, a Dez je definitivno najzanimljivi. Ono njegovo "brotha"

      Last edited by Prototype; 21-09-13, 21:00.

      Comment


      • Flashes before eyes jedna od najboljih epizoda svih vremena, od svih serija
        sigpic

        Comment


        • Meni je Michele Rodriguez bila bas za ovu seriju, steta su "ubili" njen lik.

          Comment




          • Ono kad se popisas po citavoj HBO produkciji u samo dve epizode.



            neverovatna fotografija, scenografija... ma... sve, bukvalno sve!
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Izasla pretposlednja serija BrBad-a!

              Comment


              • Winner, Outstanding Drama Series: "Breaking Bad"
                A ko drugi?
                sigpic

                Comment


                • I opet Cranston nije dobijo nagradu vec Jeff Daniels (koji jeste sjajan glumac) iz Newsrooma

                  Comment


                  • Gotov Dexter...

                    Serija koje je imala toliko uspona i (pogotovo) padova. Na kraju se mora priznati da je prva sezona nesto (skoro) najbolje sto jedna serija moze da ponudi i na tome sam zahvalan

                    Comment


                    • Zavrsi se i Dexter,kao i vecina serija nije mogao da zadrzi kontiniutet prvi par sezone ali je bio toliko obozavan da je to nekako i prolazilo sigurno ova 8.medju najgorim ali nekako kraj ipak ostavlja neki utisak na onoga sto gleda,cisto kraj i moze nekako proci ali cijela 8.sezona je veliki odron

                      Comment


                      • Originally posted by FC Nadal View Post
                        Zavrsi se i Dexter,kao i vecina serija nije mogao da zadrzi kontiniutet prvi par sezone ali je bio toliko obozavan da je to nekako i prolazilo sigurno ova 8.medju najgorim ali nekako kraj ipak ostavlja neki utisak na onoga sto gleda,cisto kraj i moze nekako proci ali cijela 8.sezona je veliki odron
                        I sedma i peta, sesta je prosek, treca malo iznad proseka.
                        Prva, druga i cetvrta su odlicne

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          I sedma i peta, sesta je prosek, treca malo iznad proseka.
                          Prva, druga i cetvrta su odlicne
                          Prva i druga ludilo,meni prva pogotovo

                          Nisam gledao poslije cetvrte iskreno...jesam neke mozda pojedinacne epizode i nije mi se dopalo
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Prva i druga ludilo,meni prva pogotovo

                            Nisam gledao poslije cetvrte iskreno...jesam neke mozda pojedinacne epizode i nije mi se dopalo
                            Pametno. Cetvrta je poslednja koja valja

                            A prva sezona je stvarno klasa za sebe...

                            Comment


                            • Kada je mislio da se preda i da zavrsi,ugledao je dvoje ljudi koji su mozda glavni krivci zasto je krenuo svijet droge zbog para.Koja scena

                              Comment


                              • Ovo je bilo klasicno zatisje pred buru.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X