Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Pazi ocajna nije. To je ludo reci brate . Ako uspes da zanemaris njegovu zenu, svastiku, a da vise paznje obratis VV i Dzesija, videces da je druga prica u pitanju.

    Meni su iskreno njih dvojica genijalni, brutalni, maestralni, ali samo njih dvoje, ovi ostali me smaraju ne znam zasto .

    I to sada da je spora, nije meni nista sporija od Wire..
    Ma nije ocajna ali nije mi ni blizu koliko je svi uzdizete, ne samo vi na forumu nego svi koje znam. Bas mi nema nista ni cak da se zapitam zasto je svi vole.
    Sto se tice sporosti, hajde da kazemo da ima isti tempo kao the wire. ali razlika je sto ovde snimaju 20 sekundi kako on sipa casu vode, bez ikakve atmosfere ili poente dok u zici tih 20sek iskoriste kadrovima u getu gde se najezis. njih dvojica su mi zanimljivi ali nedovoljno da bi mi drzali paznju kroz ostalih 30 minuta dosadnosti.
    osecam se isto kao kad sam gledao entourage: smore me ovi glavni pajseri, hocu da ugasim pa se pojavi gola dzesika alba i onda kao ajde gledacu jos malo, onda me opet ubiju ona cetvorica, i tako sve opada interesovanje dok ne napustim seriju. tako sam sa interesovanje pratio njih dvojicu ali dzaba kad je sve ostalo smaranje i depresiva
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Meni je Wire bila najbolja serija prije nego sto sam BB pogledao, ali sad mi nije ni do koljena BrBa-i
      sigpic

      Comment


      • Meni je iskreno bolja Wire i tooo mnooogo. Cak i vise gotivim SOA i Boardwalk Empire. Ali mi je BB ok, mada evo vec mesec ipo dana sam na 4toj sezoni.

        A Entourage obozavam zbog Arija . Mada
        Spoiler
        onaj deo kada Vin pukne me je toliko smorio da ne mogu da opisem


        E Vladane
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Sto kaze papi ima nas koji smo jos na 4toj sezoni!!!!
          Ma jebe mi se za vas, sto ulazite ovdje koji moj, zavrsava serija, a oni na cetvrtoj sezoni. Tu je problem do vas, realno
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ma jebe mi se za vas, sto ulazite ovdje koji moj, zavrsava serija, a oni na cetvrtoj sezoni. Tu je problem do vas, realno
            Spoiler


            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Meni je iskreno bolja Wire i tooo mnooogo. Cak i vise gotivim SOA i Boardwalk Empire. Ali mi je BB ok, mada evo vec mesec ipo dana sam na 4toj sezoni.

              A Entourage obozavam zbog Arija . Mada
              Spoiler
              onaj deo kada Vin pukne me je toliko smorio da ne mogu da opisem


              E Vladane
              Brate meni je SoA tesko sranje posle trece ili cetvrte sezone, ne znam kad su ono u Irskoj, ok je za gledanje ali da udje u red najboljih nema sanse. BA je strasna serija bas, ali ipak ni blizu ovog nivoa, BrBa ce sigurno biti jedna od najboljih serija ikad i po publici i po kritici.
              sigpic

              Comment


              • Jeste za SOA to tacno.
                Spoiler
                Usrali su seriju posle Irske
                ali mi i dalje drzi paznju.

                Kod BB, rekao sam ti vec, Volter i Dzesi su predobri, ali su mi ostali losi, zato mi nije toliko dobra, jeste dobra ali ne toliko. U Wire sam obozavao sve
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Мени је Гас био један од најјачих ликова, онај матори у колицима, сва она прича са картелом..ма не могу сад свега да се и сетим.
                  Глума, дијалози, ишчекивање, трансформација Волта, те зајебанције са хемијом..ма сви иди бре ...lily of the valley.

                  Ма ББ је најбоља серија икада бре! Ремек дело, даље нема..
                  Лепо каже мој другар, нема потреба да се снимају више серије..

                  Spoiler

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Ma nije ocajna ali nije mi ni blizu koliko je svi uzdizete, ne samo vi na forumu nego svi koje znam. Bas mi nema nista ni cak da se zapitam zasto je svi vole.
                    Sto se tice sporosti, hajde da kazemo da ima isti tempo kao the wire. ali razlika je sto ovde snimaju 20 sekundi kako on sipa casu vode, bez ikakve atmosfere ili poente dok u zici tih 20sek iskoriste kadrovima u getu gde se najezis. njih dvojica su mi zanimljivi ali nedovoljno da bi mi drzali paznju kroz ostalih 30 minuta dosadnosti.
                    osecam se isto kao kad sam gledao entourage: smore me ovi glavni pajseri, hocu da ugasim pa se pojavi gola dzesika alba i onda kao ajde gledacu jos malo, onda me opet ubiju ona cetvorica, i tako sve opada interesovanje dok ne napustim seriju. tako sam sa interesovanje pratio njih dvojicu ali dzaba kad je sve ostalo smaranje i depresiva
                    Kako si ti Kum-a izdrzao da gledas, kada De Niro krade tepih pola sata u dvojci? Ili ga nisi gledao uopste? Mad Men? Serija pocinje u 9. epizodi prve sezone. Ni nju nisi gledao?
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • "Ozymandias" is a poem written by Percy Shelley about the downfall of kings -- how all people in power will eventually lose that power.

                      I met a traveller from an antique land
                      Who said: Two vast and trunkless legs of stone
                      Stand in the desert. Near them, on the sand,
                      Half sunk, a shattered visage lies, whose frown,
                      And wrinkled lip, and sneer of cold command,
                      Tell that its sculptor well those passions read
                      Which yet survive, stamped on these lifeless things,
                      The hand that mocked them and the heart that fed:
                      And on the pedestal these words appear:
                      "My name is Ozymandias, king of kings:
                      Look on my works, ye Mighty, and despair!"
                      Nothing beside remains. Round the decay
                      Of that colossal wreck, boundless and bare
                      The lone and level sands stretch far away.


                      http://tvrecaps.ew.com/recap/breakin...14-ozymandias/

                      Ovakva briljantnost se ne moze opisati rijecima.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kakvi genijalci ,sunce ti jebem

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ma jebe mi se za vas, sto ulazite ovdje koji moj, zavrsava serija, a oni na cetvrtoj sezoni. Tu je problem do vas, realno
                          Pomno cu da pratim kada krenes sa nekom novom serijom...

                          Comment


                          • Meh, uvijek cu biti ispred tebe i Limara, da su Erik, Ljubo ili Mamba u pitanju pa da se covjek i zabrine, ovako lagano

                            sigpic

                            Comment


                            • Brutalno dobra ova 5x14. Najbolja u sezoni, sve vreme sam gledao epizodu sa ustima do poda.
                              Nisam nešto zagledivao u naziv epizode pa me zaintrigiralo ovo što je Vladan okačio. Studiram ove Britanske pisce, Persija Šelija, Vilijama Blejka, Kitsa, Wordsvorta, Kolridža... Šeli je najkompleksniji od svih i ovo su stvarno fenomenalno smislili. Baš me zanima kako će se serija završiti.

                              Comment


                              • Do skora mi je Breaking Bad bio u top 3 serija ikada, nakon 14-e epizode, lagano prelazi na prvo mesto, kakvo remek delo ono je zlo! Voleo bih nekako da izdržim dve nedelje pa da spojim poslednje dve epizode zajedno, ali ko će izbegavati spoilere celih nedelju dana!
                                Ne razumem kako ljudima može biti dosadna, imam utisak kao da mi svaka epizoda prodje za 5 min, a ja nisam neki preterani ljubitelj drame.

                                Svakako uzimam kompletan Box Set čim izađe, ovakvo remek delo je to zaslužilo!
                                Last edited by Cylokin; 18-09-13, 01:27.

                                Comment

                                Working...
                                X