Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta reci!!

    http://www.imdb.com/title/tt2301451/

    Comment


    • Definitivno mora da se ponovi gradivo, odma.
      sigpic

      Comment


      • Ево како се завршава серија..

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Nisam siguran posle ove epizode. Jer mu je rekao za Dzejn i to u onakvom stanju, pun je bijesa prema Pinkmenu, krivice ga za sve.
          2 epizode su zato ostale, da Volt ponovo nadje humanosti u sebi. Nije Pinkmen dzaba ostao ziv jos.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            2 epizode su zato ostale, da Volt ponovo nadje humanosti u sebi. Nije Pinkmen dzaba ostao ziv jos.
            Lice li ti oni izleti u buducnost da je pronasao humanost?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Lice li ti oni izleti u buducnost da je pronasao humanost?
              Iskreno, deluje mi kao slomljen covek koji je sve izgubio.

              Tu se vraca Volt iz Hajzenberga.

              (Makar se tako nadam).

              @majabl

              Amores perros je sporijeg tempa, ali je zato filmcina. Sa tim sigurno neces pogresiti. Meni licno, njegov najozbiljniji/najbolji film.
              sigpic

              Comment


              • Pet godina transformacija i sad da pokusa da bude dobrica, ne bih to volio da vidim. Ali vidis li kako se on brzo oporavi, da sve sto ima za Henka i on da li ubijedi sebe da tu nista nije kriv da li glumi je stvarno nevjerovatno. Ne bih rekao da glumi, stalo mu je bilo do Henka kao sto je i do Pinkmena samo sto je Pinkmena bas volio. Ali su ga Skajler i Flin sjebali, slomili. Ne zelim da se promijeni i da bude neki hepi end, jebes to, BrBa je genijalna zbog Volta ovakvog kakav je, a djubre je.
                sigpic

                Comment


                • Ljudi, ima nas koji tek krecemo 4. sezonu BB-a. Listam vam postove i pevusim lalalala u glavi..

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Pet godina transformacija i sad da pokusa da bude dobrica, ne bih to volio da vidim. Ali vidis li kako se on brzo oporavi, da sve sto ima za Henka i on da li ubijedi sebe da tu nista nije kriv da li glumi je stvarno nevjerovatno. Ne bih rekao da glumi, stalo mu je bilo do Henka kao sto je i do Pinkmena samo sto je Pinkmena bas volio. Ali su ga Skajler i Flin sjebali, slomili. Ne zelim da se promijeni i da bude neki hepi end, jebes to, BrBa je genijalna zbog Volta ovakvog kakav je, a djubre je.
                    Uopste ne mora da bude hepiend. Licno sam misljenja da Pinkmen nikada nece oprostiti Voltu sta mu je sve uradio. Ali Volt mora naci neki svoj mir, spokoj. Mislim da ce jedan deo u njemu preovladati i nadjacati onaj dominantni, tj. mislim da Volt nece hteti da bude zapamcen kao djavo.

                    Ali to su sve moje spekulacije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Cista desetka

                      http://www.imdb.com/title/tt2301451/

                      Promo 15. epizode

                      sigpic

                      Comment


                      • Sto kaze papi ima nas koji smo jos na 4toj sezoni!!!!
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Moram da budem Confession Bear - BrB ocajna serija, taman te popale malo i onda krece ona dosadna americka atmosfera. Serijama kao sto su The Wire, Sopranos i mnoge druge, moze samo da lize stopala. There. I said it and i feel good
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Ima nas koji su zapeli na 2. sezoni jer se previse sporo razvijala prica, a sad sam se zainteresovao hahah
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • A nije slucajno da je Rajan Dzonson rezirao i epizodu "Fly", koja je, pre ove poslednje, meni najbolja u Breaking Bad-u.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Moram da budem Confession Bear - BrB ocajna serija, taman te popale malo i onda krece ona dosadna americka atmosfera. Serijama kao sto su The Wire, Sopranos i mnoge druge, moze samo da lize stopala. There. I said it and i feel good
                                Pazi ocajna nije. To je ludo reci brate . Ako uspes da zanemaris njegovu zenu, svastiku, a da vise paznje obratis VV i Dzesija, videces da je druga prica u pitanju.

                                Meni su iskreno njih dvojica genijalni, brutalni, maestralni, ali samo njih dvoje, ovi ostali me smaraju ne znam zasto .

                                I to sada da je spora, nije meni nista sporija od Wire..
                                Last edited by l1m4r; 17-09-13, 14:40.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X