Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    To mi kazite

    Pa poceo sad drugu sezonu, tj prva epizoda. Ja odmah ocekivao da pocnu radit sa Kolumbijcima Vec vidim da ce pocetak druge sezone biti tanak, al nema veze, ja verujem da je to mala cena koju moram platiti za ovako dobru seriju.

    Nije svaka serija Lost, pa da je skoro svaka serija napeta do bola
    Taman hteo da se pohvalim kako sam odgledao prvu sezonu Losta (da, da - debil sam sto tek sad gledam).

    Bukvalno sam opcinjen serijom...

    Comment


    • Ja sam gledao dok je jos bila na Pinku, svake subote cekao je u kasno posle ponoci. Secam se uvek su bila prvo 2 neka jbna filma pa tek onda serija. I dan danas se secam moje reakcije na onu scenu sa radiom, kao 16 godina se signal emitovao i niko nije dosao po pomoc i onda kraj serije. Onda moram da cekam nedelju dana da vidim sta ce biti u sledecoj. Celu nedelju mi ta serija u mislima. Neponovljiv osecaj... prve dve sezone su bile vise nego epic

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Ja sam gledao dok je jos bila na Pinku, svake subote cekao je u kasno posle ponoci. Secam se uvek su bila prvo 2 neka jbna filma pa tek onda serija. I dan danas se secam moje reakcije na onu scenu sa radiom, kao 16 godina se signal emitovao i niko nije dosao po pomoc i onda kraj serije. Onda moram da cekam nedelju dana da vidim sta ce biti u sledecoj. Celu nedelju mi ta serija u mislima. Neponovljiv osecaj... prve dve sezone su bile vise nego epic
        A ja hocu da poludim sto imam 1000 pitanja, a odgovore cu dobiti ko zna kad

        Spoiler
        Bez spojlera

        Comment


        • Ma cela serija ti je vrh vrhova. I obavezno bez spojlera, ovo jedna od onih serija kad jednostavno ne zelis da znas sta ce se desiti.

          I ja se razmisljam kad budem imao vremena da je opet odgledam, onako meraklijski natenane.

          Comment


          • Lost mi je omiljena serija koja nije komedija. Secam se koliko su mene izludjivala hiljade neodgovorenih pitanja, ali vrede za sve pare. Zavidim ti Ljubo..
            Last edited by p4p1; 12-09-13, 01:46.

            Comment


            • Evo i prva epizoda druge sezone je do jaja

              I sada zavrsavam sa pricom na ovu temu da se ne bi slucajnon neko izlanuo

              Comment


              • Lost je odlicna, nekima se nije svideo kraj, ali po meni drugacije nije moglo
                necu dalje, inace ce me Ljuba banovati
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ja i zaboravio na tu seriju. A sramota je da je uopste nisam gledao. Moracu u skorije vreme da nadjem neki kvalitetan torent.

                  Inace odgledah sinoc Parkera. Suma sumarum, propala mi Dzenifer mnogo
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • A ja sam tek sad pocela da gledam House-a, sto se vidi po mom avataru
                    I tek sad vidim sta sam propustila, serija me odusevljava
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ni to nisam gledao. Plasim se da ne dobijem ban zbog ovih priznanja
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • na granici si
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Meni je Houser bio gotivan u pocetku, posle sam se smorio kad skapiras da je svaka epizoda uradjena po istom konceptu, prvo da pogresnu dijagnozu, onda mu odjednom nesto kvrcne ili se desi nesto sto ga podseti i onda da pravu.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Na pocetku jeste tako, ali kasnije se komplikuje, House postaje sve ludji i ludji
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • House je Bog!

                              Ja sam izgleda jedini koji nije odusevljen kompletnom serijom BB. White i Dzesi su mi prejaki neponovljivi, ali ostatak bi ubio!
                              Spoiler
                              epizoda sa muvom, najjaca moguca epizoda ikada! Nikako da zavrsim 4tu sezonu..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Deveta i poslednja sezona Officea jedna od najboljih, bas prejaka sezona i kraj jedne od najboljih komedija svih vremena.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X