Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam ih ovako vidio:

    Deveti je bio najozbiljniji,Eccleston je vrhunski odradio posao i nista mu ne mogu zamjeriti.
    Deseti je bio najvise kao covjek,najvise emocija je pokazivao i on se nekako i najvise mucio.Njegova prica je imala jak fokus na njegov odnos sa saputnicima i tu je Tennant pokazao kakva je glumcina.
    Jedanaesti je najludji Meni je on urnebesan.Dosta mi je da vidim Matta onakvog i da pocnem da se smijem Kad je on preuzeo ulogu,tad je i Moffat preuzeo kormilo serije i ocigledno je da je htio da unese promjene.Sto se mene tice,odradili su dobar posao


    Smith definitivno napusta seriju i Doctor ce se regenerisati u Bozicnom specijalu. To za povratak Tennanta su samo puste zelje
    Steta sto nisu nekako ubacili i Ecclestona u taj "50th" specijal...a vala mogli su naci mjesta i za Captain Jacka



    I jos jedna stvar

    Neka dovode koga god oce,samo da ne bude zena. Da me neko ne shvati pogresno... Shvatam ja da se u poslednje vrijeme mnogo radi na toj ravnopravnosti(polnoj,seksualnoj...i ostalima) ali neke stvari ne treba dirati.Nema razloga da se Doctor mijenja samo da bi se udovoljilo 21. vijeku. Mislim da je sva ta prica o zenskom doktoru besmislena ali ipak se dosta prica o tome pa me je malo strah

    Mozda je vrijeme da bude ginger Moze i crnac,samo dok su mladji ljudi u pitanju.Poslednje sto nam treba je neki starac...
    Last edited by powerslave; 25-07-13, 20:27.

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Ja sam ih ovako vidio:

      Deveti je bio najozbiljniji,Eccleston je vrhunski odradio posao i nista mu ne mogu zamjeriti.
      Deseti je bio najvise kao covjek,najvise emocija je pokazivao i on se nekako i najvise mucio.Njegova prica je imala jak fokus na njegov odnos sa saputnicima i tu je Tennant pokazao kakva je glumcina.
      Jedanaesti je najludji Meni je on urnebesan.Dosta mi je da vidim Matta onakvog i da pocnem da se smijem Kad je on preuzeo ulogu,tad je i Moffat preuzeo kormilo serije i ocigledno je da je htio da unese promjene.Sto se mene tice,odradili su dobar posao


      Smith definitivno napusta seriju i Doctor ce se regenerisati u Bozicnom specijalu. To za povratak Tennanta su samo puste zelje
      Steta sto nisu nekako ubacili i Ecclestona u taj "50th" specijal...a vala mogli su naci mjesta i za Captain Jacka



      I jos jedna stvar

      Neka dovode koga god oce,samo da ne bude zena. Da me neko ne shvati pogresno... Shvatam ja da se u poslednje vrijeme mnogo radi na toj ravnopravnosti(polnoj,seksualnoj...i ostalima) ali neke stvari ne treba dirati.Nema razloga da se Doctor mijenja samo da bi se udovoljilo 21. vijeku. Mislim da je sva ta prica o zenskom doktoru besmislena ali ipak se dosta prica o tome pa me je malo strah

      Mozda je vrijeme da bude ginger Moze i crnac,samo dok su mladji ljudi u pitanju.Poslednje sto nam treba je neki starac...
      Ja sam nesto nacuo da ce biti svi doktori do sad u tom Specijalu, a Captain Jack je morao da bude, jer je on besmrtan, on je drugo Lice Boa, ne znam kako su njega izbacili.
      Doctor nikako nesme da bude zensko, mora da ostane musko. Svaka cast zenama ali Doctor je godinama bio muskarac i njegov saputnik je zena i sad ako ovo ucine unistice seriju.

      Comment


      • Originally posted by AleksaVP View Post
        a Captain Jack je morao da bude, jer je on besmrtan, on je drugo Lice Boa, ne znam kako su njega izbacili.
        A dobro,on jeste besmrtan ali se ne uklapa u tu pricu koju su zamislili I nije on drugo Lice Boe,on je jedino

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          A dobro,on jeste besmrtan ali se ne uklapa u tu pricu koju su zamislili I nije on drugo Lice Boe,on je jedino
          A da, Doctor je bio u buducnosti kada je video Lice Boa, a onda je Rose dobila svu onu moc i ucinila Jacka besmrtnim

          Poceo sam petu sezonu, kako sam mislio da mi se nece svideti pozitivno sam se iznnenadio, a posebno me je iznenadila Doctorova saputnica Ejmi
          .
          Last edited by Lord Aleksoni; 25-07-13, 23:54.

          Comment


          • Eklston je strasan glumac ipak on je bio Doktor kratko vrijeme, steta jer je taman poceo da razvija pricu.
            Fora je sto treba zaboraviti na prethodnog Doktora, sto on pored toga sto mijenja lice mijenja i osobine, emocije, drugaciji je iako isti.
            Tenant je prvi koji je spustio gard, koji se ponasao kao covjek i to je bilo sjajno. On je sa razlogom omiljeni Doktor ali realno njegove epizode nisu dobro kao Smitove. Tu je Mofat odradio posao, Smit je meni licno najgori Doktor iako sam ga zavolio vremenom naravno ali je njegova ogromna prednost sto ima sjajne price, definitivno najbolje i najkvalitetnije.
            Malo koja serija me ostavi posle zavrsene epizode sa nevjericom, sirom otvorena usta i oci, vracanje nazad da vidim, razmisljanje o tome narednih sat vremena, trazenje tih scena po YTu odma.

            Prvi sok je bio kad sam ovo vidio, pa ja nemam rijeci kojima bih opisao o kako se sjajnoj ideji radi.



            Pa onda ovo, ova epizoda mi je najbolja.

            Mali opisuje kakav je, kakvog ga je vidio, ali Doktor tada nije Doktor i to ne vidi, to ne zeli da bude. Da moze on to ne bi bio.



            Prije 10 minuta uplasen, covjek, posle toga pokazuje svu svoju moc, koliko je ustvari nemilosrdan, cak i los. Mi to ne vidimo cesto ali on je Gospodar Vremena, prosao toliko ratova, pokusava da se promijeni ali neke stvari se nikad nece promijenti. Bijes.



            Pa kad izgubi kompas u Vodi na Marsu na kraju epizode, kakva epizoda. Kad vidis u dubini duse kakav je. Koliko on unutrasnjih borbi vodi ustvari. On je Doktor, jebe mu se, on je pobjednik. Nije tako, ipak osjeca obavezu da uradi kako treba iako mozda ne bi ni trebalo.



            Sve su ovo Tenantove scene, njegova gluma je nevjerovatna. On je priblizio Doktora najvise, on je najvise od svih pokazao.

            Pa pjesme, kakvih pjesama ima. Obicno djeciji bolesni glasovi zbog koji se jeza stvara.

            Mozda serija djeluje naivno ali nije tako, meni je genijalna. I mogu da gledam epizode po sto puta.
            sigpic

            Comment


            • To je to. Mozda djeluje naivno, ali ima nevjerovatne poruke i duboke ideje. Sam Doctor je slozen lik i koliko god zabavan bio on je taj koji donosi nesrecu gdje god se pojavi.

              Smith ima najbolje epizode. Njegova prica je najkompleksnija, ali David je br 1

              Comment


              • Odgledah i sedmu sezonu Doctora, jedva cekam da pocne da se prikazuje osma.

                Inace, izgleda da ce u nedelju da se obelodani ko ce biti 12 Doctor

                Comment


                • Meni je Doktor bio nesto dok je Tenant glumio sto sam na HRT-u povremeno gledao, ovaj novi mi se ne svidja nimalo
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Meni se u pocetku nije svidjao ali postepeno mi se dopao, ali Tenant je br. 1

                    Comment


                    • Previse je staromodna serija za moj ukus. Boardwalk Empire zavrsavam prvu sezonu, odlicna je...
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • I zvanicno , u nedelju na BBC ce se saznati ko ce biti 12 Doctor

                        http://www.bbc.co.uk/blogs/doctorwho...nday-04-August

                        Comment




                        • bow ties are cool

                          Comment


                          • Peter Capaldi je novi favorit u kladionicama. Vec dva-tri dana se prica o njemu. Malo je mator, ali ne bi imao nista protiv njega.

                            Comment


                            • Jel to ovaj ?

                              Comment


                              • Jes

                                Djeluje dovoljno uvrnuto tako da bi mogao biti Doctor

                                Comment

                                Working...
                                X