Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ја стигао до пола. Скоро нисам гледао бољу серију.

    Покушао сам да гледам Orphan Black, одгледао сам 3 епизоде...
    Свака част на сценарију, глумици и то све, ал' није то за мене.
    Last edited by Avramovic; 23-07-13, 21:54.

    Comment


    • Završio 5. sezonu "Castle"-a , Stana i Nejtan su sjajni, ima brdo dobrih štoseva i smešnih dijaloga, serija za opuštanje, preporuka.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Gandalf View Post
        Završio 5. sezonu "Castle"-a , Stana i Nejtan su sjajni, ima brdo dobrih štoseva i smešnih dijaloga, serija za opuštanje, preporuka.
        Brat Nejtan iskidao
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • ^
          Ludak , a Stana je
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Gandalf View Post
            Završio 5. sezonu "Castle"-a , Stana i Nejtan su sjajni, ima brdo dobrih štoseva i smešnih dijaloga, serija za opuštanje, preporuka.
            Ostalo mi jos 7 epizoda i gotov sam i ja

            Strasna serija. Bila mi je zelja da je pogledam dosta dugo i napokon nedavno uspijeh da nadjem vremena da je odgledam
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Inace, bilo je problema oko snimanja 6. sezone, Nejtan je ,valjda, trazio da se snima 4 dana nedeljno (umesto 5), tu su se valjda malo pokacili on i producenti i jedan dan nije dosao na snimanje. Izgleda da su (sva sreca ) resili taj problem.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Sad kad zavrsim sa Castlom, vjerovatno cu Numb3rs pogledati do kraja, ostale su mi dvije sezone jos, a onda i Psych odgledati zadnju sezonu. Usput se Suits prate, a i Royal Pains ce nekad sada poceti
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ja cekam da se suits nakupi malo! Od ove trece sezone ;).
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Aug. 11, 2013 - Breaking Bad
                    Aug. 10, 2013 - Hell On Wheels
                    Sep. 10, 2013 - Sons Of Anarchy

                    ..бројим дане

                    Comment


                    • E da mogao bi i Braking Bad da nastavim
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        E da mogao bi i Braking Bad da nastavim
                        Ма јок, што би? Очајна серија..

                        Comment


                        • Netflix nadmasio sve!
                          Najbolja nova serija ove godine bez konkurencije.

                          Orange Is the New Black

                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Zavsio cetvrtu sezonu Doctora. To su po meni najbolje sezone, ove poslednje tri nisu nesto ali cu da ih ispostujem do kraja .

                            @Slave, jel ce snimati i osmu sezonu i da li ima naznaka da ce se vratiti Tenant i Rose

                            Comment


                            • Originally posted by AleksaVP View Post
                              Zavsio cetvrtu sezonu Doctora. To su po meni najbolje sezone, ove poslednje tri nisu nesto ali cu da ih ispostujem do kraja .

                              @Slave, jel ce snimati i osmu sezonu i da li ima naznaka da ce se vratiti Tenant i Rose
                              Meni su ok i one tri sa Smithom.Realno,on je imao bas tezak zadatak...trebalo je osvojiti publiku nakon Tennanta.Faca je on i zao mi je sto i on odlazi,ali izgleda da mu je vrijeme.

                              David Tennant i Billie Piper(Rose) ce se vratiti u ovom specijalu povodom 50 godina Doctora Specijal ce premijeno biti prikazan 23. novembra i "bice dug kao film"

                              Osma sezona bi trebala da krene sa snimanjem u septembru

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Meni su ok i one tri sa Smithom.Realno,on je imao bas tezak zadatak...trebalo je osvojiti publiku nakon Tennanta.Faca je on i zao mi je sto i on odlazi,ali izgleda da mu je vrijeme.

                                David Tennant i Billie Piper(Rose) ce se vratiti u ovom specijalu povodom 50 godina Doctora Specijal ce premijeno biti prikazan 23. novembra i "bice dug kao film"

                                Osma sezona bi trebala da krene sa snimanjem u septembru
                                Dobar je i Matt Smith, ali nekako Eklston i Tenant su mi prirasli za srce. Ne znam, Tenant je vise duhovitiji od Smitha, to je moje misljenje. Rose je neprevazidjena, posle nje moze Marta da dodje na red.

                                Nacuo sam i ja da ce se vratit svi za tu proslavu , Bice svi Doctori, ovi sto su bili pre i ovo novo sto su snimali sto je po meni bolje, Eklston , Tenant i Smith.
                                Prica se kao da ce Smith ostati do 2014 i da ce se posle vratiti Tenant ali mislim da to nije tacno.

                                Taman cu moci da pogledam i ove preostale 3 sezone i onda da sacekam tu osmu sezonu .
                                Last edited by Lord Aleksoni; 25-07-13, 19:36.

                                Comment

                                Working...
                                X