Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene je uhvatila nostalgija za Doktorom pa pogledam po neku epizodu na HRT-u.Posto ovih dana nemam vremena,ne smijem krenuti sa skidanjem sezona jer bi umro ispred televizora

    Uh,ne mogu docekati taj cuveni specijal

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Mene je uhvatila nostalgija za Doktorom pa pogledam po neku epizodu na HRT-u.Posto ovih dana nemam vremena,ne smijem krenuti sa skidanjem sezona jer bi umro ispred televizora

      Uh,ne mogu docekati taj cuveni specijal
      Evo ovde imas 7 sezone, ne moras nista da skidas. Ja ovde gledam, zavrsio sam dve sezone. Bas mi nekako krivo sto u trecoj sezoni nema vise Rose , nekako mi je ona najbolja, ova sad sto je u trecoj sezon ii ove sledece mi nisu bas nesto.

      ps. Evo link http://www.vojvodinanet.com/publ/str.../doctor_who/34
      Last edited by Lord Aleksoni; 19-07-13, 14:28.

      Comment


      • Kazem ti da mi odgovara sto pogledam po jednu epizodu s vremena na vrijeme kad uhvatim na TV-u,eto tek toliko da me prodje zelja Jer kad bi ja sjeo pa pogledao 5-6 epizoda za jedan dan,vise mi ne bi bilo spasa Sad nemam vremena za to,inace bi se ja odavno upustio u tu avanturu Eto kad se zavrsila sedma sezona,a meni se ponovo gleda

        I meni je Rose bila najmilija.Ona i Doctor su imali posebnu vezu,ali mi je i Martha ok(a pogotovo njena pozadina ).Donna mi je u pocetku bila bezveze ali se na kraju iskupila Volim ja i Smitha kao Doctora,ali su mi ipak te prve 4 sezone najmilije

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Ja mislim da sam postavio neki svoj rekord bas dok sam gledao The Shield prije koju godinu.Cijelu poslednju sezonu(13 epizoda) za jedan dan
          au jbt, 13 sati za kompom\tv. Svaka ti cast
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Gandalf View Post
            au jbt, 13 sati za kompom\tv. Svaka ti cast
            Za TV-om i nije toliki problem,mada 13 sati nerealno izgleda,sto jes jes.
            Last edited by DinoFC; 19-07-13, 15:19.

            Comment


            • ^
              Ja jedva 2 ili 3 sata sklopim kada gledam neku seriju

              EDIT: Evo, sad gledam Castle 5. sezonu, 40 min traje epizoda, i odgledam tri, cetiri epizode i vise ne mogu
              Last edited by Mr. Wolf; 19-07-13, 15:22.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • To je bio period kad nisam puno spavao jer sam bio bolestan i onda sam po cijeli dan gledao tv.Dokon covjek
                Pravio sam ja pauze izmedju epizoda ,ali sam se u toku noci mucio sa spavanjem i onda sam osvitao ispred televizora.
                Ja sam msilio da je to "podvig" dok nisam procitao kako funkcionisu neki likovi sa foruma za prevode Pojedinima je takav zivot svakodnevica...


                Izbjegavam da gledam bilo sta na kompu osim kad bas moram.Ne mogu ja da sjedim dugo.Ali zato mogu da lezim kolko oces
                Last edited by powerslave; 19-07-13, 15:52.

                Comment


                • Jel se zna hoce biti jos sezona "House of Cards"? Ako nece da skinem

                  Inace, odgledah prve 3 epizode Hanibala...serija bas obecava.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Jel se zna hoce biti jos sezona "House of Cards"? Ako nece da skinem

                    Inace, odgledah prve 3 epizode Hanibala...serija bas obecava.

                    Nego sta nego ce biti..mislim da je i najavljeno za pocetak 2014. Al pustiti ce ih sve na isti dan, preko netflixa..

                    Originally posted by Gandalf View Post
                    ^
                    Ja jedva 2 ili 3 sata sklopim kada gledam neku seriju

                    EDIT: Evo, sad gledam Castle 5. sezonu, 40 min traje epizoda, i odgledam tri, cetiri epizode i vise ne mogu
                    Meni posle 2 god pauze isto doslo pre neki dan da nastavim od 4.sez..sad na 5. Mislis li da su epizode bile bolje pre kraja 4.sezone ili posle..da ne spojlujem sad sta se desilo...

                    Comment


                    • Originally posted by dejanmm View Post
                      Meni posle 2 god pauze isto doslo pre neki dan da nastavim od 4.sez..sad na 5. Mislis li da su epizode bile bolje pre kraja 4.sezone ili posle..da ne spojlujem sad sta se desilo...
                      Odlicne su i sada u 5. sezoni (mozda cak i bolje nego ranije, ali tesko je reci, stvar ukusa), drzi kvalitet, epizode su zanimljive, Nejtan i Stana su smesni, kao i ona dvojica Serija za opustanje i odlicno radi svoj posao

                      Scena iz 5. sezone.
                      Last edited by Mr. Wolf; 20-07-13, 11:09.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Ostala mi samo poslednja epizoda Shielda. Gledacu je kasnije

                        Roni On mi je bio omiljeni, a Vic mu ga onako zavuce

                        Strasna serija, ali strasna!


                        EDIT: Gotova serija. Zbog poslednje 2,3 epizode sam ostao bez par godina zivota. Da - toliko je dobra


                        Poslednja scena je savrsena. I tacno ima sezona i epizoda kako treba, i sve ima svoje mesto da se tako zavrsi, uopste ne mogu izdvojiti koja mi je koliko dobra sezona.

                        Comment


                        • Krenuo da gledam Recitify http://www.imdb.com/title/tt2183404/ Ludilo od serije
                          sigpic

                          Comment


                          • Кренуо да гледам Прљаву значку.
                            Лудило од серије
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Nacin na koji je uradjena serija "Hannibal" je nesto nerealno...atmosfera, kamera, dijalozi, gluma...
                              Ne znam dal moze bolje od ovoga

                              Comment


                              • Gotov Hannibal. Odusevljen sam

                                Izgleda da planiraju jos dosta sezona. Valjda je nece zasrati...

                                Comment

                                Working...
                                X