Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je glavna stvar.Mada ja mogu pogledati ovako filmove tih junaka ali bas da gledam 20 i vise epizoda toga i bas ne bi mogao.


    Ne znam da li je neko ovdje gledao Revolution i da li ga je uspio pregledati do kraja evo citam,rijetki su to uspjeli

    Comment


    • http://en.wikipedia.org/wiki/Revolution_(TV_series) Je l' ova ?

      Pa po opisu ne deluje lose

      Comment


      • Jeste,ma naravno da po opisu ne djeluje lose.Ustvari imala je jednu od najzanimljivi podloga ikada ali je to uprskano sa takvim stilom i zasluzuje neku nagradu za to
        Last edited by DinoFC; 15-07-13, 16:54.

        Comment


        • Po opisu ja rekoh nemoguce da se radi o ovoj seriji

          Ima takvih primera, na primer Smallville posle 4. sezone je ocaj, Dark Angel sa Jessicom Albom i James Cameron kao reziser je propala nakon 2 sezona iako je prica bila bas dobra, a pre svega glumica Cak su i Lost upropastili sa onim krajem, nije meni kraj toliko los koliko su mogli bolje i koliko su ocekivanja bila velika. Ma sad da ne nabrajam, uglavnom ljudi sjebu dobru seriju sa dobrom podlogom nakon nekoliko sezona usled nedostatka ideja.

          Al ovo je bas cudno da vec u prvoj sezoni sve uprskaju iako imaju materijala za nesto dobro

          Comment


          • Puno je cesce da serija bude dobra i gledljiva recimo 2.sezone i onda krece pad,mada se padovi kod svih razlikuju i rijetke su one koje zadrzavaju konstantu ali kod Revolution to slijedi nakon recimo 5 epizoda.

            Totalno promasna prica,bukvalno nakon odredjenog vremena se ne spominje blackout vec borba izmedju novonastalih republika na tlu Amerike,posto 15 godina nakon pomracenja kao da je vrijeme vraceno 150 godina unazad i slicne gluposti
            Last edited by DinoFC; 15-07-13, 17:04.

            Comment


            • Originally posted by FC Nadal View Post
              To je glavna stvar.Mada ja mogu pogledati ovako filmove tih junaka ali bas da gledam 20 i vise epizoda toga i bas ne bi mogao.


              Ne znam da li je neko ovdje gledao Revolution i da li ga je uspio pregledati do kraja evo citam,rijetki su to uspjeli
              Arrow ima pricu, definitivno najbolja serija koja je pocela u protekloj sezoni, sto dokazuje i cinjenica da je na najprestiznijem forumu za serije na balkanu zavrsila 3-ca u glasanju odmah iza BB-a i GoT... Sto se Revolution tice ja sam dobacio do 5-e epizode i stao, koliko god je trailer bio bruka dobar i koliko se ocekivala odlicna serija toliko je serija ispala zestoki promasaj. Retki su oni koji su odgledali citavu sezonu.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Naletjeh prije neki dan na Doctora Pustaju na HRT 2.Kako sam se obradovao.Valja s vremena na vrijeme obnoviti gradivo
                Imas i na IQS.Life, ja kad god naletim obavezno odgledam iako svaku epizodu od 2005. znam napamet.

                Originally posted by AleksaVP View Post
                Obozavao sam Doktora da gledam, onaj prvo sto ga je glumio nije mi se nesto dopadao. Ali ovaj sto ti je na avataru je odlican
                Eklston je 9. Doktor, meni bolji od ovog trenutnog, ali je Tenant, 10. Doktor bez premca ako pricamo od 2005. pa na ovamo. Ako pricamo od 1963. tu se situacija vec mijenja, Bejker ili 4. Doktor mi je najbolji, mada je jedini koji mu moze parirati opet Tenant.

                Originally posted by Prototype View Post
                Kad zavrsim prvu sezonu serije Arrow, pocecu tu seriju da gledam.
                Jesi li ti napaljena tinejdzerka?
                sigpic

                Comment


                • Ne kontam Fladane Zbog koje serije pitas ?

                  Comment


                  • Zbog polugolog strijelca naravno
                    sigpic

                    Comment


                    • Za tvoju informaciju nisam daleko od njegove misicne mase, samo treba jos malo da poradim na BF(Body Fat) Znaci nije to sigurno

                      Jbg volim taj zanr, a i nije lose za ubit dosadu

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Zbog polugolog strijelca naravno
                        Nemoj tako,pogledaj tek glumice kakve su

                        Comment


                        • Vidis Vladane sokole crnogorski kako Vule gleda siroku sliku i primecuje prave stvari

                          Comment


                          • Ja gole zene ne vidjoh, samo golog strijelca, te brzo odustadoh. Vama to nije smetalo da nastavite vidim, ako, ako, ja sam covjek sirokih shvatanja
                            sigpic

                            Comment


                            • Tu je samo on go,mozda u scenama ima golotinje,ali one prave

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ja gole zene ne vidjoh, samo golog strijelca, te brzo odustadoh. Vama to nije smetalo da nastavite vidim, ako, ako, ja sam covjek sirokih shvatanja
                                Uuuuuuuuu(zamisli Mimu Karadzic da kaze ovo) pa ako si ti primjetio samo golog strelca onda... Houston we got a problem

                                Comment

                                Working...
                                X