Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Stvarno je sjajana sezona. U narednih par dana cu da odgledam celu seriju, pa cu da dam konacan sud
    Cek, nisi sve odgledao, gledao si nesto na preskoke ili hoces sve opet ispocetka?

    Kako dok gledas tu seriju se izgubis, u RLu da cujes za tako nesto rekao bi svako "koja olos od ljudskog roda, kako mogu da zive sa sobom" a vamo navijas da ih ne uhvate.. Meni je to u top 5 drama serija koje sam gledala.

    Comment


    • Originally posted by altlosta View Post
      Cek, nisi sve odgledao, gledao si nesto na preskoke ili hoces sve opet ispocetka?

      Kako dok gledas tu seriju se izgubis, u RLu da cujes za tako nesto rekao bi svako "koja olos od ljudskog roda, kako mogu da zive sa sobom" a vamo navijas da ih ne uhvate.. Meni je to u top 5 drama serija koje sam gledala.
      Pa ostale mi jos 2 sezone
      Ne znam dal' mi je u top5, ali je svakako premasila moja ocekivanja.

      Comment


      • Poceo sam gledati Spartaka sad znam da ima ona mini serija i jos nekih sezona ali ne znam kojim redom idu. Moze neko reci kojim redosledom da gledam?

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Poceo sam gledati Spartaka sad znam da ima ona mini serija i jos nekih sezona ali ne znam kojim redom idu. Moze neko reci kojim redosledom da gledam?
          Првој гледај Spartacus Blood and Sand па онда ону са 6 епизода..

          Једна од најјачих серија!

          Comment


          • Od koje sezone drugi glumac glumi Spartaka ? Jer sam cuo da je ovaj prvi dobio rak .

            Comment


            • Originally posted by Scouser View Post
              Od koje sezone drugi glumac glumi Spartaka ? Jer sam cuo da je ovaj prvi dobio rak .
              Тај први је умро од рака, а други глуми од 3 сезоне ваљда.

              Comment


              • Naletjeh prije neki dan na Doctora Pustaju na HRT 2.Kako sam se obradovao.Valja s vremena na vrijeme obnoviti gradivo

                Comment


                • Poceo sam da gledam Game Of Thrones... Ne mogu da verujem sta se sve izdogadjalo u prvoj sezoni... Onog plavog idiota koji sebe zove kraljem bih tukao da mogu .
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Naletjeh prije neki dan na Doctora Pustaju na HRT 2.Kako sam se obradovao.Valja s vremena na vrijeme obnoviti gradivo
                    Obozavao sam Doktora da gledam, onaj prvo sto ga je glumio nije mi se nesto dopadao. Ali ovaj sto ti je na avataru je odlican

                    Comment


                    • Mnogo ljudi misli da je Doctor Who glupa serija i da nije vrijedna paznje...no nisu svi upoznati sa tim svijetom Sto se mene tice,strasna serija i meni je jedna od omiljenih
                      A David Tennant je fenomenalan Mada su meni sva trojica super

                      Comment


                      • Ja volim taj zanr, naucnu fantastiku. Obozavam takve serije da gledam, Doctora sam gledao na B92 kada su davali i posle nisam gledao. Nisam gledao celu seriju, evo sada sam poceo ponovo da gledam, pa videcemo dokle cu da stignem .

                        Comment


                        • Da preporucim svima seriju koja sam pregledao u dva dana,prosli mjesec se zavrsila 1.sezona od 10 epizoda.Serija je strasna a pogotovo ko voli SF-ove.Mada je ovdje je vise rijec o Fringe science

                          http://www.serijala.com/izdvojeno/re...novi-napadaju/

                          I naravno otkrice sto se glume tice,Tatiane Maslany

                          Comment


                          • Znaju Kanadjani napraviti dobre serije

                            Kad zavrsim prvu sezonu serije Arrow, pocecu tu seriju da gledam.

                            Comment


                            • Stvarno su super ovo odradili i bas sam uzivao gledajuci posto sam se bas uzelio dobre serije.

                              Sto se tice Arrow,pogledao sam trailer i nije mi se svidio na prvi pogled.Nekako mi je to superheroj fazon,cega nisam ljubitelj

                              Comment


                              • Originally posted by FC Nadal View Post
                                Stvarno su super ovo odradili i bas sam uzivao gledajuci posto sam se bas uzelio dobre serije.

                                Sto se tice Arrow,pogledao sam trailer i nije mi se svidio na prvi pogled.Nekako mi je to superheroj fazon,cega nisam ljubitelj
                                Pa sve zavisi do ukusa, realno ja je gledam upravo sto volim taj zanr. DC comis i Marvelovi junaci su mi gust gledati. Nema tu bas neke drame, vec akcija/avantura. Moras voleti takav zanr da bi gledao.

                                Comment

                                Working...
                                X