Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma treba mi nesto sto ima dovoljan broj epizoda da mi popunjava slobodno vreme do mora. A to je jos nekih 40 dana.
    Shield je tu savrseno uleteo.

    Comment


    • 6 сезона Sons of Anarchy креће 10.9.2013.

      Comment


      • James Gandolfini has died of a possible heart attack in Italy.

        The Sopranos star James Gandolfini has died, an HBO representative confirmed late Wednesday. He was on vacation in Italy with his family and may have suffered a heart attack, the HBO spokesperson told Vulture. Gandolfini was 51. Gandolfini won three Emmys for his iconic performance as Tony Soprano on the HBO series, which aired from 1999 until 2007.



        Hvala ti na svemu,legendo.Pocivaj u miru.

        Last edited by powerslave; 20-06-13, 02:35.

        Comment


        • Au neee. Koja tuga

          Prvi lik koji me je odusevio glumom u nekoj seriji. Hvala ti legendo!

          RIP

          Comment


          • legenda
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment




            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Evo na RTS-u pustili poslednju epizodu Sopranovih - in memoriam.Postovanje za taj potez.Gandolfini je ostavio nevjerovatan trag.

                Comment


                • Sports Fan James Gandolfini

                  Poslednji pozdrav najvecem.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • James Gandolfini’s Best (Non-Tony) Roles
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by apacrow View Post
                      Sports Fan James Gandolfini

                      Poslednji pozdrav najvecem.
                      Sjecam se kad ga je jednom uvhatila kamera na utakmici LA Kingsa i kaze komentator "I think I saw Tony Soprano in the crowd...pardon me,I mean James Gandolfini" A ja odusevljen kao malo dijete

                      Bas sam prije par dana gledao onu zalagaonicu na History i uhvatim u jednom kadru poster The Sopranos u pozadini i opet se odusevim...

                      Nevjerovatno je koliko je taj covjek imao obozavatelja(makar bi se to reklo po ljudima koje poznajem sto licno,sto preko neta).Stvarno je imao to nesto zbog cega su ga svi voljeli. Meni je uvijek bio simpatican zbog njegovih likova koje sam imao prilike da gledam ali me je potpuno kupio kad sam odgledao Sopranove(ono pravo od prve do poslednje epizode jer sam u toku odrastanja dosta puta gledao tu i tamo po neku epizodu na TV-u).Ta uloga ga je smjestila u vrh mojih omiljenih glumaca i ljudi uopste.
                      Meni i mojim najboljim drugovima je Toni Soprano jedan od idola.U nasem drustvu on je bio pojam.Koliko smo samo puta provukli neku foru iz serije...Gandolfini je najzasluzniji za to.

                      Sinoc negdje oko 02:00 mi je brat reako da na tviteru ljudi pisu da je James umro...presjekao sam se kao da mi je rekao da nam je neko iz porodice umro.Cekao sam neku utakmicu i odjednom me vise nije bilo briga za to...

                      Tuga,ali cesto oni najbolji rano napuste ovaj svijet.

                      Jedan zanimljiv clanak o njemu iz ugla jednog novinara koji je imao priliku da ga upozna.
                      http://www.vulture.com/2013/06/james...cebook_vulture

                      Comment


                      • Fantastican zavrsetak prve sezone Hannibala, najprijatnijeg iznenadjenja ovosezonske TV ponude. Iako koncepcijski blize ponudi kablovskih kanala, Hannibal je uspeo da se izbori za jos jednu sezonu na NBC kanalu.

                        Mads Mikkelsen bukvalno razbija svaki put kad je pojavi u kadru. Ko god je radio kasting i njemu ponudio ulogu je uveliko zasluzan za ovako dobar show. I ostatak glumacke postave je fenomenalan, ali Mads isped svih.

                        Bilo je malo ups&downs tokom skracene sezone, ali kad se sve zaokruzi ja sam prezadovoljan. Kamera i fotografija su besprekorne, glavna prica takodje. Jedva cekam narednu sezonu.



                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Је л' гледао ико http://www.imdb.com/title/tt2094262/
                          Last edited by Avramovic; 26-06-13, 20:33.

                          Comment


                          • Apa jeste. Znam da je pisao o ovome, ranije. Sacekaj njega za odgovor.
                            sigpic

                            Comment


                            • Obicno smece sa Starza. Mada, ukusi su razliciti.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Хвала на брзом одговору.
                                Сви схвале ту серију, а и има добру оцену. Даћу јој шансу па да видимо..

                                Comment

                                Working...
                                X