Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KNJIGE :

    1. „Igra prestola“
    2. „Sudar kraljeva“
    3. „Oluja mačeva“
    (I) „Čelik i Sneg“
    (II) „Krv i Zlato“
    4. „Gozba za vrane“
    (I) Deo prvi
    (II) Deo drugi
    5. „Ples sa zmajevima“
    (I) „Snovi i Prah“
    (II) „Posle Gozbe“

    autor planira da napiše još dve knjige:

    6. „Vetrovi Zime“
    7. „San o proleću“

    Comment


    • znaci za jedno 7 godina imacemo neki rasplet

      odoh da gledam arrested development, nothing to do here
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Ne bih se ja cudio da bude preko 10 sezona , mada debeli ce umreti do tada
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ljudi jel gleda neko Falling Skies ? Evo izašle 1 i 2 epizoda od jednom iz 3 sezone.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            Ljudi jel gleda neko Falling Skies ? Evo izašle 1 i 2 epizoda od jednom iz 3 sezone.
            Pratim ja , i Killing je isto tako izaslo prosle sedmice za 3-cu sezonu 1-2 , planiram sutra pogledati FS ako stignem
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Jbt, kad čekam tako dugo neku sezonu, prosto zaboravim i kako se ona prethodna zavšila
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Ja sam u oktobru gledao obe sezone , pogledao za nekih 7-10 dana , ni ja se ne secam pravo da ti kazem citave price , moracu pogledati highlightse prosle sezone ili review sezone da se prisetim
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Les Revenants


                  U pitoresknom planinskom gradicu, u kojem dominira ogromna brana za proizvodnju elektricne energije, nekoliko osoba razlicitih godina i razlicitih proslosti, dezorijentisani pokusavaju da nadju put kuci. Iako oni jos uvek toga nisu svesni, ispostavlja se da su mrtvi vec nekoliko godina unazad, te da nisu ostarili ni dana. Buduci da ih niko nije ocekivao, bar ne zive, pokusavaju da se uklope u svetu u kome zapravo ne pripadaju, polako shvataju da nisu jedini koji su se vratili, i da je zapravo njihov povratak pokrenuo proces koji ce se tesko zaustaviti. Sta ako je ovo samo pocekat onoga sto nam sledi?

                  Izuzetna serija sa genijalnom premisom, odlicnom rezijom i savrsenom glumom. Nisam nista manje ni ocekivao. Iako u osnovi ezotericna misterija, Les Revenants ce vam ponuditi gotovo sve sto se moze ocekivati od jedne vrhunske serije. Drama, triler, porodicne trzavice i probleme u medjuljudskim odnosima, a iznad svega nadprirodni fenomeni koji ce retko koga ostaviti ravnodusnim.


                  Jedna od svakako najboljih serija koje sam pogledao u skorije vreme, a buduci da gledam gotovo vecinu toga sto se snimi, jasno vam je da se radi o kvalitetu koji se ne sme propustiti. Cak i ukoliko niste fan zanra, serija vas nece pustiti na miru. Potpuno drugaciji pristup, vizuelno uradjeno gotovo do perfekcije, savrsena atmosfera (slicna onoj iz Twin Peaksa), i jos bolja zvucna podloga koju potpisuje post-rock bend Mogwai. Kasting je odradjen savrseno, iz epizode u epizodu postoja jasno da gotovo ni jedan lik u seriji nije tu slucajno, i da je zapravo svako samo kockica u savrsenom mozaiku.

                  Buduci da je serije bila neverovatan hit u Francuskoj, nije ni cudo da cemo vec od naredne sezone gledati rimejk za americko TV podrucje. Budite dobri prema sebi, pa pogledajte izvornu verziju, koja ce, siguran sam, biti milion puta bolja od kopije.

                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment






                  • sigpic

                    Comment


                    • Ramsay totalno lud lik , Theon je definitivno najvise kaznjen od svih likova
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Idi da lijegas, umoran si

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Idi da lijegas, umoran si

                          Ali kada kaze 'Nije to Dzofri ozbiljno mislio..." a on odgovara "Jesam!?" ROFL
                          Last edited by Sandugp; 11-06-13, 23:50.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Na prijevodima izabrali najbolju seriju sezone, ne mogu da verujem da je Arrow na 3. mestu po meni su i Person of Interest i Homeland imale bolju sezonu:

                            1. Breaking Bad, 5. sezona (76 glasova)
                            2. Game of Thrones, 3. sezona (54)
                            3. Arrow, 1. sezona (33)
                            4. Homeland, 2. sezona (26)
                            5. Fringe, 5. sezona (25)
                            6. Person of Interest, 2. sezona (19)
                            7. The Big Bang Theory, 6. sezona (18)
                            8. Dexter, 7. sezona (17)
                            9. The Walking Dead (16)
                            10. Boardwalk Empire, 3. sezona (15)
                            11. Spartacus - Blood and Sand, 3. sezona (9)
                            12. The Americans, 1. sezona (8)
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • BrBa surovo drzi prvo mjesto
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Na prijevodima izabrali najbolju seriju sezone, ne mogu da verujem da je Arrow na 3. mestu po meni su i Person of Interest i Homeland imale bolju sezonu:

                                1. Breaking Bad, 5. sezona (76 glasova)
                                2. Game of Thrones, 3. sezona (54)
                                3. Arrow, 1. sezona (33)
                                4. Homeland, 2. sezona (26)
                                5. Fringe, 5. sezona (25)
                                6. Person of Interest, 2. sezona (19)
                                7. The Big Bang Theory, 6. sezona (18)
                                8. Dexter, 7. sezona (17)
                                9. The Walking Dead (16)
                                10. Boardwalk Empire, 3. sezona (15)
                                11. Spartacus - Blood and Sand, 3. sezona (9)
                                12. The Americans, 1. sezona (8)
                                Moja omiljena je izvisila na 13-om mestu , jbg. Mada nisam glasao u finalu zaboravio Arrow bas iznenadio , prvih 6 serija gledam , od 7-9 pokusao , ne ide
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X