Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledala. Novije nešto.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Morace Mamba da da ti pomogne, on prati vise komedija od mene
      Community, Office, Park and Recreation, Arrested Development je jedino sto trenutno gledam.
      sigpic

      Comment


      • U zaboravih potpuno, jeste li vidjeli kako uzimaju hljeb i so
        sigpic

        Comment


        • http://www.buzzfeed.com/daves4/steps...hrones-sadness

          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Gdje god udjem ceka me GoT.Sad cu da odem na sajt fakulteta da vidim neke rezultate..mozda i tamo nadjem GoT
            Elem,znam manje vise sve bitne smrti i pogibije koje ce se desiti pa mi je to unistilo citanje knjiga koje imam u planu.Ne mogu seriju da gledam,jednostavno mi se ne svidja

            Comment


            • Сад одгледах епизоду.
              Прво сам био у фазону А после
              Смејао сам се бре овом болеснику што је писао књигу. Што каже Брајкула, да ли може неко да поседује толико болестан ум?
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Brate ovo je tek pocetak Bice jos sokova , Martin je ludji nego sto mislite Jedan nadam se vec u poslednjoj epizodi Ima izvora da mozda i ne bude mada...
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Gde je onaj Mambino? Kada ga čovek treba nigde ga nema.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Molim neku noviju komediju zdravorazumsku, bez klinačkih fazona i američkih tinejdž gluposti... može engleska.... ili već šta nudite iz vašeg repertoara.
                    oli film oli serija?
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Ma daj šta daš.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • http://www.imdb.com/title/tt1854236/

                        gledala? fin romcom. onako, evropski.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Ne znam da li je neko napisao da se Breaking Bad (Čista hemija) prikazuje na Pink Family-ju...

                          http://port.rs/cista_hemija_breaking...9&i_topic_id=1
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by apacrow View Post
                            http://www.imdb.com/title/tt1854236/

                            gledala? fin romcom. onako, evropski.
                            Nisam.. može.. Italy ... potrebno mi je nešto da ne razmišljam puno, mada bi mi bilo draže da se smejem... a to je posle toliko odgledanih i pogrešnih pokušaja snimljenih, baš teško naći.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ako hoces seriju probaj sa "New Girl". Verujem da bi ta serija imala mnogu vecu gledanost da ima drugi naziv, npr. "New roommate" . Svi likovi su od 25 do 35 godina, kontam da bi ti odgovarala, do sad su snimljene samo dve sezone.
                              Filmovi i mene zanimaju, sto je apa napisao, coming of age... Samo postavljajte!
                              Last edited by Black Mamba 24; 05-06-13, 10:10.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jel gledao neko ovo http://www.imdb.com/title/tt0108872/?ref_=sr_2?

                                Planiram da pocnem da gledam, mada mi je zao sto vidim da je prekinuta nakon I sezone.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X