Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • u totalnom sam soku bila na kraju epizode
    Onaj Martin nije normalan, tako da ocekujem da uskoro pobije i pola Lanistera, cisto radi neke ravnoteze.

    A stvarno bi trebala da se uozbiljim i da zavrsim 2. knjigu i krenem dalje
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment




    • It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • AKo izuzmemo Dzofrija ni jedan Lanister mi nije mrzan, stavise, Tajvin, Tirion i Dzejmi su mi jedni od najjacih i najdrazih likova. Dzejmi je to postao tokom ove sezone i tokom citanja trece knjige priznajem.
        sigpic

        Comment


        • Cersei?
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Kakva gluma Michelle Fairley, kakva emocija
            Ona, Nikolaj Coster-Waldau, Charles Dance i Peter Dinklage jednostavno za klasu iznad ostalih!

            Originally posted by NebojsaNS View Post
            Cersei?
            Dobra!
            sigpic

            Comment


            • Ja generalno niti imam omiljenu kucu niti omiljenog lika , ima par likova kojih mi je zao , ne bih da otkrivam ko i zbog cega , saznace se uskoro pa cu pisati onda , verovatno sledece sezone.

              Od Lanistera su mi Jamie i Cersei gotivni likovi , Joffrey mi jednostavno nije za kralja , pokusava da bude strog,krvolocan a u sustini panici prilikom svake ozbiljnije situacije. Tyrion je gotivan lik. Od Starkovih ne podnosim nikoga , Pas mi je gotivan lik , Daenerys naravno , za nju sam od pocetka poceo navijati da pokori sve sa zmajevima i vrati se na presto
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Mr.M View Post
                Ja generalno niti imam omiljenu kucu niti omiljenog lika , ima par likova kojih mi je zao , ne bih da otkrivam ko i zbog cega , saznace se uskoro pa cu pisati onda , verovatno sledece sezone.

                Od Lanistera su mi Jamie i Cersei gotivni likovi , Joffrey mi jednostavno nije za kralja , pokusava da bude strog,krvolocan a u sustini panici prilikom svake ozbiljnije situacije. Tyrion je gotivan lik. Od Starkovih ne podnosim nikoga , Pas mi je gotivan lik , Daenerys naravno , za nju sam od pocetka poceo navijati da pokori sve sa zmajevima i vrati se na presto
                Dogovori se sam sa sobom
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Pa nije mi omiljeni lik , Targarijane ne volim kao kucu , ali ako moram da biram izabracu Daenerys , ali u sustini sam neutralan sto se svih prica tice. Ona mi je zanimljiva i kao i lik i zbog zmajeve al' opet isto tako gotivim i dio Lannistera a opet ih kao kucu ne volim
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ja gotivim samo Tiriona od Lanistera. Nadam se da ce ih, kao atipican Lanister, sve sravniti sa zemljom, ostati sa Sansom, ujediniti se sa ostalim Starkovima i sjebati Stanisa i Deneris .
                    sigpic

                    Comment


                    • Koje Starkove , Bran ode na sever , Rickon je jos mlad a niko skoro ne zna da je ziv , ko ce ratovati za Starkove , za koga ?
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ned mi je bio omiljeni lik, ali je Martin poslao jasnu poruku, niko nije siguran i to je to. Upozoravala je Kejtlin vise puta ali je mlad Rob, meni inace prilicno nezanimljiv, nedostajace mi vise Talisa sa onim attack attack nego on
                        Jedino sto je to odvratni, mrzni Valder Fraj, preko njega, Dzofrija i Grejdzojevih nema.
                        Ni jedna kuca nema sve dobre ili sve zle, svi su dobri na neki nacin i svi su zli, jedino su Starkovi uglavnom dobri. Tako da oni imaju najvise simpatija. Moram priznati da mi je tokom citanja knjiga Bren prilicno naporan ali se sjajno razvija taj lik. Sansa mi je uzasno dosadna, Arja i Dzon odlicni, izuzetno dragi likovi, a Rikon je jos mali, no sigurno postoje planovi i za njega.
                        Volim i legitimnog, zakonitog kralja Stanisa sa svojom desnom rukom Davosom, Melisandra mi je zanimljiva. Deneris naravno sjajan lik, obozavam i Dzoru i ser Baristana Selmija, mnogo mi je mrznije sto vise nema Dzeora Mormonta nego Roba ako cete iskreno. Dario i Pseto odlicni likovi, Dzaken H'ghar fenomenalan, pomenuo sam vec glavna tri Lanistera kao i Sersei, Tajvin i Tirion su mi najmiliji likovi ako bih morao da biram u ovom trenutku. Zamalo zaboravih Samvela, u knjizi je jos bolji
                        Neka pobijedi ko god oce samo ne Grejdzojevi, iako sam ubijedjen da ce to biti Starkovi, bas zbog danasnje epizode. Hodor.
                        sigpic

                        Comment


                        • Najjaci lik ubedljivo
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Profesor plesa. Meni je od tih epizodista Dzakan ubedljivo najjaci lik.

                            Mnogima se, vidim, dopada Dario Naharis.

                            edit. 3000. post. Moralo je nesto veliko nakon ove epizode .
                            Last edited by ExEric; 03-06-13, 21:55.
                            sigpic

                            Comment


                            • Сад сам одгледао 9 епизоду сезоне 3, какво је ово лудило, шта је са серијом
                              Колико ти мораш да будеш болестан мозак да све ово смислиш, ненормалан појам.

                              Comment


                              • Vrhunski van svih granica. Za udzbenike.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X