Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Auuuuuu kakva epizoda...
    Ovo nikako nisam ocekivao.
    Ja sam saznao pre 2 nedelje ali je opet bilo sokantno.

    Poslednjih 7 minuta ove epizode, svaki kadar bolji od prethodnog. Najezio sam se od pocetka scene, kada su Frejevi ljudi vodili mladozenju i mladu, vrata se zatvarala, Arija tek stigla, vuk u kavezu, pa sve do odjavne spice.

    Kakav pad porodice Stark od I do III sezone.
    sigpic

    Comment


    • Opet ce Starkovi pobijediti kapiram, mali moze ljude da kontrolise, lagano ce to ici sa zmajevima, oni su mi ipak prvi favoriti za presto
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Opet ce Starkovi pobijediti kapiram, mali moze ljude da kontrolise, lagano ce to ici sa zmajevima, oni su mi ipak prvi favoriti za presto
        Dodati jos one divljake sa bastardom i caos.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Opet ce Starkovi pobijediti kapiram, mali moze ljude da kontrolise, lagano ce to ici sa zmajevima, oni su mi ipak prvi favoriti za presto
          Arija ako ne prizove Dzakana u pomoc, nista nije uradila .
          sigpic

          Comment


          • Arja previse kaki, dobro je Pseto

            Fenomenalan lik



            https://twitter.com/RedWeddingTears

            sigpic

            Comment


            • Trebate otvoriti anketu : Da li ce neko(umesto Joffreya) i ako da ko doci na tron na kraju 5-e knjige ili ranije
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Inace je Valder Fraj uspio da za par minuta postane duplo omrazeniji od Dzofrija. Nije ni to lako.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Ja sam saznao pre 2 nedelje ali je opet bilo sokantno.

                  Poslednjih 7 minuta ove epizode, svaki kadar bolji od prethodnog. Najezio sam se od pocetka scene, kada su Frejevi ljudi vodili mladozenju i mladu, vrata se zatvarala, Arija tek stigla, vuk u kavezu, pa sve do odjavne spice.

                  Kakav pad porodice Stark od I do III sezone.
                  I dalje sam pod utiskom.
                  Ne secam se da me je neka serija ovako raznela
                  O tih poslednjih 7 minuta nema sta da se prica. Umetnost sto se mene tice.

                  Comment


                  • De, de, oraspolozite se malo





                    Ubjedljivo najjaca scena

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Mr.M View Post
                      Trebate otvoriti anketu : Da li ce neko(umesto Joffreya) i ako da ko doci na tron na kraju 5-e knjige ili ranije
                      Ja sam od prve epizode uz Starkove, ali ne vidim nikoga od "omladine" na prestolu. Mozda jedino Dzona Sneznog .
                      sigpic

                      Comment


                      • Neko je pomenuo Dance?

                        Ja sam skoro poceo da gledam njihove filmove.Danci objasnjavaju.Cak mi i jezik vise odgovara nego recimo italijanski,spanski ili daleko bilo portugalski.Slabo poznajem njihove glumce,ali Mads Mikkelsen Glumcina!Ne znam kakav je u Hanibalu,ali u svakom filmu razbija.

                        Comment


                        • skolski primer kako se ostaje na vlasti/prestolu.

                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Mora malo da vas presecem ljudi! Dosta je bre ljudi! Imajte bar malo milosti! Molim vas da otvorite temu GOT! kapiram da ce tamo vise da se pise nego ovde

                            Odgledah Following. Nekako su mi usrali poslednju epizodu, ali ono nije losa serija onako bolesna bas kako volim .
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Koliko su nerealni ovi iz GoT. Ne znam koja serija me je toliko sokirala. Mozda Berserk
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Game of Thrones: Athletes react to 'The Rains of Castamere' on Twitter

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X