Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam od serija gledao House-a, i Dextera, sad cekam zadnju 8 sezonu.

    Aj Apa ili tako neko da mi da predlog za neku seriju tog tipa, jer ce mi se to svideti 100po100. (Nemam vremena da vrtim stranice u nazad da citam)

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ja sam odgledala Arrow
      Nije losa, mislim da su mogli mnogo bolje da je naprave, ima rupa, nelogicnost i gluposti, ali za razbibrigu i totalno opustanje je odlicna
      Stavio sam prvih 5 epizoda da se skida , dobice sansu
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Mr.M View Post
        Stavio sam prvih 5 epizoda da se skida , dobice sansu
        Meni je to serija koju pratis uz neku zaista dobru, sigurno nije neka kojoj treba pruziti prednost
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Pa to mi i treba , sad ce mi poceti Falling Skies 3-ca sezona , pa da imam nesto da gledam , ostacu na jednoj seriji preko leta + BB a on pocinje dosta kasno.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Ja sam od serija gledao House-a, i Dextera, sad cekam zadnju 8 sezonu.

            Aj Apa ili tako neko da mi da predlog za neku seriju tog tipa, jer ce mi se to svideti 100po100. (Nemam vremena da vrtim stranice u nazad da citam)
            Hm... ima zaista masu kvalitetnih serija, ali evo 5 komada
            za koje mislim da ce ti dobro leci:

            Breaking Bad
            The Wire
            Homeland
            Justified
            House of Cards


            Koju god da odaberes neces pogresiti. To je bas osnova
            osnove, ono kao skolska lektira.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Pogledao sam Bojana prvu epizodu Arrowa , da kazem da ce dobiti sansu do 10-e epizode , ne deluje lose a jos nisam imao priliku da gledam neku seriju ovakvog tipa o super herojima pa da i to pogledam. Generalno nikad nisam gledao filmove o Betmenu i Supermenu , jedno Spajdera , nisam ljubitelj super heroja
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Mr.M View Post
                Pogledao sam Bojana prvu epizodu Arrowa , da kazem da ce dobiti sansu do 10-e epizode , ne deluje lose a jos nisam imao priliku da gledam neku seriju ovakvog tipa o super herojima pa da i to pogledam. Generalno nikad nisam gledao filmove o Betmenu i Supermenu , jedno Spajdera , nisam ljubitelj super heroja
                Propustio si najmanje dva remek dela
                sloboda ili ništa

                Comment


                • kad se nisam slogirao...

                  http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3838...-Igri-prestola

                  Comment


                  • Ma nece otkazati glumu , vezani su oni jakim ugovorima , smanjice njenu golotinju i to je to
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • pa to je i problem

                      Comment


                      • Resice ga , nece dopustiti da im takva sitnica ugrozi seriju
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Resice ga , nece dopustiti da im takva sitnica ugrozi seriju
                          Ne kapiras. Dejanu je "problem" sto nece biti gola

                          Comment


                          • Ja se samo brinem da ne opadne kvalitet serije...

                            Inace, odgledah sada poslednju epizodu Mad Man.
                            Spoiler
                            Cudna mi je, u svakom slucaju.
                            Verovarno sam malo o podigao ocekivanja posle Apine ocene.
                            Gluma je pokidala, Hamm na nivou.
                            Epizoda odudara od ostalih, 90% vremena prati Dona i njegov haos u glavu...sta urade vitamini...
                            Ne znam, vise mi se svidjaju "obicne" epizode, al tako mi je kod svake serije...uvek postoje te specijalne da se razbije neka monotonija.

                            Nisam ispratio onaj deo na pocetku samo, tek kad uzme te vitamine, pa kad dodje u kreativu sa idejama, onako zapusten, neobrijan, onako pogubljen...jel on tu izgubio dan ? prespavao?
                            Last edited by dejanmm; 23-05-13, 02:22.

                            Comment


                            • Jel ste gledali"Californication"?

                              Comment


                              • Originally posted by Mr.M View Post
                                Ma nece otkazati glumu , vezani su oni jakim ugovorima , smanjice njenu golotinju i to je to
                                Iznenadio bi se koliko su plate male, pogotovo glumcima iz GoT, zbog toga
                                i vecina castinga dolazi iz Evrope. U odnosu na mrezne televizije gde sponzori
                                diktiraju plate, na premium kablovskim kanalima, i tolikim glumackim ansamblom,
                                plate ne prelaze $30-$50,000 po epizodi. Neki cak dobijaju i $10,000 po epizodi,
                                iako imaju znacajnije uloge. Ako racunas da nema vise od 10-13 epizoda po
                                sezoni videces da to i nisu neki novci za glumca na godisnjem nivou.

                                Jon Hamm (Don Draper) dobija recimo $250,000 po sezoni, ali Mad Men ide na
                                basic kablovskom kanalu koji sadrzi reklame, i 80% njegovog ugovora placaju
                                sponzori, koji zele da on budu u toj seriji. Interesantno je da cak u 5-6 reklama
                                koje idu tokom prikazivanja Mad Men-a Jon Hamm pozajmljuje svoj glas. Dok
                                ostatak ekipe u toj istoj seriji ima prosek od $20-40,000, ali svi kontaju da im
                                je to odskocna daska za neki jak filmski ugovor, ili pak mreznu seriju.

                                I, da, bez sise Daenerys Targaryen bojkotujem dalje gledanje GoT.
                                Last edited by apacrow; 23-05-13, 15:11.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X