Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima na Fox kanalu,nije losa

    Comment


    • Ma nije to upitno , dobra serija , samo je sranje sto je prekinu , glupo je gledati seriju koja jednostavno nema dostojan kraj
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Pa verovatno nisu imali ideju kako da zavrse

        Comment


        • Originally posted by apacrow View Post
          Krv ti jebem! Rectify je najbolja serija ove godine!

          Svih sest epizoda u komadu - sad & odmah!

          Kakva drama! Scenario za 10! Jos uvek ne mogu da verujem
          da neko moze da snimi nesto ovako dobro. Druga sezona ima
          da kida.
          Bas sam skoro razmisljao da je skinem ali sad nemam vremena ni tih 6 epizoda da pogledam.Vec sam od par ljudi cuo da je odlicna,a eto i ti je hvalis

          Comment


          • Heroji su opasna serija samo su otkazali iz ni njima nepoznatog razlgoa... Idioti...
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Bas sam skoro razmisljao da je skinem ali sad nemam vremena ni tih 6 epizoda da pogledam.Vec sam od par ljudi cuo da je odlicna,a eto i ti je hvalis
              Ja skinuo odmah cim je izasao web-dl za citavu sezonu, i tako to
              lezalo na hardu, dok slucajno na netu nisam naletio na recenziju,
              i upecam se.

              Kad sam poceo da gledam, nisam mogao da verujem. Cak i sam start
              mi nije nesto obecavao (prvih 5-10 minuta). Mislio sam da ce biti neka
              sudska drama, ono, klasicna juznjacka prica, ali kad je lik krenuo da
              glumi. znaci pokidao je.

              Scenario je fantastican, i likovi su odlicno napisani. Potpuno suprotno
              od onoga sta su svi ocekivali da ce biti tema serije. Ko je navikao na
              Justified i Breaking Bad nema sta da razmislja, jeste malo manje crime,
              a vise contemplate, ali sto se tice atmosfere to je to. pogotovo zadnja
              u sezoni je dala takav uvod za ono sto nam tek sledi da je to strasno.

              Sto se mene tice 10/10, i definitivno najbolja nova serija za ovu sezonu.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • @apacrow ubedi me da skinem!
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Znao sam da mi je ostao negde fav u tvitovima i nadjoh ga konacno -
                  Aaron Paul ‏@aaronpaul_8 22 Apr
                  The producers of Breaking Bad have a new show "Rectify" on Sundance channel and it's incredible.
                  sigpic

                  Comment


                  • Inace, interesantna cinjenica da je glavna uloga bila pisana za
                    Walton Gogginsa (Boyd Crowder iz Justifieda), ali on nije mogao
                    da preuzme posao zbog konflikta interesa, jer se niko nije nadao
                    da ce njegov lik toliko da izdrzi u Justifiedu.

                    On je prvi i procitao script, zatim je Ray-u rekao da ovo mora
                    ekranizovati kako zna i ume. Prvo je zagrizao AMC, ali zbog Breaking
                    Bad-a, tj. "slicnosti teme" (mada je ja bas i ne vidim toliko), Rectify
                    je prebacen na njegov sestrinski kanal Sundance. Ipak, AMC je odlucio
                    da nakon emitovanja nove sezone Mad Men-a krene sa Rectify-jem,
                    zbog neverovatnih pohvala od strane i kritike i gledaoca. Cak se
                    spekulise da ce druga sezona premijerno ici na AMC-u.

                    Ray McKinnon, idejni tvorac, pisac scenarija i reziser Rectify-ja je
                    super ortak sa Walton Gogginsom, s kojim je zajedno 2001. godine
                    uzeo Oskara za najbolji Live Action Short Film. Vecina ljudi ga zna
                    iz Deadwooda gde je glumio svestenika, ili iz Sons of Anarchy.

                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Imam i ja Rectify skinutu jos pre 7 dana , samo cekam da zavrsim sa Mentalistom 5-tu sezonu pa cu onda krenuti
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by apacrow View Post
                        Eto ga "ludi svestenik" Pojavljuje se on i u Justified u jednoj epizodi Znam za ovo da su on i Goggins stari drugovi i bas mi je milo sto je lik smislio dobru seriju.
                        Vala cu skinuti to ovih dana da pogledam kad mi budu pauze u toku ucenja

                        Comment


                        • Jeste, glumi u prvoj sezoni onog hitmena, sto je trebao da ubije Avu i Raylana.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Vidim da Ray McKinnon nastavlja da dominira, neverovatan je lik i mislim da od njega mozemo ocekivati velike stvari u buducnosti.

                            A http://www.imdb.com/name/nm0035060/ ovaj covek je po meni strasan kvalitet.U SoA je pokidao, a epizode koje je on rezirao u Justifiedu su za klasu bolje od ostalih. Steta sto nije zastupljeniji u svetu filma/serije.

                            Comment


                            • Arkin je rezirao kompletnu drugu sezonu web-serije The Booth at the End.
                              Nije losa ta serija. Onako... Zanimljiva premisa. Sta znam...

                              A sto se njega licno tice, mislim da je vise "izvrsitelj" nego sto je "kreativac".
                              U TV reziji nemas bas puno mesta za lutanje, posto je manje-vise sve do
                              detalja razradjeno, na tebi je samo da "snimis situaciju". Mene je Arkin kupio
                              ulogom u seriji Life, kad je glumio sa Damian Lewisom.

                              Zbog toga najvise cenim kad kreator serije potpisuje i scenario i reziju.
                              Tek onda vidis kompletan rad i ideju. Kao Vince Gilligan ili Matthew Weiner.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Ima neko da je gledao nesto od ovoga http://www.tarzanija.com/filmovi-od-...-baca-pegla-5/ da potvrdi grozotu!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X