Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Sad sto se GoT tice to nije klasican SF , jednostavno opisati se GoT ne moze , znas da ja volim da opisem i pomognem ali generalno GoT je dosta tesko opisati , generalno ako se odlucis da gledas moraces likove dobro popamtiti U svakom slucaju generalno najbolja serija koja se trenutno prikazuje , na prevodima je konstantno druga u zadnje 2 godine u glasanju , Breaking Bad pobedjuje
    Naravno da moze. Fantazija.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Ma nisam mislio u tom smislu da se ne moze opisati , nego ne mogu mu opisati plot a da obuhvatim sve
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Rece covjek u rijeci vise od tebe Mikasu

        Tri epizode sam u zaostatku, nemam kad da odgledam
        sigpic

        Comment


        • Kingslayer pokidao epizodu.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Originally posted by apacrow View Post
            Kingslayer pokidao epizodu.
            Standardno

            Comment


            • Odgledao Broadchurch. Fantasticna krimi serija.

              Neverovatno je s kojom lakocom Britanci isporucuju kvalitet.
              Izuzetna gluma, ali takodje iznad prosecna rezija i fotografija.

              Spoiler






              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Kako je samo izdominirala poslednja epizoda Mad Men. Najezio sam se koliko je psiholoski mocna...

                Spoiler
                Epizoda bi se mogla zvati DOMINACIJA. Kako su samo predstavili Dona na pocetku epizoda, te njegova potreba za dokazivanjem, ogadi se coveku...i kako mu stvari krenu sinhronizovano izmicati iz ruke kad je dosao mozda do maximuma... Ne secam se dal je u nekoj epizodi toliko dokazivao dominaciju... Al kako samo razradjuju lik, skenjao sam se

                Comment


                • Jedva cekam da krenem sa novom sezonom. Ostale jos 3 epizode Justifieda i onda dominacija Dona Drapera

                  Comment


                  • Justified ne prestava da me odusevljuje. Svaka sezona je bolja od prethodne

                    Comment


                    • Originally posted by dejanmm View Post
                      Kako je samo izdominirala poslednja epizoda Mad Men. Najezio sam se koliko je psiholoski mocna...

                      Spoiler
                      Epizoda bi se mogla zvati DOMINACIJA. Kako su samo predstavili Dona na pocetku epizoda, te njegova potreba za dokazivanjem, ogadi se coveku...i kako mu stvari krenu sinhronizovano izmicati iz ruke kad je dosao mozda do maximuma... Ne secam se dal je u nekoj epizodi toliko dokazivao dominaciju... Al kako samo razradjuju lik, skenjao sam se
                      Fifty Shades of Don Draper

                      Sezona dosta slabija od prethodnih. Ceka se The Episode.

                      And Who the Hell Is Bob Benson? Daju mu suvise puno prostora
                      da bi bio tek neki sporedan lik. Videcemo.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Pre par godina odgledao prvu sezonu "Parks and Recreation" i iz nekog razloga batalio, iako mi se svidelo.
                        Sada krenuo od pocetka i umirem od smeha

                        Comment


                        • Krv ti jebem! Rectify je najbolja serija ove godine!



                          Svih sest epizoda u komadu - sad & odmah!

                          Kakva drama! Scenario za 10! Jos uvek ne mogu da verujem
                          da neko moze da snimi nesto ovako dobro. Druga sezona ima
                          da kida.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Pre par godina odgledao prvu sezonu "Parks and Recreation" i iz nekog razloga batalio, iako mi se svidelo.
                            Sada krenuo od pocetka i umirem od smeha
                            Tajo

                            sigpic

                            Comment


                            • Jel neko mozda gleda seriju"Heroje"?

                              Comment


                              • Originally posted by Vule_89 View Post
                                Jel neko mozda gleda seriju"Heroje"?
                                Ja sam gledao malo na Novoj kad je bilo ali dosta znam likova koji su popizdili sto je serija prekinuta tako da... Serija je dobro samo koliko sam ja skontao prekinuta i nije dovrsena
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X