Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Breaking Bad na Novoj a seriju prevode : Na putu prema dolje
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Kingslayer je za klasu bolji glumac od svih ostalih kolega iz GOT-a.

      Odusevljava me
      Kasting je generalno odlican. Skoro svi briljiraju. Mene, recimo Konlet Hil (Varis) odusevljava. Onda stara njuska, jos iz "Zice" Eidan Gilen, pa Piter Dinklejdz...

      Cak mi je i Son Bin bio sjajan.
      sigpic

      Comment


      • Ma svi su odlicni, ali mi niko nije ni blizu njega. Eventualno njegov cale

        Comment


        • Neko se zajebavao, ali se tema bezobrazno pretvara u "Game of thrones" temu.
          sigpic

          Comment


          • Odlicne zadnje epizode PoI-a i GoT-a , sto se prve tice , bice lud kraj sezone a sto se druge tice , nastavlja se mucenje Theona
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Kako odmice sezona tako Dzejmi pridobija moje simpatije.

              Spoiler
              Vristao sam od smeha kako je nozem nabadao meso.Jedno pola sata nakon sto sam odgledao sam mislio o sceni sa Varisom i Belisem i pokusavao da skontam sta je sve on rekao.Cak sam ponovo i pogledao tu scenu da bih sve stvari povatao.A i trebalo mi je vremena da skontam koju je devojku Dzefri probo samostrelom.

              Comment


              • Nije los BB

                ps: kakva pesma!
                Spoiler
                Last edited by l1m4r; 09-05-13, 09:15.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • ae predlozite neku seriju duzeg formata ( 45min) a da nije GoT, House, MadMen, BB, Castle, Wire, Boardwalk, las vegas, boston legal, sopranos...

                  Comment


                  • Skini House of Cards (Kevin Spacey), neces se pokajati.

                    Odlicna serija!
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • sa k.spejsijem bih odgledao i dokumentarac o golfu. al ima samo jednu sezonu. po ovom vremenu do sutra cu je zavrsiti.

                      daj jos nesto sa vise epizoda

                      Comment


                      • Originally posted by dejanmm View Post
                        sa k.spejsijem bih odgledao i dokumentarac o golfu. al ima samo jednu sezonu. po ovom vremenu do sutra cu je zavrsiti.

                        daj jos nesto sa vise epizoda
                        Burn Notice, White Collar, Suits...Dexter, SOA
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Ja poceo pre neki dan Broadchurch. Meni odlicna za sada.
                          Koliko vidim Ameri vec spremaju da rade rimejk.

                          Obavezno pogledaj i Bron/Broen.
                          Odlicnu crime/mystery/thriller seriju iz Danske. Vec na jesen nas ocekuje USA kopija.
                          Pa da na vreme overis kvalitet.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • krenucu s ovom sa spejsujem i onda cu skinuti od svake po epizodu, pa sta mi lezi...

                            Comment


                            • Jel moze neko da mi nesto kaze o toj seriji Game of Thrones?
                              Ne gledam je ali planiram ali mi se ta prica ne svidja na prvi pogled.Volim SF ali ne bas takav kao u toj seriji

                              Comment


                              • Originally posted by FC Nadal View Post
                                Jel moze neko da mi nesto kaze o toj seriji Game of Thrones?
                                Ne gledam je ali planiram ali mi se ta prica ne svidja na prvi pogled.Volim SF ali ne bas takav kao u toj seriji
                                Sad sto se GoT tice to nije klasican SF , jednostavno opisati se GoT ne moze , znas da ja volim da opisem i pomognem ali generalno GoT je dosta tesko opisati , generalno ako se odlucis da gledas moraces likove dobro popamtiti U svakom slucaju generalno najbolja serija koja se trenutno prikazuje , na prevodima je konstantno druga u zadnje 2 godine u glasanju , Breaking Bad pobedjuje
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X