Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by apacrow View Post
    kad sam u plej-of modu filmovi nemaju prioritet, samo odredjene serije.
    Lepo si rekao da treba rename teme.
    sigpic

    Comment


    • Daenerys

      Comment


      • Sinoc zavrsio trecu sezonu Zice.
        Prva sezona mi je bila ok.Trebalo mi je vremena da se naviknem na likove i ona crnacka gangster sranja ali je sezone bila pristojna.Nista posebno...
        Druga sezona mi je bila bolja.Vrhunski prikazan zivot luckih radnika
        Spoiler
        i njihova propast..propast sindikata.
        Bilo je nekih dogadjaja koji su mi u toku gledanja djelovali nedovrseno ali su zato imali efekta u trecoj sezoni
        Treca definitivno bolja od prve dvije.Dublja,detaljnija.Prica ove sezone je mnogo interesantnija od prethodnih...morala je biti kad su se fokusirali na politiku.
        Spoiler
        Na kraju mi ubise omiljenog lika
        Jednostavno predobra sezona. 10/10

        Ne vjerujem da cu odma nastaviti dalje.Necu imati puno vremena za tv.I za ovu trecu mi je trebalo mjesec dana..mozda i vise.Kakav mi sad period nailazi,cetvrtu bi mogao zavrsiti tek u septembru

        Comment


        • A meni 'slave prva najbolja!

          A kakav je Marlo?!
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Marlo je strasno odvratan.90% onih gangstera je odvratno..ne znam je li to do mene ili do njih

            Bogotac

            Last edited by powerslave; 29-04-13, 11:04.

            Comment


            • Najjaca glava je Omar A onda McNulty .

              To je zbog serije koju si gledao pre Wire
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                A meni 'slave prva najbolja!
                I meni. Prva, pa peta.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  I meni. Prva, pa peta.
                  Bas tako! Druga nije losa, ali prva, peta pa druga
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Meni je nekako cetvrta najpotcenjenija. Svima je ta najslabija...

                    Meni se svidja zato sto se izmedju ostalog fokusira i na zivot one dece, pa time daje jos jednu dimenziju seriji.

                    Definitivno najbolja serija svih vremena (od onih koje su zarsene). BB i GOT ce je verovatno presisati, ali dobro.

                    Licno mi vise leze SFU i Mad Men, ali Wire je nesto posebno.


                    Inace, odgledao sam Entourage. Stvarno odlicna serija, bas je premasila moja ocekivanja

                    Comment


                    • @Ljuba sa Entourage nema greske ;) Kao ni sa Wire.

                      Jesi u pravu to za 4tu sezonu, ali to se desava i u prvoj samo manje. Tj u svakoj sezoni se gleda ta smena generacija i posvecuje se paznja novima koji dolaze ako me razumes..

                      ps: Ari Gold, Bog ili ne?!
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ari je jebeni domintaor

                        A za cetvrtu sezonu sam mislio konkretno na decu iz skole. Imas one bahate devojcice, pa onda one malisane za koje se odma vidi da nece doziveti tridesetu godinu itd. Tuga jbt.
                        A i mnogo mi je gotivan onaj mucenik sto je bio smotan kao zandar pa ga bacili u skolu da predaje

                        Comment


                        • Jos jedna dobra epizoda "Igre prestola". Ono sto mi je fascinantno u ovom delu je, perfektna sposobnost da se prica okrene u neverovatnim pravcima, kao na kraju ove epizode.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mocni Tajvin Lanister
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ari je jebeni domintaor

                              A za cetvrtu sezonu sam mislio konkretno na decu iz skole. Imas one bahate devojcice, pa onda one malisane za koje se odma vidi da nece doziveti tridesetu godinu itd. Tuga jbt.
                              A i mnogo mi je gotivan onaj mucenik sto je bio smotan kao zandar pa ga bacili u skolu da predaje
                              Da ne bese njega i njegovog resetanja auta ne bi oni resili slucaj kako si snimio devojcice hahahahah

                              ps:
                              Spoiler


                              Za dominatore ;)
                              Last edited by l1m4r; 29-04-13, 18:03.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Kingslayer je za klasu bolji glumac od svih ostalih kolega iz GOT-a.

                                Odusevljava me

                                Comment

                                Working...
                                X