Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je dosadno, svi navijamo za Deneris
    Nikome nije krivo zbog Mormonta? Meni je bio sjajan lik, covjek od casti i kako je zavrsio. Niko nije siguran kod Martina.
    sigpic

    Comment


    • Molio bih samo da se koriste spojleri.Upropastili ste mi uzitak, ali to sada kazem da se ne ponovi ubuduce.Juce me celi dan Java *ebala pa nisam stigao nijednu epizodu da odgledam.

      Hvala

      Comment


      • Koristili smo juce, ali je vec dosta proslo pa smo mislili da nema potrebe. Ali ajde da se dogovorimo onda, do cetvrtka pod spojlerima od sad.
        sigpic

        Comment


        • Ja ne navijam za Deneris, postavio sam klip samo jer sam odusevljen odjavnom temom.

          Meni je licni favorit Tirion.
          sigpic

          Comment


          • Dobro mislio sam na ove koji zele presto
            Ja Tajvina obozavam isto, kao i Dzona, Baristana i mladjeg Mormonta
            sigpic

            Comment


            • Ma ja sam izbegavao da pišem za ove prve epizode, juče me povuklo nešto al' stavio sam spoiler...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Koliko me je iskustvo gledanja serija naucilo, kada serija padne, 90% pada zbog scenarija. Kako ovi vec imaju literarni predlozak, ne vidim da mogu da omanu. A do sada se pokazalo da svaki drugi sektor prosto brilijira.
                Govorim ti oko desavanja da bi mogla da padne zanimljivost , citao sam knjige pa ti oko toga pricam , interesantnije stvari ce se desiti u ovoj i sledecoj sezoni nego eventualno u 5,6-oj , nzm kako ce oko 4-te knjige , hoce i to deliti na 2 sezone.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  Govorim ti oko desavanja da bi mogla da padne zanimljivost , citao sam knjige pa ti oko toga pricam , interesantnije stvari ce se desiti u ovoj i sledecoj sezoni nego eventualno u 5,6-oj , nzm kako ce oko 4-te knjige , hoce i to deliti na 2 sezone.
                  A pa ok. Nisam citao knjige, mozda se ne budu pridrzavali toliko .

                  Originally posted by Vladan View Post
                  Dobro mislio sam na ove koji zele presto
                  Siguran sam da i Tirion zeli presto, pogotovo da dokaze sestri i ocu koliko je zapravo mocan.

                  Niko ne gotivi Ariju, meni je ona II najomiljeniji lik. U prosloj sezoni je Dzaken bio najjaci, ali ne znam da li ce se vracati (pretostavljam da oce, ali ko zna kada cemo ga videti).
                  Last edited by ExEric; 23-04-13, 15:04.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ni ja ne navijam za Deneris. Uvek uz Starkove i kralja Roba

                    Comment


                    • Od Starkovih priznajem samo Dzona Snoua i Ariju .
                      sigpic

                      Comment


                      • Niko ne spominje jadnog Theona
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Ja gotivim i King Slayera, ali najvise zato sto odlicno glumi.

                          Comment


                          • Slušaj samo to ime, Mance Rayder! Onda i Jon Snow je tu, gotivni likovi iako je ovaj drugi ispao malo pi.....

                            Verujem da će sa Jaqen H'ghar-om biti svašta ali možda je još rano...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Je l' neko gledao "Otvorena Vrata" juce ?
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Gandalf View Post
                                Je l' neko gledao "Otvorena Vrata" juce ?
                                Gledao ja. Mnogo sam gotivio tu seriju kao klinac.
                                Ova prva epizoda nove verzije je dosta slabija, ali mi je bilo zanimljivo da ih sve vidim na okupu.

                                Comment

                                Working...
                                X