Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Crna Zmija View Post
    Gledaj obavezno. Serija je sto se mene tice zestoko pala u zadnjoj sezoni ali je sjajna i jedna mi je od omiljenih. Kraj ce te vjerovatno razocarati, vecinu ljudi je bas razbjesnio, mada ne mora da znaci, mozda ce se tebi to svidjet'.
    Neke epizode su premocne, bas ostavljaju utisak, pogotovo sa Dezmondom, a likovi, e likova je toliko i toliko su dobro razradjeni da to je strasno!
    sigpic

    Comment


    • Ovo vec postaje tradicija

      http://www.happyplace.com/23035/game...on-3-episode-2
      sigpic

      Comment


      • Meni je kraj Losta bio ok, nekako mi se cini da drugacije i nije moglo da se zavrsi.
        Ali serija je mnogo dobra, definitivno jedna od najboljih koje sam gledala
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Kraj Lost je i meni OK,kao sto kaze bojana, kada se sve sagleda nije moglo drugacije zavrsiti

          Comment


          • http://www.novosti.rs/vesti/spektakl...-kad-drzis-mac

            http://www.novosti.rs/vesti/spektakl...ene-mnogo-jake

            * Šta najviše volite u seriji?

            - Lanistere. Volim njihovu politiku. I Arju obožavam.
            Izdajice
            sigpic

            Comment


            • Wow, kakav kraj III epizode .
              sigpic

              Comment


              • totalno neocekivan, ja sam sinoc bas bila pod utiskom
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Surov je Martin prema svojim likovima, to mi se svidja.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mislite na onu pjesmu na kraju? Totalno neocekivano, nikako ne ide uz GOT
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Mislite na onu pjesmu na kraju? Totalno neocekivano, nikako ne ide uz GOT
                      Da, pesma je bas "zalutala" u seriju, ali ja mislim na sekund pre odjavne spice .
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja mislio sjebana mi verzija koju sam skinuo
                        Vrhunska epizoda, to mi nije toliko iznenadjujuce jer sam se zajebao pa citao prvo, ali scena kad Imp vuce stolicu je neprevazidjena
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja nisam citao nista, samo mi je ortak u I sezoni spojlovao za Neda Starka, ostalo nista ne znam. Kapiram da cu biti sokiran do kraja serije, jer niko nije siguran kod Martina, koliko vidim.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ali ima odstupanja od knjige, sto je dobro, vjerujem da ce ga i biti sve vise i vise.
                            Nego sto mislis o zmaju, je li ok da da jednog
                            sigpic

                            Comment


                            • I meni je pesma krenula pre nego sto mu je ovaj
                              Spoiler
                              presekao ruku.


                              I ova je luda ako da zmaja

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Nego sto mislis o zmaju, je li ok da da jednog
                                Naravno da ne, pomislio sam da li je ova luda...

                                Mislim 8,000 ludaka koji slusaju bez pogovora+su psiho ubice i 2 zmaja... Ali ne bih nikog osnazio jednim zmajem, tako da bih zmaja zadrzao za sebe.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X