Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • То биће и четврта значи следеће да се не зна да ће бити и пета, а по неким причама начуо сам да треба да буде чак 6 или 7 серијала ?
    Каква би само труба било да се прекине на пола серија, не смем ја то да замислим.

    Comment


    • Sve knjige treba da se napišu prvo. Neka će ići u 2 sezone serije... Ima bogami još...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        А има ли информација када се снима 4 сезона и да ли ће уопште да се снима ?
        Obnovljena je serija odmah nakon prve epizode i za 4-tu sezonu. Citao/slusao negde da ce u Dubrovnik da bude glavno mesto snimanja 4-e sezone , tj pored King's Landing ce jos neka mesta snimati u Dubrovniku.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ja sam postovao sliku da je stigla objava za 4. sezonu na prethodnoj strani od njegovog pitanja moze se malo i pogledati tema, ne boli to, kad se odradi prva epizoda 4. sezone bice objava za 5. sezonu itd...
          Ne mogu snimiti i znati koliko ce sezona biti kad nisu knjige zavrsene, mislim da ce 3. knjiga(koja je ionako iz dva dijela) obuhvatiti 3. i 4. sezonu.

          Ne obecava gledanost, ocekivano

          http://www.serijala.com/drama/hannib...-u-ne-obecava/
          sigpic

          Comment


          • Upravo zavrsio Justified.Odlicna sezona i odlican kraj! Sigurno cu do izlaska sledece sezone pogledati cijelu seriju jos jednom.

            Comment


            • "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
              Legends never die. Mamba will be back!
              sigpic
              HOUSE ALL NIGHT LONG

              Comment


              • Ubedljivo najbolja sezona. Ko će dočekati sledeću godinu. Meni je trenutno Southland omiljena serija. Šteta to ima samo 10 epizoda.

                Comment


                • http://www.happyplace.com/22775/game...on-3-episode-1

                  Dobra
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Preteraste ljudi.

                    Dobar avatar btw
                    Ma odlican je

                    Poceo sam sa Entourageom. Odlicna serija

                    Comment


                    • Navodno radjena po zivotu Marka Valberga (nisam gledao).
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        Navodno radjena po zivotu Marka Valberga (nisam gledao).
                        Ne verujem. Mark mi je bas nekako dosadan lik

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ne verujem. Mark mi je bas nekako dosadan lik
                          Entourage revolves around Vincent Chase (Adrian Grenier).[7][8] His best friend and manager is Eric Murphy (Kevin Connolly).[9] "E," as his friends call him, is based on Mark Wahlberg's friend and executive producer Eric Weinstein.[6] He's also been reported to be inspired by Stephen Levinson, Mark Wahlberg's manager.[4]


                          Ipak njegovog ortaka.
                          sigpic

                          Comment


                          • KAMAN! Ima nesto sto sam gledao, a Eric nije

                            Ljubasine, Entourage je meni omiljena serija, najbolja bi bila da su bolje odradili kraj, ovako se na tom mestu nalazi Sherlock (ne, nisam gledao GoT i Wire). Jeste radjena po likovima iz Markovog zivota, glavni karakteri su inspirisani njegovim nekim poznanicima. Cak i Ari fuckin' Gold.
                            sigpic

                            Comment


                            • Step aside GoT it's time for a real deal.



                              6th season ou jea!
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Originally posted by Rondo9 View Post
                                KAMAN! Ima nesto sto sam gledao, a Eric nije

                                Ljubasine, Entourage je meni omiljena serija, najbolja bi bila da su bolje odradili kraj, ovako se na tom mestu nalazi Sherlock (ne, nisam gledao GoT i Wire). Jeste radjena po likovima iz Markovog zivota, glavni karakteri su inspirisani njegovim nekim poznanicima. Cak i Ari fuckin' Gold.

                                bas to R ima nesto sto Erik nije gledao, udji u kabinu!

                                Entourage najjaca serija! <33333333333 Kao da je bitno po kome je radjena, bitno je da izuva! I kraj je vrhunski uradjen po meni

                                Ari i Drama, kakve face!

                                ps: Ari Gold, postoji u stvarnom zivotu tj taj lik je stvarno agent a Dzos Vajnstin je bio neki od producenata serije..

                                pps: Samo pici sa Ljubo, pokajati se neces ;)

                                ppps: Erice pocni i ti
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X