Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Koji kontras. Stavljam ga na ignore listu. Ljubasu ocekujem isto.
    Mozemo i da ga banujemo sto se mene tice.

    Comment


    • Ne znam kad je ovo objavljeno,ali ja vidjeh tek sinoc

      Justified has been renewed for a 5th season! Brace yourself for another year of badass!

      Comment




      • Last edited by ExEric; 31-03-13, 12:57.
        sigpic

        Comment


        • To je sutra u 20:05h, jedva cekam
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Sjutra ce svi operateri pustiti HBO nekodirano dok traje premijera 1.epizode 3. sezone. Vala cu tu prvu tako odgledati iako bih mogao i 5-6 sati ranije
            sigpic

            Comment


            • Ja sam celu proslu sezonu gledala na HBO-u, a tako cu i ovu
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • U koliko je premijera po nasem GOTa nocas? Da stavim da se skida kad ustanem i pogledam kad dodjem kuci posle utakmice, sto bih cekao do 20h
                sigpic

                Comment


                • Veceras u americi finale trece sezone The Walking Dead-a protiv premijere trece sezone Game of Throne-sa

                  Verujem da ce to biti kljucan razlog sto GOT nece oboriti rekord (licni naravno) sa gledanoscu, sobzirom da TWD rastura sa gledanoscu u ovoj sezoni
                  Last edited by Heartbreak; 31-03-13, 23:06.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne moze se to porediti, AMC je basic, a HBO premium kanal, samim tim je AMC dostupniji mnogo vecem broju ljudi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ne moze se to porediti, AMC je basic, a HBO premium kanal, samim tim je AMC dostupniji mnogo vecem broju ljudi.
                      Ma kontam ja to, ne uporedjujem ja njih generalno, vec mislim da bi GOT imao dosta bolju gledanost da su odabrali nedelju dana kasnije
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Heartbreak View Post
                        Verujem da ce to biti kljucan razlog sto GOT nece oboriti rekord (licni naravno) sa gledanoscu, sobzirom da TWD rastura sa gledanoscu u ovoj sezoni
                        Ironija sto je ova sezona TWD-a najslabija od 3 (nisam pogledao finale).
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          Ironija sto je ova sezona TWD-a najslabija od 3 (nisam pogledao finale).
                          Realno ! Što se treće sezone tiče, jedini neki pravi utisak na mene je ostavila 15-a epizoda. Očekujem da će veliko finale biti fenomenalno. S obzirom da sam toliko dugo čekao GOT, TWD će dobiti prednost.

                          p.s. Daenerys
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • http://teve.ba/article/14173/april-na-fox-u
                            sigpic

                            Comment


                            • GOT - mapa sa srpskim nazivima

                              http://www.prijevodi-online.org/kori...vna%20mapa.jpg
                              sigpic

                              Comment


                              • Upravo skidam prvu epizodu trece sezone 1.2 gb je 720p
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X