Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Person of interest je dobra akcija
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Person of Interest je moja 2-ga omiljena serija a zaboravih spomenuti Taman kad videh like udjoh da napisem kad me Bojana preduhitrila.
      Onda mozemo i Mentalist uzeti kao akcionu koja je dosta dobra. Game of Thrones je samo takva serija ali ona i Breaking Bad su kategorija za sebe
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • GOT i BrBa nisu nikakve akcije, to su ozbiljne serije.
        24, imate 200 epizoda, opste ludilo, kome kvalitet nije presudan eto odlicne zabave.
        sigpic

        Comment


        • Ako ces akciju,tesko ces naci bolju od The Shield.I akcija i vrhunska drama..nema greske

          Comment


          • Ja sam Person of interest batalio nakon 6-7 epizoda Meni bas nije dopala serija, ali cuo sam da je zanimljiva tek nakon 10-ak epizoda (ali ja nisam izdrzao dotle)

            24 sam gledao jos davno 4-5 sezona, bila mi je ok, (kasnije su ga bas usrali) ali prvih par sezona su onako, bas interesantni.

            Od akcija trenutno gledam samo Arrow, ali i tu mi nesto svaka epizoda ide na jednu te istu foru, pa vec znam sta ce da se desi.
            sigpic

            Comment


            • Burn Notice prve 3 sezone ko voli Majami, spijune i dizanje u vazduh prava serija za njega ;).Meni je gotiva i NCIS: Los Angeles

              Ali po 100x ko hoce pravu seriju, nega gleda Wire..
              Last edited by l1m4r; 24-03-13, 00:21.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Kad pomenu Wire...

                Elem upravo odgledah ovaj film http://www.imdb.com/title/tt0401729/?ref_=sr_1.

                I sad film kao film, potpuno nebitan, dobra razbibriga za subotu uvece ako ste bolesni.

                Ono sto je bitno je da reditelj izgleda ima isti ukus kada su serije u pitanju kao vecina ovog dela foruma.





                (Ako neko ne prepoznaje na I slici je Brajan Krenston iz Breaking Bad-a).
                sigpic

                Comment


                • Da li neko zna neku seriju u vezi NFL-a nije The League.Gledao sam malo na tv prije ali se ne mogu sjetiti.
                  @Mr.M
                  Hvala na prijedlogu za seriju.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Ja sam gledao samo ovu, nije losa jer se pojavljuju i poznati sportisti ali nije usko vezana za NFL naravno

                    http://www.imdb.com/title/tt0115101/
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Person of interest je dobra akcija
                      A da ne pricam o tome da pored proceduralni epizoda ima veoma veoma zanimljivu pricu

                      Comment


                      • Jak kraj predzadnje epizode TWDa!
                        Spoiler
                        Nije onoliko bolesno bilo kao sa Sofijom ali bas jako!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ja sam gledao samo ovu, nije losa jer se pojavljuju i poznati sportisti ali nije usko vezana za NFL naravno

                          http://www.imdb.com/title/tt0115101/
                          U The League se dosta NFL zvezda pojavljivalo
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Jak kraj predzadnje epizode TWDa!
                            Meni i dalje sve to nesto njanjavo Nadam se da ce bar finale biti maestralno, bar kao u predhodne dve
                            sigpic

                            Comment


                            • Meni je ova pretposlednja epizoda okej, jedna od boljih. Moram priznati da me je vecina u 3. smorila. Mislim da su bez potrebe ovoliko oduzili 3 serijal. Malo mi je krivo kraja pretposlednje epizode, ipak predosecao sam da ce ispravno postupiti Merl. Interesuje me kako ce sve sklopiti u 1 epizodu (ukoliko je ovo poslednja u celoj seriji) jer nisam nesto posebno citao.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by Heartbreak View Post
                                Ja sam Person of interest batalio nakon 6-7 epizoda Meni bas nije dopala serija, ali cuo sam da je zanimljiva tek nakon 10-ak epizoda (ali ja nisam izdrzao dotle)

                                24 sam gledao jos davno 4-5 sezona, bila mi je ok, (kasnije su ga bas usrali) ali prvih par sezona su onako, bas interesantni.

                                Od akcija trenutno gledam samo Arrow, ali i tu mi nesto svaka epizoda ide na jednu te istu foru, pa vec znam sta ce da se desi.


                                Obavezno nastavi PoI , druga sezona je klasa , i dalje ima proceduralnih epizoda ali ima itekako dobra radnja pored , znaci prva sezona mi je bila oko 7-og mesta od serija koje gledam , 2-ga odmah posle Supernaturala najbolja msm kao serija u celini. Onda sledi GoT
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X