Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    U ovih 6 epizoda sto sam pogledao,Stringer Bell mi djeluje nekako kao najzajebaniji lik A Omar bi mi bio ok da nije...hmm..leptiric.Mozda promijenim misljenje kasnije
    Ma MekNalti uostalom svakog zagotivis na svoj nacin!
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      U ovih 6 epizoda sto sam pogledao,Stringer Bell mi djeluje nekako kao najzajebaniji lik A Omar bi mi bio ok da nije...hmm..leptiric.Mozda promijenim misljenje kasnije
      Stringer je one mean madafaka

      Comment


      • Top 5 serija ikada. Posledja serija koja me je odusevila

        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment





        • Koliko legendarna scena, oplacem svaki put



          Chalky i Al ubijaju, najjace "sporedne" uloge u serijama koje sam ja gledao.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Citanje knjige u zatvor je isto neprevazidjeno.

            A dje ti je najveci

            sigpic

            Comment


            • Al' koja faca hahahahahahahha gledaj bre Edija kako se usr'o hahahahahahahahaha BOG!
              Isto ona scena u predzadnjoj epizodi kad Al dolazi sa Ilijom iz Cikaga, kakav je mali i nasmejan umrem mu svaki put




              Richard me kupio na kraju kad je satr'o sam ona govna, kakav tata
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Da se vracam unazad, em mi je tezina, em sam ja postovao vecinu tih filmova
                Ljebrone tvoje sam skinuo, treba mi jos 16 filmova, da popunim 5 diskova

                GOT samo sto nije



                sigpic

                Comment


                • Tebi

                  You lied to me! You told me my father was my father, but my uncle is my father! My father is my uncle!!!!



                  sigpic

                  Comment


                  • E da, da se zahvalim Vlajku i Ljubasinu sto toliko nahvalise Arrested development, krenuo sam da gledam i za sad kida serija.
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      E da, da se zahvalim Vlajku i Ljubasinu sto toliko nahvalise Arrested development, krenuo sam da gledam i za sad kida serija.
                      Od kad ja laprdam o tome...

                      Nema smesnije komedije

                      Comment


                      • Ljubo, ko ti je omiljeni lik u Arrestedu ? Meni Barry (advokat), pa cale i onda Gob.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Rondo9 View Post
                          Ljubo, ko ti je omiljeni lik u Arrestedu ? Meni Barry (advokat), pa cale i onda Gob.
                          Advokata se i ne secam

                          Gob i nevernude definitivno

                          Comment


                          • Kako Barrya da se ne secas ? Jeste da se pojavi jednom u 5 epizoda, al' zato svaki put ima neku odvalu
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Rondo9 View Post
                              Kako Barrya da se ne secas ? Jeste da se pojavi jednom u 5 epizoda, al' zato svaki put ima neku odvalu
                              Setio sam se u medjuvremenu. Ma car je i on...
                              Svi su dobri

                              Comment






                              • odlicno odradjen posao za sada.
                                prve cetiri epizode izuzetne.
                                Last edited by apacrow; 20-03-13, 16:19.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X