Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ako je neko tesko djubre kao ovde - http://www.imdb.com/title/tt0114594/?ref_=sr_3 onda sigurno brilijira.
    sigpic

    Comment


    • "Twin Peaks"

      Serija je dobra na toliko nivoa da je to nerealno.

      Comment


      • Serija THE FOLLOWING!!!! Auuuuuuuuu kakva serija!
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Poceo da gledam Justified. Iz epizode u epizodu je sve bolja i bolja, a imam osecaj da ce tek da se zakuva.

          Olyphant vec mnogo bolji nego u Deadwoodu.

          Comment


          • Prva sezona je procedural sa dobrom glumom Posle krece ono pravo


            Ja i danas razmisljam o Sopranovima.Jos sam imao i obaveza i puna mi je glava a opet ne mogu da izbacim iz glave.
            Spoiler
            daleko bilo,ali osjecam se kao da mi je neko umro...i sve vrtim neke scene u glavi i razmisljam o onom kraju.Tih poslednjih 5 minuta..prosto nevjerovatno.I atmosfera i ona pjesma...I onda mrak You probably don't even hear it when it happens, right?

            Comment


            • Ja sam poceo The Wire

              A bgm sam poranio...trebao sam sacekati jos malo da se oladim od Sopranovih jer mi je sad malo mucno gledati one "crnje".Uvijek mi je bio problem gledati film ili seriju gdje dominira taj ulicni zivot i gdje je 90% likova crno.Mada,vec sam odgledao 4 epizode danas i polako se navikavam..

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Ja sam poceo The Wire

                A bgm sam poranio...trebao sam sacekati jos malo da se oladim od Sopranovih jer mi je sad malo mucno gledati one "crnje".Uvijek mi je bio problem gledati film ili seriju gdje dominira taj ulicni zivot i gdje je 90% likova crno.Mada,vec sam odgledao 4 epizode danas i polako se navikavam..

                Kakva serija! Ma gde poranio, samo kidaj
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Wire je po mnogima najbolja serija svih vremena.

                  Comment


                  • A jesam poranio jer su Sopranovi bas ostavili utisak a i poslednjih mjesec dana sam proveo gledajuci iste likove.Sad sam napravio samo takav prelaz..sa gospode mafijasa na ove narkose i ulicare.Sa Tonija na nekakvog crnca nadrkanog..ne ide

                    Posto sam o "Zici" cuo samo najbolje vjerujem da ce mi biti interesantna..da me neko ne shvati pogresno,sigruan sam da serija kida samo mi treba vremena da se naviknem na ove nove likove.

                    Comment


                    • Sa likovima ne mozes imati problema, to su legende



                      sigpic

                      Comment


                      • Niko kao Elba

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sa likovima ne mozes imati problema, to su legende



                          A ni sa ovakvom odjavnom temom

                          sigpic

                          Comment


                          • Koja vam je najbolja tema, meni ova

                            sigpic

                            Comment




                            • Omar comin yo!

                              Kako svi stoje mirno!!!!! hhaahh
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • U ovih 6 epizoda sto sam pogledao,Stringer Bell mi djeluje nekako kao najzajebaniji lik A Omar bi mi bio ok da nije...hmm..leptiric.Mozda promijenim misljenje kasnije

                                Comment

                                Working...
                                X