Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kasnije cu da se reg na mrtvi rapid serbia. Torrent je miljama ispred ovih ostalih gluposti.

    Comment


    • Samo sto ljudi sa ovih prostora mnogo vise uploaduju na ovakve sajtove nego na torente. Da nema torenta izludio bi ovako skidajuci
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ljubisa nadji druge fajlove na rapid serbia, a imas i one druge sto sam ti nasao samo sto ce 50 da ti pici. Mada su ti 3 ep sasvim dovoljne za danas

        Erice znam da je nekih 10-ak dana bila diseblovana search opcija, ali sad je sve u redu, nesto je do tebe, ne vjerujem da ti je internet provajder blokirao stranicu
        Rapid-Serbia je ukinut sajt ja mislim.
        Ipak ima, ali je domen .rs.
        Last edited by stefan12; 19-02-13, 13:29.
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Originally posted by stefan12 View Post
          Rapid-Serbia je ukinut sajt ja mislim.
          Bio je off jedno vrijeme, ponovo je u poslu

          http://rapidserbia.rs/
          sigpic

          Comment


          • Ne znam sta je ali nece da mi otvori. Desavalo se ovo i ranije, valjda ce proraditi. Taman sam uhvatio neki zalet za Homeland i sada... djoka.
            sigpic

            Comment


            • Sljustio sam prve 2 sezone The Walking Dead-a za 3 dana Jebeno dobra serija!!!

              Cim sam video da je kreator serije Frank Darabont, covek koji je stvorio meni mozda i dva najdraza filma svih vremena "The Shawshank Redemption" i "The Green Mile" odma sam znao da ce da valja

              Bio sam skeptican sto se ove serije tice, jer mi ti mrtvaci i taj vampirluk nikad nije ni privlacio. Ali najprijatnije sam se iznenadio jer nije radjeno kao ostale serije...prica se vodi lagano, obraca se paznja na pojedince, na psihu i razgovor, nije kao u ostalim serijama gde se u roku od 42 minuta desi 15 razlicitih slucajeva, gde u jednoj sezoni stane materijala za bar 3-4. Tu se vidi to iskustvo sa filma koje je uspeo da prenese i na seriju

              Glumci su mi takodje odlicni, Linkoln mi je super, a Saru sam zavoleo iz Prison Breaka

              Prva sezona mi je bila dobra, ali druga fenomenalna (ko bi ocekivao onakav kraj)...jedva cekam da nastavim dalje, u zaostatku sam jos 9 epizoda da sustignem emitovanje u USA
              sigpic

              Comment


              • I mene bas privlaci ta serija (iako inace mrzim filmove sa vampirima, vukodlacima i ostalim glupostima) ali cu sacekati da se snimi bar ova sezona do kraja.

                Do tada cu da se zadovoljim Twin Peaksom i Justifiedom

                Comment


                • Pratio sam TWD od pocetka...svaku epizodu sam gledao na TV-u (znaci jedna epizoda sedmicno) i to mi je jedna od omiljenih serija...

                  Nije ona klasicna zombi postapokalipsa pricha.U prvoj sezoni je bilo vise ubijanja,ali ne bas preteranog.Druga sezona vec je bila vishe o samim likovima i njihovoj psihi,a bilo je manje ubijanja....do naravno poslednje epizode,kad je horda navalila...
                  Sad sam stigao negde na malo vishe od polovine 3. sezone,i odusevljen sam.Vise se i ne vrti toliko oko zombija,sto je za mene licno mnogo bolje...;)
                  Last edited by z0La; 22-02-13, 03:51.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Zavrsio sam i sa trecom sezonom The Walking Dead-a (bar ovih 10 emitovanih) i sad se osecam kao izduvan balon
                    Nadrogirao se serijom kao manijak i sad moram da cekam po 7 dana na nove epizode

                    Zadovoljan sam i trecom sezonom, malo sam razocaran samim raspletom (prosto ne mogu da verujem sta se sve desava) ali verujem da ce narednih 6 tek predstavljati pravi sok i udarac za mene...nisam siguran da to mogu podneti vezao sam se za ove ljude u ova 3 dana
                    sigpic

                    Comment


                    • Winter is coming





                      http://www.serijala.com/fantastika/k...e-prijestolja/
                      sigpic

                      Comment


                      • Pilot Twin Peaksa je mozda i najbolji pilot koji sam ikad gledao.
                        Serija bas obecava

                        Comment


                        • Jel gledao neko ovo ili jel cuo bilo sta o istoj - http://www.imdb.com/title/tt1856010/

                          Jos kad sam video da epizode radi Fincer, bilo je pa
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja branim sebi da gledam jer ima malo epizoda

                            Spacey i Fincher

                            Comment


                            • Spejsi mi se nekako srozao od 90-ih. Jbg pamtim ga po Dezurnim krivcima i Americkoj lepoti, 2 legendarne uloge.

                              Ali Fincer mi je oduvek bio u top5 omiljenih modernih Holivudana.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa da...ali kapiram da je u ovoj seriji maestralan.

                                Comment

                                Working...
                                X