Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Seinfeld ima 172 epizode, ne znam kako su iskopali 180.
    Verovatno su specijale rastavili.

    EDIT : Kontam da ti ovaj odgovara :

    http://kat.ph/seinfeld-all-episodes-t2982404.html

    Jer je kod mene pilot epizoda bila odvojena, nije bila u 1. sezoni kao sto je ovde i kod prevoda.
    Last edited by Black Mamba 24; 14-02-13, 23:46.
    sigpic

    Comment


    • Je l' gledao neko : http://www.imdb.com/title/tt0165598/

      Sad kad sam pri kraju sa Seinfeldom , razmisljam o sledecoj, pa vredi li gledati sve sezone ?
      Ocekujem od Vladana da je bar pola odgledao s obzirom koliko voli Milu.
      sigpic

      Comment


      • Ljudi bacajte predloge za neku seriju (komediju) koja je presla preko 40 epizoda.
        Moram da krenem nesto novo da gledam...

        Comment


        • Pa sta bi sa Tvin Piksom majstore?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ljudi bacajte predloge za neku seriju (komediju) koja je presla preko 40 epizoda.
            Moram da krenem nesto novo da gledam...
            Seinfeld.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              Pa sta bi sa Tvin Piksom majstore?
              Haha Ja uvek imam jednu ozbiljnu seriju za gledanje (sad ce to biti Twin Peaks) i jednu komediju (?)...

              @Mamba...ne privlaci me nesto preterano Seinfeld, ali ucice u razmatranje

              Comment


              • Pusti bre komedije, ubedljivo najprecenjeniji zanr ikad u umetnosti.
                sigpic

                Comment


                • ljudi neko neko baci pogled na Impractical Jokers nije serija, vec emisija o 4 ortaka koji blamiraju jedni druge! traje 20tak minuta... pogledajte na yt-u
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Pusti bre komedije, ubedljivo najprecenjeniji zanr ikad u umetnosti.
                    Ma dobro...ali treba imati nesto od 20 minuta. Onako uz dorucak, a i kad se nema vremena

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Pusti bre komedije, ubedljivo najprecenjeniji zanr ikad u umetnosti.
                      Pa i nije bas. Nije lako napraviti pravu, originalnu komediju. Nije lako nasmejati ljude, za to bas treba imati smisla... I kao sto vidis da ih nema mnogo dobro ocenjenih.

                      A sto se tice Seinfelda, jbg. ne znam da ti kazem, kad si odgledao uglavnom sve dobre.
                      Last edited by Black Mamba 24; 15-02-13, 02:07.
                      sigpic

                      Comment


                      • Gledaj 70. nema greske
                        Mila, Deni Masterson i Kucer posebno objasnjavaju
                        sigpic

                        Comment


                        • Jel gledao neko ovu seriju http://www.imdb.com/title/tt0115390/?ref_=sr_1?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ljudi bacajte predloge za neku seriju (komediju) koja je presla preko 40 epizoda.
                            Moram da krenem nesto novo da gledam...
                            Moja najomiljenija serija svih vremena gledao sam na TV (Hrvatskom RTL) , trebao bih je skinuti negde ali ima previse epizoda ko ce to skidati 263..
                            ali jedan jedini je lik kao sto je u seriji Al Bundy

                            http://www.imdb.com/title/tt0092400/?ref_=fn_al_tt_1
                            Last edited by Bokirivaldo; 15-02-13, 12:40.
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Gledao sam to Boki...nisam celu, ali jesam dosta epizoda. Ne mogu ponovo

                              Hvala u svakom slucaju

                              Comment


                              • Slažem se da je jako teško napraviti dobru komediju. Ne sećam se nešto novije da sam gledala da je ostavilo utisak na mene. To je valjda zato što se sa godinama menja i smisao za humor, a teško je napraviti komediju da se sviđa svima, pa čak i većini, treba imati stvarno urođen smisao za tako nešto. Evo, slučajno za ručkom pre neki dan uključila TV (ko još gleda TV? ), kad ono Seranovi.... na glas sam se smejala... ja volim takva humor, ali sve je to do osobe. Meni je recimo Rejmond super i mogu uvek da ga gledam http://www.imdb.com/title/tt0115167/ (i iskreno iznenađena sam ovom niskom ocenom).

                                Mamba dosadan si sa Sajnfildom. Dobar jeste, al ti napravi remek delo od njega, a i nije za široke narodne mase.
                                Linča ne volim. Tvin Piks je bio ok, Blue Velvet nije loš, ostali mi se ne dopadaju.
                                Vesele sedamdesete preporučujem.
                                Last edited by miloolja; 15-02-13, 13:18.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X