Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skinuo sam Twin Peaks. Seriju i film...znam da prvo treba da se gleda serija

    Valja li?

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Skinuo sam Twin Peaks. Seriju i film...znam da prvo treba da se gleda serija

      Valja li?
      Si
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Si
        Kad sam video ko je glavni glumac doslo mi da obrisem

        Ajde bre napisi koju o seriji

        Comment


        • Znao sam da ces da me maltretiras

          Sto se tice glavnog glumca, kapiram te, al jbga Lynch ga je gotivio a moram priznati da je fin posao odradio u Blue Velvetu.
          Sto se tice serije sta znam, ja Lyncha mnogo gotivim, on je mnogo istripovan i ako ne gotivis taj fazon sigurno ti se nece svideti ni serija jer se kao i uvek kod njega sve vrti oko neke simbolike.
          Ja sam to gledao davno tako da ti ne mogu bas puno toga reci u vezi glume i njenog kvaliteta, meni su tad bile zanimljivije neke druge stvari.
          Sve u svemu probaj, serija ionako traje fazon oko 20 epizoda ako se secam tako da pored svih garbage-a koja gledas mozes i ovome da posvetis nesto vremena
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Ne gledam ja garbage

            Sta znam...obozavam istripovane stvari i simboliku, ali sam odgledao samo 2 Lynchova filma: 1)Elephant Man - Vrhunski. 2) Mullholand Dr. - pretenciozno sranje.

            Kapiram da ce mi se svideti serija jer gotivim tematiku...videcemo

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Skinuo sam Twin Peaks. Seriju i film...znam da prvo treba da se gleda serija

              Valja li?
              Prvo seriju pa film.

              Odlicna serija, samo steta sto je prekinuta naglo u II sezoni.

              Sto se Linca tice, uz Plavi somot ja ti preporucujem da pogledas i Lost highway, koji je po meni, njegov najbolji film.

              I da, Mullholand drive nije nista naspram njegovog poslednjeg filma http://www.imdb.com/title/tt0460829/
              sigpic

              Comment


              • Jel to znaci da je serija sto bi se reklo "nedojebana"? Ili ipak ima smislen kraj?

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Jel to znaci da je serija sto bi se reklo "nedojebana"? Ili ipak ima smislen kraj?
                  Samo pogledaj. Necu da ti pricam nista, ako nista drugo odlicna muzika, uvrnuti likovi i vrhunska atmosfera.

                  A Kajl Meklahlan je odradio ulogu zivota, njegov Dejl Kuper mi spada u top5 likova svih vremena.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Jel to znaci da je serija sto bi se reklo "nedojebana"? Ili ipak ima smislen kraj?
                    Sve ti je kod Lyncha "nedojebano"...ali film dosta toga objasnjava
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Hvala vam ljudi...

                      Necu bar jos dve nedelje krenuti sa gledanjem. Prvo treba da zavrsim sa Mad Men, pa onda malo da iskuliram od ovih "dugometraznih" serija. Ne moze hard da izdrzi onoliko koliko ja mogu da skinem

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Sve ti je kod Lyncha "nedojebano"...ali film dosta toga objasnjava
                        Film nema nazalost taj kvalitet. Mozda da popuni rupe i da prosiri pricu samo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Jel to znaci da je serija sto bi se reklo "nedojebana"? Ili ipak ima smislen kraj?
                          Odgledaj seriju film ne moras nije nikaki u poredenju sa serijom ,nema taj jezivi i uvrnuti osecaj kao sto imas dok gledas svaku epizodu
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Kobi daj mi torent za Seinfeld za koji pasu prevodi
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Kobi daj mi torent za Seinfeld za koji pasu prevodi
                              Ja gledam sa engleskim titlom. Za vecinu sezona sam dobio uz torrent.
                              Nema za Seinfeld mnogo prevoda na srpski, pa se nisam ni trudio da ih pronadjem, a i sve serije gledam sa engleskim titlom.
                              Ovaj sam ja skinuo :
                              http://thepiratebay.se/torrent/36450...ete_Collection
                              sigpic

                              Comment


                              • Sve je prevedeno naravno, samo treba vidjeti za koju verziju sa torenta pasu, snaci cu se vec

                                http://www.prijevodi-online.org/serije/view/46/seinfeld
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X