Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako neko prati The Walking Dead veceras se nastavlja III sezona.
    sigpic

    Comment


    • http://www.vulture.com/2012/03/the-b...-25-years.html

      Zanimljivo "takmicenje", ako nekog ne mrzi da cita sve.

      Nesto nisam gledao, sa dobrim delom se slazem.

      Vredi procitati.
      sigpic

      Comment


      • Procitah sve sto su napisali(preskakao sam spoilere od onoga sto nisam gledao jer mi je osim Buffy sve ostalo na spisku )
        Bilo je epskih duela ali ce vjerovatno na kraju The Wire odnijeti pobjedu.(i ovi sto pisu su je vec krunisali kao najbolju seriju,a koliko vidim i svi ovi dolje na komentarima isto misle)
        Svidja mi se sta su napisali..bas su pogadjali sustinu svih serija iz ovog takmicenja koje sam gledao.Ne slazem se sa nekim izborima,no svako ima svoje misljenje

        Bas sam sinoc smlatio 5 epizoda Sopranovih i sad sam na cetvrtoj sezoni koju cu vjerovatno odlgedati u narednih 24h Nevjerovatna serija,a tek sam na pola puta
        Last edited by powerslave; 10-02-13, 13:18.

        Comment


        • Ne slazes se zato sto ti je Tvin Piks ispao od Galaktike
          sigpic

          Comment


          • TP je ispao od BB,ali to mogu da razumijem Ne kapiram ispadanje Deadwooda od Buffy

            Svidja mi se sto cijene Shield Nije moglo bolje od duela Shield-Sopranos Kod mene i dalje prednost ima Shield ali kao sto rekoh sa Tonijem sam tek na pola puta
            Od svega sto sam do sad gledao,Shield ima najbolji kraj.
            Last edited by powerslave; 10-02-13, 13:25.

            Comment


            • Nisam citao argumente ali ono sto sam citao mi je delovalo da se radi o ozblijnom liku.

              Iako nisam gledao Deadwood stvarno je bizarno da je "ispao" od Bafi...
              sigpic

              Comment


              • Bafi sam gledao par puta na TV-u i to jednostavno nije serija koja ide u istu recenicu sa Dedvudom.Postujem svacije misljenje ali ovo ne mogu da shvatim
                Bafi je,sve im jbm,serija da je gledas posle rucka..onako pola da prespavas..ne moze serija sa takvom tematikom biti ozbiljna.Supernatural(za mene pojam kad su u pitanju takve serije) je bio dosta dobar ali je otisao nizbrdo posle pete sezone.Takve serije ne mozes da poredis sa teskom dramom.

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  Ako neko prati The Walking Dead veceras se nastavlja III sezona.
                  Jel to vazi i za ovaj nas Fox?

                  Jer znam da je kod nas islo ponedeljkom.

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Jel to vazi i za ovaj nas Fox?

                    Jer znam da je kod nas islo ponedeljkom.
                    Da, nas Fox ce sutra uvece u (ako se ne varam) 21:55 pustiti epizodu.
                    sigpic

                    Comment


                    • TWD je jedina serija koju ne skidam vec gledam na TVu
                      Inace The Following odlicna prva epizoda, Bejkon masina Shameless nastavlja da objasnjava. Lip najjaci
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja sam Shameless odgledao 2 sezone, sad moram da krenem sa trecom...serijom sam odusevljen, nista bolesnije i bolje nisam gledao...fantasticni su, a cuo sam da su samo nakon premijere trece sezone vec produzili i na cetvrtu

                        Za Following sam cuo dobre komentare, tako da cu je staviti na listu cekanja, posto trenutno pratim brdo serija, posto ranije nisam pratio uopste pa sve moram da nadoknadim Jedno 15-ak ih trenutno pratim Ne znam gde bijem
                        sigpic

                        Comment


                        • Evo ja sam sada odgledao 3rd epizodu The Following,objasnjava
                          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                          Legends never die. Mamba will be back!
                          sigpic
                          HOUSE ALL NIGHT LONG

                          Comment


                          • Originally posted by Heartbreak View Post
                            Ja sam Shameless odgledao 2 sezone, sad moram da krenem sa trecom...serijom sam odusevljen, nista bolesnije i bolje nisam gledao...fantasticni su, a cuo sam da su samo nakon premijere trece sezone vec produzili i na cetvrtu
                            Eksplicitna do bola, mnogi ne mogu gledati ono sto Frenk radi sigurno, bas je bolesno ali je toliko drugacija od drugih serija, brza i zanimljiva. Sto se same glume tice Vilijam Ejc Mejsi je prejak, zastrasujuca gluma.
                            sigpic

                            Comment


                            • Spoiler
                              Kako je Rik poludio. Grupa me uopste nece zanimat' ako u njoj nije Deril
                              sigpic

                              Comment


                              • Gledajte Following ljudi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X