Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Propusticu celu tekmu covece.

    Daleko od toga da ne volim Chandlera ili bilo sta slicno, naprotiv, najbolji i omiljeni lik iz Prijatelja. Ono sto hocu da kazem je to da Charlie sam nosi tu seriju za razliku od Friendsa gde su svi likovi savrseno uskladjeni.
    Jos nesto. Ne pokusavam da ih uporedim, nego samo kazem da je Charlie kraljina.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by RRondo9 View Post
      Propusticu celu tekmu covece.

      Daleko od toga da ne volim Chandlera ili bilo sta slicno, naprotiv, najbolji i omiljeni lik iz Prijatelja. Ono sto hocu da kazem je to da Charlie sam nosi tu seriju za razliku od Friendsa gde su svi likovi savrseno uskladjeni.
      Jos nesto. Ne pokusavam da ih uporedim, nego samo kazem da je Charlie kraljina.
      OK. Dosli smo do zakljucka da je Seinfeld bolji od Malcoma cini mi se.
      Et' Vladane sta uradi.
      Last edited by Black Mamba 24; 09-02-13, 01:32.
      sigpic

      Comment


      • Da, i da je onaj lik iz Seinfelda bolji od Allena iz TAAHM-a.
        sigpic

        Comment


        • Gledacu Seinfeld prvo
          Carli je masina jer ne glumi, mada mi 2 and a half man nikad nije bila sami vrh. A u Prijatelje su svi dobri, glavni likovi su maestralno uradjeni, ali meni Cendler odskace. Najvise volim sarkazam jbg, a on sabija.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Gledacu Seinfeld prvo
            Carli je masina jer ne glumi, mada mi 2 and a half man nikad nije bila samo vrh. A u Prijatelje su svi dobri, glavni likovi su maestralno uradjeni, ali meni Cendler odskace. Najvise volim sarkazam jbg, a on sabija.
            E bas ovo ne volim. To sto je takav i privatnom zivotu ne znaci da je vrh, samo mu se potrefila takva uloga. Cesto je mnogo lakse uziviti se u nesto sto nisi, da osetis kako je biti to sto nisi. U Seinfeldu je Jerry to sto je u privatnom zivotu, cak ima isto i ime i prezime. Pa je ponovo najlosiji clan cetvorke, po meni. Dok Carlija kod fanova izvlaci to sto sam vec rekao, sto j*be.

            Ode tejlorov razvoj u qrac.
            Last edited by Black Mamba 24; 09-02-13, 01:52.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              toliko dobar?! ja skidao, ali ne znam zasto nisam gledao!
              Ako volis Nolana i trilere onda da, mada je bas bas niskobudzetni, to su mu pocetci tek.
              sigpic

              Comment


              • Sto se tice Malcolm in the Middle prvih par sezona su po meni odlicne, kako odrastu meni su postajali sve vise dosadniji.Tako sam i mislio da ce biti kada sam pocinjao da gledam seriju na rtl-u.Kad se setim koliko sam se kidao od smeha zbog Duija.Nekima sigurno nervira sto Malkolm kako raste da se pretvara u tinejdzerku s obzirom koliko kuka.Ne treba ni zaboraviti Hala kraljinu.

                http://www.youtube.com/watch?v=pXmi1eKuV6w
                http://www.youtube.com/watch?v=RAzXKrMnNkk

                Ovaj Mamba sve htejuje serije koje obozavam, imam osecaj ko da je pogledao nekih 5-6 epizoda i da je tako zauzeo takve stavove.Da se serija sastoji samo od toga kako Carli povaljuje ne bih je ni gledao.Nikada nisam davao preveliki akcenat ka tome kao sto daje Mamba.I cini mi se da nekako povrsinski gleda pojedine serije i da tako stvara pogresne predrasude.Ima puno zanimljivih likova u seriji i to je naravno cini boljom.Tu je uvek i bratsko podjebavanje izmedju Alana i Carlija.Ista situacija kao i kod Malkolma, Dzejk kako odrasta vise nije zanimljiv kao sto je bio u pocetku.

                Comment


                • Tek sada vidim celu ovu diskusiju oko Cendlera i Alana i da dam svoji mali doprinos.

                  Cendler, uvek, bez razmisljanja
                  sigpic

                  Comment


                  • Ko voli da gleda preko neta filmove, odlican sajt:

                    http://www.filmovita.com/
                    Last edited by Mr. Wolf; 09-02-13, 12:01.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Ja cu sacekati da izadje cijela sezona Cujem da je ,za sada, dobra
                      Odlicna prica pre svega ;)
                      "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                      Legends never die. Mamba will be back!
                      sigpic
                      HOUSE ALL NIGHT LONG

                      Comment


                      • Maricu, ne budali. Pogledao sam 20-30 epizoda, vecinu na B92 kad su ih pustali zajedno sa Prijateljima. Cak sam skinuo sve sezone na komp i nisam mogao gledati, pokusao sam. Sta cu ti ja kad nemas dobar ukus pa nam se razlikuju misljenja.
                        Gluma, scenario, monolozi, dijalozi, sve, sve sto spada u to nije dovoljno dobro u TAaHM.
                        Vi meni ovde vadite nekakve scene, a serija da bi bila dobra mora svaka epizoda, skoro svaka scena biti dobra i sto je najvaznije originalna.
                        Koliko je samo likova u TAaHM imalo ulogu da se samo pojave kao da su prespavali sa Carlijem i ajde kuci, eventualno pozdrave i namugni Dzejku i Alenu. U Prijateljima npr. svaka koja je bila sa Dzoijem je imala znacajnu ulogu u toj epizodi.
                        I ne mogu da se nasmejem na Carlijeve scene, nema sanse. Smejao sam se par puta Dzejku, Alenu i to je to. To je najbolji pokazatelj koliko mi se svidja serija.

                        Originally posted by KingEric7 View Post
                        Tek sada vidim celu ovu diskusiju oko Cendlera i Alana i da dam svoji mali doprinos.

                        Cendler, uvek, bez razmisljanja

                        Nisam ja njih poredio.
                        Chandlera sam sa Sheenom poredio. I tu se zna ko je bolji, naravno.
                        Last edited by Black Mamba 24; 09-02-13, 12:14.
                        sigpic

                        Comment


                        • Inace ljudi koje su vam top5 serija? Zavrsih sa Breaking Bad pa se razmisljam sta sledece da gledam, mozda mi neko da naki interesantan predlog.

                          I samo bez sitkoma . Nemam nista protiv istih, ali bih nesto ozbiljnije.
                          sigpic

                          Comment


                          • "Falling skies" batice, fenomenalna serija. Noah Wyle
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Sherlock, Entourage, Boston Legal, Friends, Top Gear.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Maricu, ne budali. Pogledao sam 20-30 epizoda, vecinu na B92 kad su ih pustali zajedno sa Prijateljima. Cak sam skinuo sve sezone na komp i nisam mogao gledati, pokusao sam. Sta cu ti ja kad nemas dobar ukus pa nam se razlikuju misljenja.
                                Gluma, scenario, monolozi, dijalozi, sve, sve sto spada u to nije dovoljno dobro u TAaHM.
                                Vi meni ovde vadite nekakve scene, a serija da bi bila dobra mora svaka epizoda, skoro svaka scena biti dobra i sto je najvaznije originalna.
                                Koliko je samo likova u TAaHM imalo ulogu da se samo pojave kao da su prespavali sa Carlijem i ajde kuci, eventualno pozdrave i namugni Dzejku i Alenu. U Prijateljima npr. svaka koja je bila sa Dzoijem je imala znacajnu ulogu u toj epizodi.
                                I ne mogu da se nasmejem na Carlijeve scene, nema sanse. Smejao sam se par puta Dzejku, Alenu i to je to. To je najbolji pokazatelj koliko mi se svidja serija.
                                Ne znam koju si sezonu pogledao, a kamoli koje si epizode navatao.
                                Za monologe se mogu sloziti posto njih skoro i da nema u seriji, ali gde si ti video ocajnu glumu, dijaloge i scenario?Da to ne valja, ne bi imali tako veliku gledanost dok je bio Carli Sin i serija bi vec tada bila osporavana od strane mnogih kriticara, a to nije bio slucaj.Kasnije sezone i jesu slabije po kvalitetu, prvo sto je scenaristima vec tada nedostajalo ideja sta dalje, drugo sto je Dzejk porastao i trece sto je Carli pravio sva veca sranja.Pa zar samo Alen i Dzejk pored Carlija postoje samo u seriji?
                                Ja se sada stvarno pitam da li si ti seriju gledao uopste.Nije tako monotono kao sto kazes, par Carlijevih riba su bile detaljno obradjene i pojavljivale su se u vise epizoda, ali ti to ne pratis ocigledno.Za pocetak se uvek setim Mie, Celzi a i bilo je jos par njih koje su bile u vise od jedne epizode.A i zasto svaka riba da dobije znacajnu ulogu kada publiku to ne interesuje u vecini slucajeva, zato sto nije u duhu serije.Na neki nacin i publika odredjuje koliko epizoda ce se pojaviti zenski lik u seriji.

                                Ti si pefekcionista, ne treba tebe shvatati za ozbiljno.

                                Comment

                                Working...
                                X