Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesmo li imali to u video zapisu?

    Sjecas se nekad kakav je program imao Pink, sjajni filmovi, Prijatelji i Simpsonovi, nije bilo tog kanala koji mu je mogao parirati. Uz malo pameti Zeljko ce napraviti od ovog drugog bas to
    Inace vec su ubjedljivo najgledaniji kablovski kanal i sto je paradoksalno imaju vecu gledanost nego Avala dok je isla i zemaljskim putem. Filmovi su bruka stvarno.

    A veceras posle LS film koji obozavam

    http://www.imdb.com/title/tt0110322/
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      a ja jos uvek na polovini 2. knjige
      moram da se uozbiljim i da procitam i 3. deo do marta
      Ja koliko sa razumeo, delovi knjiga se ne poklapaju sa sezonama. Do sada je napisano 7 knjiga i snimljene 2 sezone (koje su emitovane). Celoj toj prici se jos ne nazire kraj, a prve dve sezone se poklapaju sa nekoliko delova knjiga... Koliko sam cuo, Martin se nesto ne trudi da nastavi serijal i da ga privede kraju. Odustao od citanja

      Comment


      • Originally posted by tantuz View Post
        Ja koliko sa razumeo, delovi knjiga se ne poklapaju sa sezonama. Do sada je napisano 7 knjiga i snimljene 2 sezone (koje su emitovane). Celoj toj prici se jos ne nazire kraj, a prve dve sezone se poklapaju sa nekoliko delova knjiga... Koliko sam cuo, Martin se nesto ne trudi da nastavi serijal i da ga privede kraju. Odustao od citanja
        1. i 2. knjiga se skroz poklapa sa 1. i 2. sezonom, onoliko koliko serija moze da isprati knjigu.
        A koliko ja znam, posto se 3.deo sastoji iz 2 knjige, od toga ce da naprave 2 sezone.
        Ali najgore u celoj prici sto on stvarno nema nameru da privodi serijal kraju
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          1. i 2. knjiga se skroz poklapa sa 1. i 2. sezonom, onoliko koliko serija moze da isprati knjigu.
          A koliko ja znam, posto se 3.deo sastoji iz 2 knjige, od toga ce da naprave 2 sezone.
          Ali najgore u celoj prici sto on stvarno nema nameru da privodi serijal kraju
          Ne znam, nisam pametan da li da se zalecem na citanje...

          Comment


          • Originally posted by tantuz View Post
            Ne znam, nisam pametan da li da se zalecem na citanje...
            Po meni, knjiga je uvek bolja od serije/filma i uvek treba procitati i knjigu
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Po meni, knjiga je uvek bolja od serije/filma i uvek treba procitati i knjigu
              To ok, nisam na to mislio. Ja sam prve dve sezone odgledao za neka 2 dana, totalno odlepio za ovim. Frka bi mi bila sta dalje, ako Martin ne nastavi kako je krenuo... Sta da ti kazem, LOTR nisam gledao sve dok nije pusten treci deo. Onda kao covek sva 3 dela odjednom, extended verzije naravno.

              Comment


              • Originally posted by tantuz View Post
                To ok, nisam na to mislio. Ja sam prve dve sezone odgledao za neka 2 dana, totalno odlepio za ovim. Frka bi mi bila sta dalje, ako Martin ne nastavi kako je krenuo... Sta da ti kazem, LOTR nisam gledao sve dok nije pusten treci deo. Onda kao covek sva 3 dela odjednom, extended verzije naravno.
                Ja sam LOTR gledala kako su izlazili, trebalo je sacekati tih goidnu dana
                A ovde sam 1. sezonu odgledala za 2 dana i onda sam crkla cekajuci 2. sezonu uglavnom, ja cu da procitam sve knjige, a kakvim tempom citam, Martin ce jos i da zavrsi sa pisanjem
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Bas zbog tih godinu dana se nisam ni usudjivao. Jao, blago tebi. Ja kada se nakacim na nesto, to kao dete na tresnju. Numem da odjasem, nema sanse... Za svih 7 knjiga, ako bi mi trebalo vise od mesec dana, Bog me ubio. Specijalno ako se trefi da nema posla, pa imam vremena na kilo...

                  Comment


                  • Ako volis epsku fantastiku,ti se onda dohvati Tocka Vremena(The Wheel of Time,Robert Jordan) 14 knjiga,pa ti udri

                    Comment


                    • Ma nazalost ne stizem da citam knjige

                      a 1. sezonu sam odgledala za 1 vikend i nisam se smirila dok nisam sve pogledala
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Ako volis epsku fantastiku,ti se onda dohvati Tocka Vremena(The Wheel of Time,Robert Jordan) 14 knjiga,pa ti udri
                        Hvala lepo! Ja sam inace jedan od likova koji veruje da su zmajevi postojali, bas onakvi kao iz filmova. Jbg, sta cu... I to da su ziveli negde po skotskim planinama...

                        Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ma nazalost ne stizem da citam knjige

                        a 1. sezonu sam odgledala za 1 vikend i nisam se smirila dok nisam sve pogledala
                        namerno tako napravili seriju, djubrad. Ne ide, drpa dok se ne pogleda sledeca, jer prethodnu prekinu uvek kad ne treba...

                        Comment


                        • Ja LOTR gledam 2 puta godisnje Ne mogu ja bez Tolkina i epske fantastike

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Ja LOTR gledam 2 puta godisnje Ne mogu ja bez Tolkina i epske fantastike
                            Upravo to, i to se pravi maraton sa vezana sva 3 dela. Extended obavezan!!

                            A vidi ovo, a ja nemam mesta na hard-u. Nikako da dodjem sebi, da uzmem lepo 2TB kao covek...

                            Comment


                            • Ja samo muziku drzim na HDD.Skinem nesto,pogledam/odigram i onda obrisem... Posle kad mi se gleda/igra ponovo onda opet skidam
                              Kakav sam,da skinem tih 80gb obrisao bi cim odgledam

                              A Hobita cu da gledam 2 puta u bioskopu.Premijeru i onda par dana posle
                              Last edited by powerslave; 21-11-12, 22:50.

                              Comment


                              • Isto. Muzika je 75% particije, ostalo ide na neke druge stvari, koje kada bih obrisao, opet ne bih imao tih 80GB lufta. Jos uvek se zlopatim sa 320GB HDD-om... I tako D particiju drzim na nekih 20-25GB slobodnog mesta...

                                Comment

                                Working...
                                X