Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Ja sinoc zavrsio prvu sezonu Sopranovih.Za sad mi se dopada,a jos nisam cuo nista negativno za seriju
    Jako dobra serija

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Ja sinoc zavrsio prvu sezonu Sopranovih.Za sad mi se dopada,a jos nisam cuo nista negativno za seriju
      Nema ta serija gresku. A opet mi nije top3 kvalitet

      Comment


      • Kako mi upropastise Sonse
        Onaj dio kad gleda bracni par koji je uzeo Abela me i bukvalno bilo sramota da gledam. Prosao pola svijeta, napravili haos zbog njega i on onda pusta sina da ga drugi uzmi. Aaaaaaaaaaaaa pa postoji li ista gluplje od toga
        I onda ovaj kraj, precerivanje taman ka' u Prison Breaku, bez ikakve potrebe. Jbt Stahlova cini sto oce, ubija neprijatelje, ubija svoje i lagano prolazi, spusta kazne ka' od sale. Jax cinkaros a na kraju se ispostavi da nije, maksimalno su se usrali u strasnu seriju, a imala je potencijala da bude jedna od najboljih ikad.

        Sto se ove sezone tice koju zelim sto prije da zaboravim Titus Welliver i James Cosmo objasnili glumu, doktori!
        sigpic

        Comment


        • A naleceh juce na Comedy Central na SP i epizodu Good Times With Weapons, jednu od najboljih sto se mene tice. E koliko se presmijah Eriku ludom nevidljivom

          sigpic

          Comment


          • najjace mi je kad nalepe batersa da izgleda kao kuce
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Fin zavrsetak sesnaeste sezone SP.

              Comment


              • se mi tu zajebavamo....kako volim kad prenesu moje misli i frustracije i kazu ono sto treba
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Nije vise South Park sto je nekad bio Provuce se po neka dobra epizoda ali u cjelini je ova poslednja sezona slaba.A bilo je nekih bas bezveze epizoda...A ja i dalje odgledam svaku cim izadje

                  Odgledah sinoc Ted.Simpatican film Medo je zesca faca Naravno,veliki plus filmu je Mila Kunis

                  Comment


                  • Mumara, Saro ,Ljubo , asprilja sta se desava sa preporucenim filmovima? nista bre ne gledate


                    Vladane daj neke slike, trejlere, najave, behind the scenes, bilo sta vezano za 3 sezonu Got poceo sam da se tresem
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Slabo sto ima, citaj knjige



                      sigpic

                      Comment


                      • Losa zadnja epizoda TWDa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Rambo gledao sam naravno, skidam Surfice pa cemo vidjet' kako ce to ic'

                          Ovo jedva cekam!

                          sigpic

                          Comment


                          • Kakva zadnja epizoda The League Jedna od jacih u celoj seriji
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment







                            • Prskaju imamo datum



                              Inace Pink 2 ima strasne filmove. Zajebali su sve kablovske filmske kanale koji su u osnovnoj ponudi, a o nacionalnim i da ne pricam, oni im nisu ni do koljena. Street Kings isao neki dan, ej film iz 2008. godine na kablovskom kanalu dostupnom svima
                              sigpic

                              Comment


                              • a ja jos uvek na polovini 2. knjige
                                moram da se uozbiljim i da procitam i 3. deo do marta
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X