Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledao sam prvu sezonu, odlicna mada mi je Toni premlak za sad ali ocekujem i tu napredak
    Imao sam problem sa drugom i prevodima, stavljam ovih dana da se skida
    sigpic

    Comment


    • Pazi ja uzasno ne gotivim Gandolfinija pa opet moram priznati da je odradio fantastican posao(kao i u True romance u onoj sceni koja ga je i proslavila)
      ma svi su bre fenomenalni
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Ne postoje veci kraljevi, definitivno!

        Comment


        • Nisam siguran dal je ovde neko preporucio ili sam to video na drugom forumu, uglavnom radi se o seriji koja je na foru filma The Road tj taj postapokalipticni scenario.

          Inace svaka preporuka za Man From Earth!

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Nisam siguran dal je ovde neko preporucio ili sam to video na drugom forumu, uglavnom radi se o seriji koja je na foru filma The Road tj taj postapokalipticni scenario.

            Inace svaka preporuka za Man From Earth!
            Koja je to serija?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Koja je to serija?
              Pa to i mene zanima... sry ako se nisam dobro izrazio!

              Sad bas gledam po netu, Jericho ima slican scenario ali mislim da nije ta.

              Comment


              • Nismo se razumjeli
                Gledao sam ja Jericho, nije uopste losa, svakako gledljiva. Pada mi samo napamet The Walking Dead ali bi znao da je ta vjerovatno. Nisam gledao The Road jbg
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Nismo se razumjeli
                  Gledao sam ja Jericho, nije uopste losa, svakako gledljiva. Pada mi samo napamet The Walking Dead ali bi znao da je ta vjerovatno. Nisam gledao The Road jbg
                  Pa sta cekas covece?!?! Mada, ostaces verovatno ubedacen posle filma, totalno je depresivan i tmuran... ali i realan.

                  Comment


                  • Sad sam opet u fazi gledanja serija ali me privlace ovakve teme, odo' torent da trazim
                    sigpic

                    Comment


                    • Bas strasna prva sezona SoA. Vrijeme je za promjene
                      sigpic

                      Comment


                      • Kakva zavrsnica nove epizode Homelanda
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Odgledao prve dve epizode Breaking Bad-a. Kakva serija. Ne mogu da verujem da sam ovako kasno poceo da ju gledam.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by RRondo9 View Post
                            Odgledao prve dve epizode Breaking Bad-a. Kakva serija. Ne mogu da verujem da sam ovako kasno poceo da ju gledam.
                            Gledaj Supernatural iako i BB dobar
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Cekaj prvo da odgledam ovo jbt. 62 epizode, a ja gledam jednu dnevno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odgledah prvu epizodu druge sezone Homeland-a... I ovde je zena izuzetno iritantna kao i u BBu!

                                Comment

                                Working...
                                X