Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sta im je, bas lose igraju. Ali, ko ce njima sta zameriti, meni je samo drago sto se ne povlace
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Pomijesali ste me sa Vladanom. On je tu da brani Raonica.

      @stefan

      Mari je bio puno bolji nego protiv Nishikorija. Kao prvo znao je sto mu je plan igre.

      @niki

      Raonic je pobijedio Federera u Parizu, a Federer je dobro igrao. Zato mislim da povremeno moze da pobijedi najbolje.

      @DejZ

      Svako ima los i dobar dan. I svako je osjetno bolji kad ima dobara dan. Raonic je jucer imao los dan. Kod limitiranih igraca, a Raonic ce uvijek biti, limitirani igrac te oscilacije su vece. Raonic je napredovao u sljedecem:

      1.
      Poboljsao je nacin na koji koristi FH, to se vidjelo u Parizu. Zaglavio se u BH ugao i parirao Federeru.

      2.
      Poboljsao je BH. To je sad udarac koji bih ocijeni sa 2. Prije je bio 1.

      3.
      Poboljsao je return. Vise rizikuje na returnu. To je za njega najbolji nacin.

      4.
      Poboljsao je igru na mrezi. Jos uvijek ima velikih manjkavosti u kretanju, ali je pobijedio strah. Jos ce on da napreduje na mrezi. To je zasluga Ljubiica i Pjatija.

      Ta poboljsanja nisu samo kozmeticka, ali su debelo nedovoljna da promijene Raonicev stil igre. On je bio i ostao server. I samo to meze biti. A serveru sve zavisi kako ga ide servis, jer to je kamen na kome se sve drugo oslanja. Ako ga ide servis onda lako cuva svoje gemove. To ga cini manje nervoznim. Samim tim lakse napada protivnicke gemove.

      Za mene nije ni najmanje iznenadjenje sto ovako igra na WTF-u. Pobjeda nad Federerom ga je okurazila. Sam je rekao ad je igrao mec zivota. A onda ga je poraz od Novaka prizemljio. I gdje sad? On to ne zna. I nece znati jos neko vrijeme.

      Za mene je njegov najveci problem pretjerana, skoro bolesna, ambicija. On nonstop prica o tome da ce biti broj jedan. Objektivno, on nema talenta da bude broj jedan. Dobro, u Americii prolazi to hvalisanje, ali cini mi se da Raonic malo obmanjuje samog sebe. Otuda problem. Poslije pobjede nad Federerom mu se ucinilo da je konacano poceo da ostavaruje cilj. Novak ga je prizemljio. Zato gori od zelje da pokaze na WTF-u da pobjeda nad Federerom nije bila slucajnost. I onda naleti na Marija, koga je pobjedjivao i kad je bio losiji. On vjerovatno rezonuje: "Ja sam onda bio losiji a on bolji, dakle trebao bih da ga pobijedim." I sto se desi? Ispromasuje se!

      Comment


      • а и Зимоњи и Нњстору је изгледа ово последње појављивање?
        sigpic

        Comment


        • Jeste poslednje, od sledeće godine Nenad sa Ljodrom (rekao je da odustaje od singla), a za Nestora ne znam.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Berdych je svjestan da je ispao, pitanje je sad dal će mu opuštanje donijeti dobru ili lošu igru

            Izjava mu je presmiješna...kao moram dobiti dva meča...to je nemoguća misija

            Od njega očekujem da ide kući danas ukoliko izgubi...a priliku za meč sa Novakom će proslijediti Davidu

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Berdych je svjestan da je ispao, pitanje je sad dal će mu opuštanje donijeti dobru ili lošu igru

              Izjava mu je presmiješna...kao moram dobiti dva meča...to je nemoguća misija

              Od njega očekujem da ide kući danas ukoliko izgubi...a priliku za meč sa Novakom će proslijediti Davidu
              luzerski mentalitet, izjava posle meca sa Stanom

              "I'm in the worst possible situation that I can ever be," he said. "I'm going to face Marin or Novak first, in the end playing both of them, and the only chance to qualify is to beat them, it's almost mission impossible."
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Бердих може кући само ако је болестан, нема право самовољно да напусти турнир! следила би велика казна!
                sigpic

                Comment


                • Gace mu se tresu, a ''opravdanje'' je jako tesko dobiti
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Šta okrenuše doktori

                    Comment


                    • Jedva! Sad ce valjda ici lakse do kraja
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Au sta su preokrenuli brajani, ne amo rezultatski zaostatak vec su i toliko lose igrali, bob (desanjak) je bas los bio
                        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                        Comment


                        • http://www.sportingvideo.tv/20141109...45-939588.html

                          evo kaže Borna dogodine on na turniru

                          Comment


                          • Komentator mu kaze "Forhend is your big weapon" a Coric mu odgovra "still need to work"

                            Comment


                            • Originally posted by Sinisa Kun View Post
                              Au sta su preokrenuli brajani, ne amo rezultatski zaostatak vec su i toliko lose igrali, bob (desanjak) je bas los bio
                              Bob je ljevak, Mike je dešnjak i igrao je loše izgubio je 3 servisa

                              Comment


                              • Zato sam i napisao desnjak ne razlikujem ih bas
                                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                                Comment

                                Working...
                                X