Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Koliko je samo Novak "naletao" na Rodzera i Rafu kada su bili u ludilu od forme, mislim da je i Marejeve skoro sve blistave trenutke potrefio. Ove godine se malo vratilo za Mareja koji je senka nekadasnjeg igraca i stvarno su bile poklon pobede, ali eto u ovom nizu Nadal naleteo samo jednom.
    Jedino se "iznamestao" Nadal 2011e ali tada stvarno nije mogao da izbegne Novaka jer je i Nadal bio u formi zivota i da nije bilo Novaka verovatno bi on zavrsio sezonu sa 10+ titula
    Ako ti racunas formu Nadala iz 2011 kao formu zivota, onda u 2010 i 2013 Rafa je postavio nove standarde u tenisu jer takvu formu ovaj sport nikada nije video. Pazi, ne pricam da nije igrao dobro, ali to nije bio negov maksimum.

    Inace po meni su smjesne ove price da su se oni izbegavali namjerno. Pusti to sto ja zajebavam Shminku za proslogodisnjeg US Opena, jer znamo da ne mislim stvarno o tome.
    Oni su profesionalci i igraju maksimalno uvek, bar na GS-ovima i Mastersima.
    OVAKO

    Comment


    • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Joj ovog pjetla sto potkuhava samo vise
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Kakoje video tog dana, apsolutno mu ne verujem u to sta je cuo
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Verujes li ti meni, ili spostvenim ocima i usima!?!?!?!?!?
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Znaci dobismo i potvrdu. Preglup potez Mirke, nema opravdanja, jos nekoliko dana prije finala DCa.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Verujes li ti meni, ili spostvenim ocima i usima!?!?!?!?!?
                normalno

                salim se, koliko sam mogla da shvatim preko gugla, on ne moze da veruje da se toliko o tome prica
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Ako ti racunas formu Nadala iz 2011 kao formu zivota, onda u 2010 i 2013 Rafa je postavio nove standarde u tenisu jer takvu formu ovaj sport nikada nije video. Pazi, ne pricam da nije igrao dobro, ali to nije bio negov maksimum.

                  Inace po meni su smjesne ove price da su se oni izbegavali namjerno. Pusti to sto ja zajebavam Shminku za proslogodisnjeg US Opena, jer znamo da ne mislim stvarno o tome.
                  Oni su profesionalci i igraju maksimalno uvek, bar na GS-ovima i Mastersima.
                  Da se razumemo ja nisam spominjao nikakvo namerno izbegavanje niti sam mislio na to.

                  A ta 2011a bi popisala po broju titula i 2010u i 2013u. Sto se tice forme to mozemo da diskutujemo. Po meni ono sto je odigrao na US je nenadjebivo i odnosu na ostale US. Kao i npr prolecni beton
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Evo i Lekip

                    http://www.lequipe.fr/Tennis/Actuali...be-stan/515819
                    sigpic

                    Comment


                    • Stan se u 5-6 mečeva ove godine žalio na protivničke boksove...nešto što ga nervira

                      https://www.youtube.com/watch?v=w6UGHWJRelk
                      Last edited by shminka; 18-11-14, 15:12.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Evo najpouzdanijeg moguceg izvora u Engleskoj, Telegraf je nivo Gardijana i BBCa

                        http://www.telegraph.co.uk/sport/ten...-on-court.html
                        Pita Sten Mirku koji joj je omiljeni film

                        crybaby.jpg
                        "But Pascal what are you saying?"

                        Comment


                        • Ja sam mislio da su Djokovici, tata i mama, prostaci. Ovo je prejadno.

                          Comment


                          • Originally posted by Big Nole View Post
                            Ja sam mislio da su Djokovici, tata i mama, prostaci. Ovo je prejadno.
                            Pa tad se pricalo o Novakovom ocu svaki dan i ovde pisalo neumorno a sad treba da se cuti i krije.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment








                            • Jos kako se smjeska podmuko, Mirka ga nagovorila
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Evo i Wawe u vezi incidenta

                                http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=925456

                                Comment

                                Working...
                                X