Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pogledaj moj avatar
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Prva dva seta su bili prijatelji, trenirali, a onda su zakuhali...Sedrik ih zavadio...pijetao na misiji

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Prva dva seta su bili prijatelji, trenirali, a onda su zakuhali...Sedrik ih zavadio...pijetao na misiji
        To je bila teroija u subotu, a sad je teorija da je on povredjen jos od pre 5 dana, ali djubre nije hteo da pusti Stana
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ma ne kazem ja da nisu prijatelji i ortaci. Naravno da jesu, nego mi smesno sto Bojana kao dokaz njihovog prijateljstva navodi twiter. Kul je to sve, ali me tako asociralo na plot, pocepao sam se od smeha.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • John je, sa druge strane, odličan izvor...pogotovo kad prevodi sa francuskog

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ma ne kazem ja da nisu prijatelji i ortaci. Naravno da jesu, nego mi smesno sto Bojana kao dokaz njihovog prijateljstva navodi twiter. Kul je to sve, ali me tako asociralo na plot, pocepao sam se od smeha.
              Jbg., sigurno nece da saziva konferenciju za stampu, ovo je jedini nacin da pokaze da je sve ok.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Pitanje za sve koji su imali problem s ledjima ili koji se razumeju u takve povrede, posto ja nemam pojma realno. U koliko je Federer poverdio ledja, a nema sumnje da jeste, posto je i sam to izjavio, a i na kraju meca sa Vavcem se to jasno videlo, o kakvoj se povredi radi? Da li se zna? I koliko ce mu trebati vremena da se oporavi i opet bude 100% fit? Tj da li ce do petka moci da igra bez ikakvih posledica i smetnji?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Pitanje za sve koji su imali problem s ledjima ili koji se razumeju u takve povrede, posto ja nemam pojma realno. U koliko je Federer poverdio ledja, a nema sumnje da jeste, posto je i sam to izjavio, a i na kraju meca sa Vavcem se to jasno videlo, o kakvoj se povredi radi? Da li se zna? I koliko ce mu trebati vremena da se oporavi i opet bude 100% fit? Tj da li ce do petka moci da igra bez ikakvih posledica i smetnji?
                  Bas si postavio lako pitanje

                  Ja se nadam da nije ozbiljno kao 2013., vise verujem da je tip povrede kao W 2012., kad je imao problema tokom turnira, ali par laksih meceva, a posebno dan odmora izmedju mu je pomoglo da sve to nekako prevazidje.
                  Tada je on u mecevima protiv Juznog, a posebno Malisa bio tezak raspad, ali je imao srece sto su ovi bili jos veci...tacno se secam da protiv Malisa ceo mec nije zveknuo fh a ni bh kako treba, nego samo neki suludi slajs i neki baloni a Malisa kao da je iznendila ta taktika, pa je bio jos gori...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Justin Gimelstob @justingimelstob
                    Really smart move by Swiss DCUP Captain #SeverinLuthi to hire @DavidMacTennis to consult on doubles strategy during the @DavisCup Final!
                    to je inace trener brace Brajan
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      NI,

                      možeš da izmaštaš da Roger nikako nije ni planirao igrati finale, ne možeš da se čovjek može povrijediti u TBu

                      Zagrljaj na kraju govori o njihovom odnosu, ali očigledno oni glume...samo je jedan na mreži iskren
                      Kolikao ja vidim na ovoj tvojoj slici, ovde Federer zagrlio Vavrinku, a ovaj samo cekao momenat da pobegne. Federer je u sustini trebao da pusti klubskog kolegu da proba protiv Novaka, a on to nije hteo> Zasto? Zato sto je sebican i iskompleksiran po pitanju poraza. Ja zamisljam Novaka u toj situaciji i da igra protiv Tipsarevica npr., on bi bez problema odigrao mec koliko da pusti kolegu, a de ne izgleda tako jer je npr. povredjen. Federovci ce da me napadnu, ali zar nije logicno, a ujedno bi Vavrinkino samopouzdanje pred DC bilo mnogo vece i volja do nebe, cak i sigurna jedna pobeda po meni. Sad zbog necije sebicnosti sve visi o koncu

                      Comment


                      • Ja pocinjem da sumnjam da je bilo ko ovde gledao mec Fed-Stan
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Jos Kasandra da se uda za nekog bogatog i postenog mladica sa sve 6 plocica na stomaku i belim zubima zbog koriscenja kolgejt totala i da se konacno zavrsi serija.

                          Comment


                          • Originally posted by KERSDRS View Post
                            Trebao je lepo da pusti Wawrinku koji nije povredjen, jer koliko vidim povreda je hronicna, prvo mesto nije bilo u igri, a DC se blizi. Ali dobro, ipak je to Federer, da je Novak uradio pa da kazemo da je ruzno. Nikad smesniji zavrsni turnir, i po rezultatima i po sastavu. Novak i Roger vanzemaljci za ostale
                            Nije trebao da pusti nikoga kao što nije puštao ni do sada već je trebao No1etu na crtu, na megdan pa kom obojci kom opanci. Ili, što neko reče, da se pozvao na povredu, posebno bez onog dela koji se odnosi na nivo igre koji nije u stanju da isprati.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              cisto da prosetam svoj nov avatar
                              Isključio sam ga pomoću Adbloka, da ne gledam gluposti.

                              Jel' mi neko obrisao ovaj post ili ga nisam ni slao? Ako je obrisan treba i uzrok brisati, takođe.


                              Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Jos Kasandra da se uda za nekog bogatog i postenog mladica sa sve 6 plocica na stomaku i belim zubima zbog koriscenja kolgejt totala i da se konacno zavrsi serija.
                              Sva je prilika da nisam pogledao ni jednu jedinu epizodu ove serije tako da ne znam o čemu pričaš ali ti si je gledao pa znaš. Možda bi mogao celu seriju ovde da postaviš pošto ti moderatori to dozvoljavaju.
                              Last edited by BratBugarin; 17-11-14, 21:11.

                              Comment


                              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                                Jos Kasandra da se uda za nekog bogatog i postenog mladica sa sve 6 plocica na stomaku i belim zubima zbog koriscenja kolgejt totala i da se konacno zavrsi serija.
                                Mora prvo noga da joj izraste.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X