Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Tamo ce biti na istoj strani, Role ce biti pored njega, Luti ce biti na klupi, a ovakvi mecevi mogu samo da mu podignu samopouzdanje, jer konacno igra kako treba.
    Po tebi bi onda bilo bolje da ga je Role razneo 6:2 6:2, da Stan nije mogao da ubaci nista u teren i da mu je forma ravna nuli?
    Bojana.................................

    Molim te mi nadji neki covek koji ce da kaze da je bolje da izgubis nakon 4 propustene mec lopte, a ne 6-2 6-2. De molim te mi nadji takav.
    OVAKO

    Comment


    • Dobro je Warinka odglumeo na kraju reakciju da je zadovoljan sto je pruzio dobru borbu , ali ovo mora biti tezak poraz za njega. Kakve gluposti igra na MP kao Novak protiv njega na AO.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Bojana.................................

        Molim te mi nadji neki covek koji ce da kaze da je bolje da izgubis nakon 4 propustene mec lopte, a ne 6-2 6-2. De molim te mi nadji takav.
        Jeste tezak poraz, ali opoavice se...
        u svakom slucaju je bolje da je konacno proigrao nego da gubi 1. kola kao sto je radio celu jesen
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Jeste tezak poraz, ali opoavice se...
          u svakom slucaju je bolje da je konacno proigrao nego da gubi 1. kola kao sto je radio celu jesen
          Ja bih radje izgubio od Ungura nego da izgubim od bilo koga a da pritom ne iskoristim 4 mec lopte, a 3 od njih da su na moji servis, a i da 2 puta zabijem loptu u mrezu. Ovo je sve samo ne dobro za Stanovo samopouzdanje. Kazem ti, sad kad mu viknu Francuzi, on ce skroz poludeti, potepace golubove u dvorani.
          OVAKO

          Comment


          • Ma ne bi ti protiv Ungura poena osvojio

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Ja bih radje izgubio od Ungura nego da izgubim od bilo koga a da pritom ne iskoristim 4 mec lopte, a 3 od njih da su na moji servis, a i da 2 puta zabijem loptu u mrezu. Ovo je sve samo ne dobro za Stanovo samopouzdanje. Kazem ti, sad kad mu viknu Francuzi, on ce skroz poludeti, potepace golubove u dvorani.
              Ja ti kazem da je bolje sto je konacno zaigrao kako treba, sto je konacno usao u formu, a izgubio je od Roleta, nekog koga smatra najboljim ikada i mnogo ce to lakse da preboli nego da je bio neko drugi.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Е мој Стане, знаш кад би те Рођа пустио да добијеш Гренд Слем, никада! Ма ни салатару ти неби дао него не може сам...
                sigpic

                Comment


                • Stefan opet gurao lovu na gubitnika...drug vrijeme je da skontas gdje su pare
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • Jedina sreca za Novaka sto nije pegla u pitanju, ovako ima neke sanse

                    Comment


                    • Како Рођа сложи тужну фацу, просто ти жао да га победиш. Намести оне окице, упреподоби се и превари те ко папка...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by LegendaBL View Post
                        Stefan opet gurao lovu na gubitnika...drug vrijeme je da skontas gdje su pare
                        Majke mi nisam nista igrao danas. Mog brata je cekao Federera pa sam navijao za njega, inace samo bih se smejao na mec.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Ma ne bi ti protiv Ungura poena osvojio
                          Nisi jos video moj top spin ocito Ungur ima jednorucni BH, ubicu Boga u njega.
                          OVAKO

                          Comment


                          • вала нећу да легнем пре Федерера... колко му то дође по нашем?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Sonja View Post
                              Jedina sreca za Novaka sto nije pegla u pitanju, ovako ima neke sanse
                              Sta li ce Mr. SE award smisliti za sutra?
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Majke mi nisam nista igrao danas. Mog brata je cekao Federera pa sam navijao za njega, inace samo bih se smejao na mec.
                                Jedno je lova a drugo ljubav...ja biram kes;-)
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                                Comment

                                Working...
                                X