Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa znalo se da ce roger da pobedi i pobedice 100%

    Comment


    • 6-5 Ovaj meč nadoknađuje svu izvjesnost prethodnih

      Comment


      • Haha odbio mu se prstic od glavu.
        Svjedeno sta uradi na kraju, ja mislim da tenis veceg chokera nije video.
        OVAKO

        Comment


        • Publika je odvratna... imam utisak da ako Stan izgubi da će velikim delom izgubiti zbog polusveta u mraku.

          Comment


          • Idemo Role, jos jedan brejk

            Sent from my HTC, posto mi se moze
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Haha odbio mu se prstic od glavu.
              Svjedeno sta uradi na kraju, ja mislim da tenis veceg chokera nije video.
              Nije definitivno... Sto je najgore mislim da oni sad Davis Cup mogu samo da sanjaju nakon ovoga...
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Fer plej publika najveceg fer pleja u istoriji sporta vrijedja svog igraca

                Inace namjesten mec, niko nije toliki degen da dva puta na mec lopti izlazi na mrezu posle drugog, pa ni Vavrinka
                sigpic

                Comment


                • Idealan scenario bi bio da Roger ovo dobije,Stan se raspadne i za DC a Nole sutra Rogera odvali

                  Comment


                  • Novak se smeška i jede one kokice.
                    Preješće se kokica siromah.

                    Comment


                    • A tacno bi bilo presjajno kad bi ga ovo toliko sjebalo mentalno i da zbog preambicioznog izgube DC
                      sigpic

                      Comment


                      • Hajdeeeeeeee
                        Genius, outrageous, the best ever! RF!

                        Comment


                        • па била би брука да без првог сервиса добије ГОАТ-а
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma svaka cast bre Dedi na svemu, imati glad za pobedama posle toliko godina u vrhu, toliko zaradjenog novca, toliko slave je stvarno podvig. To moze neko sa jednistvenim mentalnim sklopom i karakterom pobednika.
                            Na stranu to sto mi nije medju omiljenima ali kad pogledas nekog kako sa 33 leti za lopticom mozes iskazati samo postovanje.
                            Ne smes se "emocionalno izduvati" posle osvajanja broja jedan i male rasprave sa publikom, ne smes.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Evo i povreda, Federeru preca sopstvena slava nego reprezentacija, nikad nije ni bio timski igrac
                              sigpic

                              Comment


                              • преби га Рођа ко мотком!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X