Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak svaku priliku do kraja karijere mora iskoristiti da opegla H2H protiv Federera. Nažalost, te prilike će biti rijetke i zna se tačno na kojim turnirima, Wimbledon, Cincinnati, Basel, Shangai i eventualno Dubai Izvukao je Federer pouke iz dolaženja na megdan kad protivniku više odgovara (čitaj Rafa), opametio se

    Comment


    • Haj Role pusti ovog levata da se obruka sutra, idi odmori pa da salataru uzmes i za sebe i za ovog smotu sretnog
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • ма ово су коментари уживо и мора да буду из душе, искрени.. ожежи слободно!
        sigpic

        Comment


        • Hoce Stan revans protiv Novaka

          Comment


          • Kako AKi smotani Stanko, zar on nije bas veliki car i jedan od ljubima Svajcaraca?
            sigpic

            Comment


            • Naravno sila na djelu, nek ste vi moj post obrisali i samo dokazali moju tvrdnju...Sretno vam bilo...nemojte me banovati odlazim sam
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

              Comment



              • Sad je Vavrinka smotle, a kad igra protiv Novak ili Rafu on je nevidjeni talenat, zasluzan GS sampion, mentalna gromada.
                Edit: Isto mislimo sa Vladana.
                Last edited by Stefan-kobe; 15-11-14, 22:14.
                OVAKO

                Comment


                • Gledajte to ovako... Role pomogao Stanu da digne formu pred DC, jer ga ista nije baš služila... biće mu lakše

                  A sada razmena velikih majstora malih gluposti..
                  Last edited by miloolja; 15-11-14, 22:14.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ako ga je osvojio zasluzio ga je. Uzeo je 7 meceva, jel on kriv sto je Djokovicu jebanje neke australske kurve prece od tenisa?

                    Sto se tice samog igraca, vazda je smotan bio
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • ко шиша Х2Х, идемо на сигурицу за нову титулу!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa tesko da je sedam, dvije predaje bile i Nadal na stakama u finalu. Ali kapiram sto oces da kazes, Djokovic je sam kriv slazem se.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by LegendaBL View Post
                          Naravno sila na djelu, nek ste vi moj post obrisali i samo dokazali moju tvrdnju...Sretno vam bilo...nemojte me banovati odlazim sam
                          Ma nema ko da te banuje, jednostavno pokrenula se nebitna rasprava, obrisalo se par postova... nista strasno. Ioanko nas(Rogerovci) malo ima, jos ti treba da ides.

                          Ko god da pobedi, tesko da ce sutra set osvojiti protiv Novaka.

                          Comment


                          • alooooo jel ste bre normalni, šta pišete ovde?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Normalno da je kriv. On je igrac u primeu i njegova je era, sve zavisi od njega.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ovo je bas zanimljivo
                                link

                                Comment

                                Working...
                                X