Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Изгледа да је она атомска бомба у Јапану оставила трага на Кеја, има неку рупу у глави?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Zika View Post
      Изгледа да је она атомска бомба у Јапану оставила трага на Кеја, има неку рупу у глави?
      pretera ga malo.

      Comment


      • Originally posted by jovan View Post
        Sto mi je Visko danas isao "na jetru".
        Kada Nole dobije poen- kao sreca, greska Japanca.
        Kada Nole izgubi poen, strasna reakcija Keia
        A Kada Nole promasi, onda on oseca da je Nole u panici
        Potpuno je danas omasio "temu, po meni
        Zato sam presao na Krivokapica ;)

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          slazem se, potencijal veliki, samo da mu je jos 10 cm... ali jbg
          Fali, ali ima ok servis, pogadja uglove, T liniju, fali mu 15-ak km/h sto se prvog tice i naravno da sredi drugi servis ako je to uopste moguce. To je jedini problem u njegovoj igri. Ima taj problem sa zglobom i opet je odlicno servirao od drugog seta sa Fererom do treceg seta danas. Ali i kad mu saljes duboke lopte i kad ga vatas na krivoj nozi on potpuno nenamjesten i van balansa, iskljucivo snagom ruke siba loptu samo tako i tu odbrane nema, koliko god spora podloga bila, nevjerovatnu snagu generise.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by salinjo90 View Post
            pretera ga malo.
            Јок, Ноле је шестом брзином развалио Кеја са 6/0?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by salinjo90 View Post
              to zavisi od broja odigranih meceva i protiv koga...kori je mnoge odl. setove igrao protiv prvih 50 igraca ukvarice mu se procenat kad pocne cesce da igra sa rafom, rogerom i novakom
              I tu ima dosta istine, hoce se pokvariti, ali ne verujem mnogo....
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ja pratim tenis jos od Lejvera i onako dobre peskire kao u Londonu jos ne videh u zivotu
                sigpic

                Comment


                • U svakom slucaju sto manje meceva sa Novakom mu zelim, niko ga ovako ne nadigra sa osnovne kao Kei, da uopste ne zavisi od sebe.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Da ga je Kei brejknuo na pocetku 3.seta to bi se verovatno desilo. Ovako ni kriv ni duzan dobio ga a videlo se na kraju meca da uopste nije radostan kao na zavresetku meca za Berdihom. Pre polufinala sam bio ubedjen da ovo uzima Novak sada vise nisam siguran. Ima isuvise tih zutih minuta a Federer ce znati to da iskoristi. Ako ga je sad publika iznervirala kako ce tek reagovati kad bude imao celu dvoranu protiv sebe.
                    Ma to me najvise nervira sto ne moze publiku da iskulira
                    Nije mi jasno kako se na to nije navikao, zilioniti put mu se to desava i on se opet duri kao malo dete
                    Posle tog durenja je pao u igri, uh sto bi mu zveknula cvrgu, samo zbog tog, ajd da je igrao od pocetka lose, ali da ga to izbaci iz takta, ne mogu to da shvatim nikako.
                    Sutra kad ga doceka publika sa Roger...Roger...nek se odmah posvadja sa celom dvoranom
                    Uffff Nole sunce ti kalajsano..i nemoj sutra da bi se poplasio Roleta...igraj..sad si tata...ajd nek ti je srecno sutra
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Fali, ali ima ok servis, pogadja uglove, T liniju, fali mu 15-ak km/h sto se prvog tice i naravno da sredi drugi servis ako je to uopste moguce. To je jedini problem u njegovoj igri. Ima taj problem sa zglobom i opet je odlicno servirao od drugog seta sa Fererom do treceg seta danas. Ali i kad mu saljes duboke lopte i kad ga vatas na krivoj nozi on potpuno nenamjesten i van balansa, iskljucivo snagom ruke siba loptu samo tako i tu odbrane nema, koliko god spora podloga bila, nevjerovatnu snagu generise.
                      Mora malo i defanzivu da popravi, za svoju visinu se (po meni) krece losije nego sto moze. Sve je to ok kada on diktira tempo i kada razvaljuje protivnika, onda se odlicno namesta na sve udarce i siba kao nenormalan, ALI kada je malo izjednaceniji poen i kada protivnik ima inicijativu u poenu, losiji je nego sto moze.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Zika View Post
                        Јок, Ноле је шестом брзином развалио Кеја са 6/0?
                        Ne vec psihom Ziko, psiha je nekad potrebnija nego bilo koja brzina.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          Ja pratim tenis jos od Lejvera i onako dobre peskire kao u Londonu jos ne videh u zivotu
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Da ga je Kei brejknuo na pocetku 3.seta to bi se verovatno desilo. Ovako ni kriv ni duzan dobio ga a videlo se na kraju meca da uopste nije radostan kao na zavresetku meca za Berdihom. Pre polufinala sam bio ubedjen da ovo uzima Novak sada vise nisam siguran. Ima isuvise tih zutih minuta a Federer ce znati to da iskoristi. Ako ga je sad publika iznervirala kako ce tek reagovati kad bude imao celu dvoranu protiv sebe.
                            Zajebavaš?

                            Originally posted by pecaros View Post
                            Ja pratim tenis jos od Lejvera i onako dobre peskire kao u Londonu jos ne videh u zivotu
                            A tek linijske sudije Shminka sigurno poznaje neku, možda nas upozna

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by notorious View Post



                                A tek linijske sudije Shminka sigurno poznaje neku, možda nas upozna
                                Otkacile ga koleginice samo tako, ni u Linc nisu htele da ga vode
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X