Announcement

Collapse
No announcement yet.

BNP Paribas Masters - Paris (27.10 - 02.11. 2014)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ne nadaj se tom scenariju, ocekivali su svi da ga umor savlada u polufinalu USOa, a vidjeli smo kako je izgledao.
    Ne nadam se znam ... uostalom jos ovo nije dobio.
    A i Novak nije pacov da igra pacovski.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ne nadaj se tom scenariju, ocekivali su svi da ga umor savlada u polufinalu USOa, a vidjeli smo kako je izgledao.
      Baš to.
      Htela sam malo pre da napišem ... mora Kei ovo da dobije, em će biti rasterećen i boleće ga uvo za finale, em će biti umoran... kad ono setih se sličnog i USOa, pa i goreg scenarija--- kada je tri meča odigrao sa pet setova jel tako?
      ujela sam se za jezik...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Ne nadam se znam ... uostalom jos ovo nije dobio.
        A i Novak nije pacov da igra pacovski.
        Sandu jbt, to je Novak, ocekuj neocekivano.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          tvojje otišo pa-pa :P
          Nije valjda
          Pih, ni to nisam pratio, jel bar paše vasem
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

          Comment


          • Koliko Čenga "ima" u ovakvom Nišikoriju?
            David kao pravi rudar na kraju smene. Nema tu života.

            Comment


            • Vidis kada David prestane da bude pacov i kada malo riskantnije odigra, kako se sve LAGANO okrece na njegovu stranu.
              A ovo sto Kei bije, za ovo treba brdo snage i stamine... udara bre klinja za sve pare, ne moze tako do prekosutra to je sigurno.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Милош нам највише паше...
                sigpic

                Comment


                • Ali ne mozes se od ovoga braniti, pogledaj ovu skracenu BH dijagonalu, pogledaj taj ugao. Jos generise nenormalnu snagu, pa koliko god spora podloga bila on te probija.
                  sigpic

                  Comment


                  • најдужи меч.. месец дана траје..ушли у нови месец.....
                    sigpic

                    Comment


                    • Meni nije jasno odakle ovom čoveku sva ova snaga i ovakvi udarci, odakle ih izvalči više, taman misliš posustao, gotov je, slabaš je on (kako da ne...), kad ono.... Ne sviđa mi se da igra sada sa Novakom, kada malo bolje razmislim.. tamo sedeće godine možda...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Sta sve vraca Ferer, povraticu
                        Ajmo Kei, lomi ga vise bre!!!
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Sta sve vraca Ferer, povraticu
                          Ajmo Kei, lomi ga vise bre!!!
                          najsmesnije je sto to kaze Nadalov navijac
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Cim neko gasi Djokovica i Federera i to ofanzivom, znaci da je mnogo dobar.
                            sigpic

                            Comment


                            • овај му је кондициони тренер...
                              Last edited by Žika; 31-10-14, 23:24.
                              sigpic

                              Comment


                              • Neverovatan Keimene oci zabolele od gledanja
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X