Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Tissot Australian Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    jeste klasican cbr1000 nece prototip da puste u prodaju

    nije mi logicno zasto rade bas LCR repliku kada Bradl ide na kraju sezone valjda imaju neku racunicu
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #62
      Kakve kadrove hvata ovaj čovek...

      http://www.motomatters.com/news/2014...day_photo.html

      Comment


      • #63
        Imam pitanje sta mislite da li Rosi može da se bori za titulu sledeće godine s obzirom da ima visok nivo forme i da se vratio na pobedničke staze...

        Comment


        • #64
          Logično da može
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #65
            Originally posted by cavu View Post
            Imam pitanje sta mislite da li Rosi može da se bori za titulu sledeće godine s obzirom da ima visok nivo forme i da se vratio na pobedničke staze...
            Naravno da moze, realno gledano ima par vozaca koji titulu i uopste ishod trke drze u svojim rukama, ostali se samo nadovezuju tj. koriste njihove propuste itd. Ovim ne mislim da umanjim njihovo umece, ali cinjenica je da je nekima potrebna dodatna motivacija kako bi gurali sebe do maximuma...
            sigpic

            Comment


            • #66
              Mislim da je sasvim realno očekivati da će se Matori boriti za pobede možda više nego i ove godine (godina prakse sa Galbuserom, značiće). Hoće li to biti dosta, to ćemo videti...

              Comment


              • #67
                Originally posted by cavu View Post
                Imam pitanje sta mislite da li Rosi može da se bori za titulu sledeće godine s obzirom da ima visok nivo forme i da se vratio na pobedničke staze...
                Poenta je da uopste ne mora da pobedi ako zeli tituli. Da je neki vozac bio drugi na svakoj trci ove sezone verovatno bi osvojio titulu ispred MM. To sam spomenuo pre neki dan da ce MM, i pored ovakve dominacije, na kraju sezobe imati manje poena nego Lorenzo 2010. Znaci moguce je osvojiti titulu pored MM. Jedan nacin je da ga pobedite u direktnom duelu, sto je tezi posao, MM nije izgubio nijednu trku ove sezone u direktnom duelu. Drugi nacin je ono sto sam spomenuo na pocetku. Pogledajte Lorenca od Indianapolisa. Mislim da ce to i biti njegova taktika za narednu sezonu. Rosi takodje mora ovako da vozi, ove sezone je pokazao da moze da bude konstantan i da pobedjuje. Recimo, da je bio drugi u Teksasu i prvi u Aragonu, razlika bi bila 20 poena na dve trke do kraja, malo li je?

                Comment


                • #68
                  Konstantnost je kljuc definitivno, pobednicka postolja garantuju borbu za titulu, ako ne bude imao pehova vise nego sto je neka normalna kvota tokom sezone a to su 1-2 dnf trke, ima sansu da se bori za titulu... e sad cini mi se da ce opet Honda biti jaca na startu sezone jer su se ocigledno presaltali vec na narednu sezonu pa ce biti nezgodno ukoliko opet Jamahe dozvole mm-u da ima 100 bodova nakon prve 4 trke, posle ce biti pakleno tesko zaustaviti ga... uz duzno postovanje Honda=mm, Pedrosu ne racunam u ozbiljniju borbu mada i on moze da doprinese otkidajuci bodove ako vec budu u prednosti pocetkom sezone
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #69
                    rossi.jpg
                    Na ovoj slici je evidentan napredak....i mislim da je ove sezone bas dosta napredovao i deluje mi dosta opusteniji na motoru ako se poklope neke kockice vrlo lako moze da udje u ozbiljnu borbu za titulu...ja dosta (titulu) ocekujem od Lorenza sledece sezone....a Rosiju svaka cast za prilagodjavanje raznim stilovima,motorima i gumama kameleon mu nije ravan!!!
                    Last edited by dzoni gp; 22-10-14, 09:51.
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • #70
                      Prva trka u Kataru ce pokazati da li moze. Ako bude u ovakvom raspolozenju i ako Honda ne oduva Jamahu na onom dugom ciljnom pravcu to ce biti znak da ima velike sanse. Znamo da je puno lekara a samo jedan DOKTOR!

                      Comment


                      • #71
                        džoni, nema fotke... Probaj ponovo.

                        Comment


                        • #72
                          Nadam se da sada vidite....nisam bas vest u postavljanju slika
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • #73
                            2013 se vratio na Jamahu koja je pre toga 2 godine prilagodjavana u potpunosti Lorencu, naravno da je osecao da to nije njegov motor i da ga je vozio sa dodatnom dozom opreznosti, nije mu prosto verovao 100%... ove godine druga prica, cini mi se da je vise ucestvovao u masini za 2014 nego Lorenco sto se vidi i po rezultatima, to je opet njegova Jamaha i eto na slici se vidi razlika
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #74
                              Pa definitivno Yamaha od povratka Rosija konstantno napreduje cak mi se cini i da se Lorenzo sve vise prilagodjava Rosijevim podesavanjima i da je i sam dosta promenio stil voznje...
                              sigpic http://caseystoner.com.au/

                              Comment


                              • #75
                                Rossi vuce sve za sobom, kad on dobro vozi-eto vam-nam dodatne motivacije ...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X