Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Tissot Australian Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Mozda cemo moci za Pedrosu da kazemo od sl. god. "Ispod Mire 100 djavola vire"
    sigpic

    Comment


    • #47
      Originally posted by Brana View Post
      Mozda cemo moci za Pedrosu da kazemo od sl. god. "Ispod Mire 100 djavola vire"
      Uuuu, optimista! E, to mi se svidja.
      Trebalo bi da te preporucimo Daniju kao "personal advisor". Imas moju podrsku.
      sigpic
      No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

      Comment


      • #48
        Originally posted by Gogi View Post
        Uuuu, optimista! E, to mi se svidja.
        Trebalo bi da te preporucimo Daniju kao "personal advisor". Imas moju podrsku.
        Hahaha pristajem, ljudi sredite mi to, ja cu Vam slati sta god hocete, od autograma do propusnica ma sve... A Pedrosu kao sto je sada bi ste zaboravili, vratio bi se kao neka zverka...
        sigpic

        Comment


        • #49
          Uvek može da se desi, mada sam ja prestao da se nadam nakon ove godine... Poslednja nada mi je i bila inat zbog Marqueza, da izvuče poslednji atom energije na svakoj trci, da gine u svakoj krivini da bi dokazao da je ovaj ipak samo klinac sa malo sreće u prvoj sezoni, ali ništa od toga...

          Comment


          • #50
            Marc se ponasa kao mnogo stariji timski kolega, ali realno gledano on i kad zezne stvar, izvuce pouku. Zaista ganja iskustvo i menja taktiku. Pedrosa vreba iz senke, ali samo u teoriji, prakse nigde. Ne mora da znaci da se nece trgnuti, ali nece to trzanje biti dovoljno za titulu 2015.pogotovo sto nova lica dolaze...
            sigpic

            Comment


            • #51
              Ako uspes i osvoji titulu, farbam kosu u narandzasto. "Mark my words"!
              sigpic
              No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

              Comment


              • #52
                Originally posted by Gogi View Post
                Ako uspes i osvoji titulu, farbam kosu u narandzasto. "Mark my words"!
                Haha jedino je problem sto verovatno ne bih odradila svoj posao 100%, jer mi je Marc mezimce... Ali potrudila bih se ako nista drugo makar da vidimo nesto bolje od Pedrose...
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Gogi View Post
                  Ako uspes i osvoji titulu, farbam kosu u narandzasto. "Mark my words"!
                  Traži pare od KTM-a za reklamu, kad već Repsol ovde nije u modi...

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Traži pare od KTM-a za reklamu, kad već Repsol ovde nije u modi...
                    Sve su to tople boje, samo neka vuce na radost.
                    Mozda nekom i donesem srecu.
                    sigpic
                    No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                    Comment


                    • #55
                      tek sad sam pogledao trku u repriznom terminu jer organizam nije dozvolio da ostanem budan jutros nakon lude noci
                      i naravno pored odusevljenja zbog velike 108. pobede Doktora najjaci utisak mi je to koliko zapravo mm ima srece od kad je dosao u sampionat... mislim na to da je neko nepisano pravilo da svakog vozaca cekaju padovi i razbijanje kad-tad, decije bolesti moraju da se preleze, a eto njega to sve stize na samom kraju uspesne sezone koju je resio davno u svoju korist... prosto ne mogu da verujem koliko mu se sve poklapa i nek mi ne zamere njegovi simpatizeri ali ne bi imao nista protiv da se ovakva njegova forma iz prethodne 3-4 trke prenese u narednu sezonu
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                        prosto ne mogu da verujem koliko mu se sve poklapa i nek mi ne zamere njegovi simpatizeri ali ne bi imao nista protiv da se ovakva njegova forma iz prethodne 3-4 trke prenese u narednu sezonu
                        Necu ti zameriti... Cinjenica je da je Marc imao padova u poslednjim trkama, da je pravio greske, da je tako vozio na pocetku godine, sad bi bilo poljuljano sve, ali posto nije, titula je odbranjena. E sad bas da nastavi u ovoj formi, pa ne znam, ne bih bas nekome tipovala i radovala se da pada...
                        sigpic

                        Comment


                        • #57


                          Lorenzova guma je baš stradala, Rossi je pokazao da je bolje držati se proverenog plana/stvari (extra meke gume) i raditi na tome sve vreme nego da se pokušava sa nečim novim i neproverenim. A i, da budemo realni, Lorenzov stil je brutalan za spolnje ivice guma...

                          Comment


                          • #58
                            Pa ne znam koliko je off topic, ali ako neko ima para...
                            http://www.autoevolution.com/news/st...deo-87916.html
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by quard1aN View Post
                              Pa ne znam koliko je off topic, ali ako neko ima para...
                              http://www.autoevolution.com/news/st...deo-87916.html
                              Steta takvu zverku srediti za ulicu, nekako mi gubi dobar deo svojih cari, mada moze da se zazmuri na te izmene...
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Čini mi se da je to Fireblade, samo u bojama LCR ekipe...

                                Comment

                                Working...
                                X